Я шукаю...

Хмарне сховище для iPhone: топ кращих безкоштовних сервісів

сховище для iPhone

Власники айфонів не уявляють свої смартфони без використання фірмового хмарного сховища iCloud. Він став популярним не тільки через те, що весь контент зі смартфона автоматично відправляється на всі пристрої, які підключені до одного Apple ID. У ньому так само можна зберігати всі резервні копії фотографій, заміток, календаря, телефонної книги і тд. До того ж, всі зміни, які будуть занесені в iCloud, автоматично застосовуються на всі підключені пристрої.

І нехай багато хто чув про даний хмарному сервісі, проте варто прояснити, що таке айклауд і навіщо він потрібен.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

iCloud - що це таке?

iCloud є фірмовим хмарним сховищем, яке розробила компанія Apple для того, щоб:

 • Надати споживачеві можливість мати доступ до своїх файлів, музики, фотографій і тд з будь-якого пристрою;
 • Користувач міг зберігати резервні копії даних айфонів і Айпад;
 • Користувач зміг знайти втрачений гаджет;
 • Ділитися файлами з іншими користувачами.

iCloud - для чого він потрібен?

 1. Якщо ви є користувачем будь-якої продукції Apple, то хмарне сховище вам вкрай необхідний.
 2. Ви можете здійснювати покупки за допомогою iCloud в таких магазинах як iTunes, AppStore і iBooksStore і вони стануть доступними на всіх підключених аксесуарах.
 3. iCloud дозволить проводити роботу з будь-якими документами на зручному для вас гаджет.
 4. Ви можете підключити сімейний доступ, зробивши одну покупку в iTunes, AppStore і iBooksStore, так як вони доступні безкоштовно для будь-якого члена сім'ї.
 5. Фотографії, які були зроблені на айфон або Айпад, за допомогою iCloud стануть доступними на будь-якому підключеному пристрої.
 6. Через iCloud автоматично синхронізуються між усіма підключеними пристроями контакти, пошта, події, замітки і тд. Будь-які зміни відобразяться одночасно на всіх девайсах.
 7. Через iCloud можна видаляти інформацію, прати персональні дані, блокувати телефон. Це дуже врятує вас в тому випадку, якщо ви втратите iPhone або будь-який інший гаджет від Apple.
 8. Дане хмарне сховище для айфона збереже всі логіни, паролі та кредитні карти за вашим бажанням.
 9. Не забувайте користуватися ручним або автоматичним резервним копіюванням ваших даних. Це врятує вас від небажаних втрат під час відновлення або поновлення ios.
 10. Якщо у вас виникла потреба підключитися з одного макбука до іншого, то iCloud допоможе здійснити це бажання. Ви зможете управляти Mac через інтернет, а так само копіювати і переносити файли.

Які системні вимоги для айклауд?

Щоб мати доступ до всіх можливостей персонального хмарного сховища, Apple рекомендує користуватися тільки останніми версіями iOS і всіх сумісних програм.

Безкоштовне хмарне сховище iCloud

Кожен користувач iCloud отримує безкоштовні 5 ГБ пам'яті. Тут можна зберігати всі потрібні вам персональні даних, логіни і паролі, пошту, дані додатків і тд. Для фото і відео немає ніяких обмежень. iCloud здатний зберігати до 1000 фотографій за 30 днів. Якщо ви перевищите даний ліміт, то кількість нових фото замінить старі.

Крім безкоштовних стандартних 5 ГБ пам'яті, ви можете додатково придбати пам'ять в хмарному сховищі на iCloud.

Як зареєструватись в iCloud?

Реєструватися в iCloud не потрібно, так як для авторизації і подальшої роботи з хмарним сховищем використовується обліковий запис Apple ID.

Доступ до iCloud

Ви можете отримати доступ до сховища iCloud за допомогою будь-якого комп'ютера, телефону або планшета. Необхідний тільки інтернет і браузер, за допомогою яких потрібно перейти насайт і зайти зі свого Apple Id.

Однак не єдиним iCloud можна користуватися. Apple не забороняє використовувати на вашому iPhone додаткові хмарні сховища. Ними користуються багато, однак, що ж це таке?

Які хмарні сховища сьогодні самі популярні?

Сучасні користувачі гаджетами починають масово відмовлятися від звичних вінчестерів з величезним обсягом пам'яті і віддають переваги хмарних сервісів зберігання інформації. Тому на ринку щороку з'являється величезна кількість різноманітних сервісів для зберігання ваших даних. Це плутає споживачів, адже не можна довірити всі свої паролі і конфіденційну інформацію кому попало. Тому необхідно знати, кому варто довіряти, особливо хмарних сховищ і чому їх варто використовувати.

Хмарне сховище - це, по суті, невидиме інформаційний простір, яке розташоване на серверах тієї чи іншої компанії, яка, власне, і надає послуги такої ось камери схову. Система повністю децентралізувати, а всі документи розкидані по мережі дата-центрів. Однак, отримати до них доступ дуже просто - через спеціальний додаток або сайт.

Не варто сумніватися, що користування послугами хмарних технологій - це гарант співвідношення демократичної ціни, якості послуг, що надаються, а так само необмежене поле для безкоштовного користування і кількості пропонованого місця зберігання.

Зрозуміло, тільки споживач має право вибирати, яким саме хмарним сховищем користуватися. Ми лише можемо надати перелік найпопулярніших сервісів, які налічують величезну кількість позитивних відгуків і мають високий рейтинг.

Однак, перед тим як розповісти про кожен сервісі окремо, необхідно дати зрозуміти, в чому ж сильні і слабкі сторони будь-яких подібних сервісів.

Сильні сторони хмарних сховищ

Серед достоїнств таких майданчиків для зберігання ваших даних можна відзначити:

 • Економія на купівлю та встановлення фізичного диска;
 • Немає потреби переживати за збереження вільного місця на жорсткому диску і продуктивності комп'ютера або телефону;
 • Немає потреби залучати системних адміністраторів і техпрацівників;
 • Додатки будуть оновлюватися автоматично;
 • Необмежена кількість пам'яті;
 • Хмарні технології сумісні з усіма ОС і підтримують більшість форматів;
 • Стає легше працювати з кимось над спільним проектом;
 • Наявність цілодобового доступу (віддаленого) до документів і файлів;
 • Хмарні сховища гарантують безпеку ваших даних.

Слабкі сторони хмарних сховищ

 • Чи не здатні працювати без наявності інтернету;
 • Для комфортної роботи необхідний доступ до стабільного і швидкого інтернету;
 • Можлива повільне завантаження файлів через велике завантаження або по час ДДОС;
 • Не всі програми здатні підтримувати віддалений доступ;
 • Маловідомі ОХ мають проблеми з безпекою;
 • Якщо втратити дані в хмарі, то ймовірність їх відновлення вкрай мала.

Чи безпечно зберігати свої дані в хмарі?

Варто розуміти, що розробники відомих сховищ намагаються працювати над безпекою в своїх додатках. Однак існує ряд причин, за якими довіряти на 100 відсотків хмарі не варто.

Безпечно:

 • Політика конфіденційності гарантує, що всі дані користувачів шифруються в обов'язковому порядку;
 • Розробники постійно ведуть роботу по поліпшенню продуктивності і безпеки в роботі додатку
 • Щоб отримати доступ до хмари, необхідно ввести пароль.

Небезпечно:

 • Можливі захоплення пакетів (тільки якщо передача даних виконується через незахищену мережу інтернету);
 • Злом пароля - в такому випадку не рекомендується використовувати однакові паролі;
 • Не довіряйте сервісів шифровку даних - краще зашифруйте їх самостійно або встановіть пароль.

Щоб уберегти свої дані, найкраще користуватися перевіреними багатьма сервісами. Вони надійніше, безпечніше і простіше у використанні. І нехай жодна хмарне сховище не гарантує 100 безпеку, кожен користувач може самостійно забезпечити собі надійність, використовуючи доступ SSL. Він шифрує ключові файли і встановлює рандомний сильний пароль.

У будь-якому випадку, багато хмарні сервіси щодня еволюціонують і розвиваються. Деякі втрачають своїх користувачів, тому що не здатні забезпечити їм безпечне зберігання особистих даних. Інші ж, навпаки, вкорінюються в ТОПі завантажень.

Топ кращих хмарних сховищ для Айфон

 1. OneDrive. Цей сервіс Google визнаний найбезпечнішим і зручним в користуванні. Тут дійсно потужна та інноваційна система безпеки. Всі коди і ключі шифрування файлів зберігаються на окремі сервера. Зловмисники не можуть отримати доступ відразу до всіх серверів, а доступ до одного нічого йому не дасть. До того ж, OneDrive має орієнтир на корпоративний ринок і тому надається за замовчуванням, якщо ви оформляєте підписку на Office365. Якщо ви користуєтеся платною версією офісу, то вам нададуть 100 ГБ на хмарі, в той час як ті, хто користується безкоштовною версією - 6 ГБ.
 2. iCloud Drive. Дане хмара так само є безпечним і зручним у використанні. Воно створено для споживачів гаджетами від компанії Apple. Шифрування даних і ключів відбувається як під час збереження, так і під час передачі даних. Якщо ви користуєтеся iPhone, iPod, MacBook і тд, то вам гарантовано варто використовувати саме дане хмара. На нього зберігаються резервні копії особистих даних і різного роду системні настройки смартфона і макбука.
 3. Google Drive. Сервіс Google має недостатньо високий рівень безпеки при зберіганні файлів. Під час передачі файлів на сервер і на пристрій користувача, трафік проходить шифровку. Тут також є двофазна авторизація з необхідним підтвердженням пароля по СМС на вказаний телефон (при реєстрації). Якщо ви ведете бізнес-аккаунт будь-якої корпорації, то дане хмара гарантує найвищий рівень безпеки, який нічим не поступається OneDrive. Звичайні користувачі можуть самостійно шифрувати свої дані способом архівування їх паролем.
 4. Ця хмара є одним з перших сервісів хранений даних на ринку. Однак, у нього є невеликий недолік - немає шифрування з боку клієнта. У теорії, через це хакер може спробувати перехопити дані під час їх передачі з локального пристрою на сервер.

 

Ваша оцінка: