Я шукаю...

Виявлення падіння в Apple Watch: що це за функція?

Виявлення падіння в Apple Watch: що це за функція? - icoola.ua - фото 1

Датчик падіння Apple Watch вже встиг врятувати кілька життів. Після виявлення падіння, коли користувач залишається нерухомим протягом однієї хвилини, розумний годинник торкається руки, видає сигнал тривоги та автоматично активує служби екстреної допомоги та попередньо вибрані контакти.

Ця функція доступна на Apple Watch SE або Apple Watch Series 4 і новіших моделях, включаючи нещодавно випущені моделі Apple Watch Series 8 і Ultra. Така програма була створена на основі вивчених даних про різноманітні аварії, що містять понад мільйон годин інформації. Однак цю функцію потрібно ввімкнути та правильно налаштувати, щоб вона працювала. У нашому матеріалі ви дізнайтесь, як це зробити.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як увімкнути виявлення падінь на Apple Watch

Датчик виявлення падінь автоматично активується Apple Watch для користувачів віком від 55 років на старих версіях смарт-годинника від компанії, заснованої Стівом Джобсом. Функція включається в момент додавання дати народження в програму Health на iPhone.

Починаючи з watchOS 8.1, ця функція працює автоматично для людей віком від 18 до 55 років лише під час фізичних вправ, однак у вас є можливість налаштувати її для постійної роботи. Якщо розумний годинник мав попередню версію ОС і був оновлений, функцію також потрібно активувати вручну. Активувати її можна декількома способами.

Найпрактичніший спосіб активувати функцію виявлення падіння - увімкнути її прямо на Apple Watch. Для цього необхідно зробити такі кроки:

  1. Відкрийте налаштування на смарт-годиннику.
  2. Виберіть «Emergency SOS».
  3. Натисність «Fall Detection», щоб увімкнути цю функцію.
  4. Виберіть «Always on», щоб датчик працював безперервно, або «Only on during workouts», щоб функція була ввімкнена лише під час фізичної активності.

За бажанням користувач може активувати датчик падіння з iPhone, підключивши смарт-годинник до смартфону. Зробити це можна так:

  1. Відкрийте програму Apple Watch на iPhone.
  2. Виберіть свій годинник.
  3. Натисніть «Emergency SOS».
  4. Активуйте «Fall Detection».
  5. Установіть, чи датчик буде увімкнено завжди чи лише під час тренування, як вам більше подобається.

Вимкнення датчика падіння на смарт-годиннику

Щоб вимкнути екстренну функцію на Apple Watch, просто перейдіть до налаштувань смарт-годинника та вимкніть функцію виявлення падіння, виконавши кроки, згадані раніше.

Як працює датчик виклику SOS

Для того, щоб визначити момент, коли вам буде необхідна допомога, розумний годинник поєднує дані з акселерометра та гіроскопа, наявних на пристроях, щоб ідентифікувати раптові удари та викликати допомогу до попередньо вибраних контактів та екстрених служб. Обидві функції поширені на смартфонах і служать для фіксації переміщень.
У той час як перший чутливий до прискорення, включаючи інформацію про швидкість пристрою, другий сприймає рухи навколо осі девайсу (обертання), служачи, наприклад, для автоматичного налаштування горизонтального або вертикального екрану на мобільному телефоні.

Крім Apple Watch, датчик падіння доступний на годинниках серії Galaxy Watch від Samsung , а в 2024 році він буде приєднаний до Google Pixel Watch. Втім, користувач не може покладатися на смарт-годинник як на єдиний спосіб звернутися за допомогою в екстренній ситуації, особливо якщо існує випадок ризику смерті, оскільки в найнеобхідніший момент система може вийти з ладу. Але це аж ніяк не применшує його користі.

Також, вам можливо буде цікаво почитати про характеристики та особливості нових Apple Watch.

Ваша оцінка: