Я шукаю...

Як налаштувати автоматичну зміну шпалер на iPhone

Шпалери на iPhone

Абсолютно всі люди мають iPhone після недавніх оновлень отримали в повний доступ нові функції в такому додатку, як «Швидкі команди». Завдяки даній функції найпростіші та рутинні функції, які набридли користувачам стали виконуватися автоматично.

Найпростіший приклад - операційна система стала самостійно запускати налаштовані сценарії без необхідності переходу в інтерфейс, ще з'явилося кілька абсолютно нових прикладів персоналізації.

За допомогою даних змін можна дуже легко і швидко налаштувати запуск автоматичної зміни шпалер на смартфоні за раніше заданим розкладом. Потрібна лише одна команда і шпалери будуть змінюватися самі собою в заздалегідь прописані час, також користувач може робити все самостійно зробивши тільки один клац. Але для початку варто зрозуміти, що собою являє iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке iPhone?

По-простому iPhone - це телефон з безліччю різноманітних функцій.

Головні функції iPhone:

 • Здійснення дзвінків.
 • Відправлення текстових повідомлень.
 • Зручний доступ до інтернету.
 • Прослуховування музики.
 • Можливість робити якісні фото, а ще знімати відео завдяки звичайній або фронтальної камери.
 • Використання найрізноманітніших додатків, які розробляють спеціально під цю платформу.

На сьогодні iPhone - це не просто один зі списку різноманітних моделей телефонів, це найпопулярніший бренд має світову популярність. За їхніми розробками та новими моделями стежать мільйони людей по всьому світу. Крім самого телефону покращують і всі аксесуари, що додаються до неї.

Правда є кілька функцій, які взагалі не змінюються:

 • Товарний знак - надкушене яблуко.
 • Операційна система, яка не призначена для інших моделей телефонів.
 • Корпус повністю литий, а це значить, що немає можливості просто взяти та зняти батарею.
 • Немає слота для карти пам'яті.

Найважливіше вміти визначати де справжній iPhone, а де проста підробка. Варто звернути особливу увагу, на ряд наступних пунктів:

 • Отвір мікрофону його просто не повинно бути.
 • Підроблений телефон дуже легкий, оскільки його виготовляють з дуже дешевого пластику.
 • В оригінальній версії відсутній акумулятор.
 • В оригінальній версії немає антени, а для підробок це найчастіший атрибут.
 • Фальшивка просто не має можливості розпізнавати більше одного натискання одночасно.

І найголовніше підробка коштує дуже дешево, на відміну від оригіналу, який стоїть пристойної суми грошей.

Як правильно налаштувати автоматичну систему iPhone: покроковий алгоритм

Для того, щоб система функціонувала правильно необхідно, відкрити «Швидкі команди» у випадку відсутності на вашому iPhone, відразу її завантажити.

 1. Як правильно включити автоматичну зміну шпалер:
 2. Зайти в функцію «Налаштування», потім «Швидкі команди» включити функцію «Надійні команди». Після даних маніпуляцій, необхідно просто ввести спеціальний пароль, який слід вибирати не сильно мудрим, щоб в подальшому його не забути.
 3. Потім переходимо в додаток «Фото», там необхідно створити новий самостійний альбом. Саме в цей альбом варто перенести всі фото або картинки, які ви хочете бачити на місці шпалер.
 4. Завантажити спеціальну команду - це необхідно для того, щоб, шпалери змінювалися на автоматі, потім перенести її в перелік функцій.
 5. Налаштування слід відкрити по заданій команді, натиснувши на спеціальну кнопку, яка має три точки, провести вниз, натиснути на вже створену теку в програмі «Фотографії». Найголовніше пам'ятати, що слід вказати «Альбом збігається з», дозволити даної функції доступ до "Фото".
 6. Потрібно вказати, в якому саме місці будуть зміна шпалери: на екрані, який заблокований, екрані «Додому» або ж відразу на обох.
 7. У правому верхньому куті є кнопка «Готово», її слід натиснути та абсолютно всі зміни, які були внесені зберігаються самі собою.
 8. На основному екрані, «Швидкі команди», блискавично переходить до вкладки «Автоматизації», також слід натиснути плюсик, який розташований в правому верхньому куті. У вкладці, яка відразу відкривається потрібно вибрати «Створити автоматизацію для себе».

Також радимо прочитати про сервіс Netflix.

Тепер слід вибрати функції необхідні для автоматизації:

 • Час доби (Ранок, день, вечір.)
 • Також слід вказати точний час.
 • Вибрати тимчасові рамки, за якими буде відбуватися повтор зміни шпалер, в певні дні, тижні або місяці.

Дані функції ви можете вибирати виключно на свій розсуд.

Як дію потрібно увімкнути «запуск швидкої команди», натиснути «Зміна шпалер».

Повністю вимкнути функцію «Питати до запуску», це потрібно для того, щоб шпалери змінювалися на автоматі без жодних запитів.

Ярлик для зміни шпалер можна розмістити на робочий екран, для цього палець притиснути та тримати на картці команди, далі зайти в меню, і перейти в розділ «Детальніше», включити «Додати на екран». І все готово, можна сміливо користуватися і не переживати, шпалери будуть змінюватися автоматично за заданими вами параметрами.

Рекомендуємо почитати про батьківський контроль на iPhone.

Якщо любитель регулярно міняти шпалери, то це нововведення буде вам до душі. З цього часу кожен день або тиждень вам iPhone буде самостійно, без вашої участі міняти шпалери за встановленими вами заздалегідь параметрами. Крім часу доби, можна вказати та інші функції, які будуть призводити до зміни зображення на екрані. Для цього можна використовувати найрізноманітніші варіанти:

 • Певна погода (Сонце або дощ).
 • Час коли відбувається заряд акумулятора.
 • Різноманітні повідомлення, що приходять на телефон.
 • Підключення будь-яких аксесуарів (навушники, зарядний пристрій).
 • Зміна шпалер може залежати навіть від місця, в якому знаходиться користувач з пристроєм.

Можна сміливо зробити висновок, що завдяки даним нововведенням користувач може не переживати з приводу зміни шпалер, адже вони будуть змінюватися, на потрібну картинку в потрібний час.

Ваша оцінка: