Я шукаю...

Не працює Touch ID: причини чому не зчитується відбиток пальця

Не працює Touch ID на iPhone

Сучасні гаджети мають безліч корисних функцій. Пароль на телефоні вже не є чимось буденним, навіть більш, вважається далеко не найбезпечнішим методом захисту свого пристрою. Зараз, коли сучасні користувачі пізнали Face ID і Touch ID, традиційне введення символів вже здається чимось архаїчним. А враховуючи, наскільки в цих технологіях досягли успіху, користувачі віддають свою перевагу саме їм.

І саме з цієї причини, будь-яка проблема в функціонуванні засобів захисту порівняй справжньої трагедії, адже без неї пристроєм вже далеко не так зручно користуватися, як раніше. І дуже часто користувачі яблучних пристроїв схильні до поломок сканера відбитків пальців. І варто почати розбиратися по порядку.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Чому не працює на айфоне відбиток пальця?

Що ж, питання, яким варто почати цікавитися ще до безпосередньої поломки даного механізму. Причин, насправді, величезна кількість, і не всі вони залежать саме від пристрою. Можна розділити причини непрацездатності сканера на кілька категорій: залежні від користувача і залежні від пристрою.

Почати, звичайно ж, варто з тих, які залежать від самого користувача:

  • Використання сканера мокрими руками. Попадання води на сканер взагалі може обернутися несподівано, і той зовсім вийде з ладу. Тут варто бути максимально пильним. Однак, використання сканера, в той час, як на руках залишилася вода, може не спровокувати нічого, і ніякої реакції не буде. Досить висушити руки, і все буде нормально. Ну а якщо ж рука і зовсім тривалий час була в воді, і з'явилися характерні зморшки, то нічого крім очікування, або введення пароля вручну не допоможе.
  • Механічні пошкодження хлопця. Тут палиця з двома кінцями. З одного боку, якісь маленькі подряпини можуть не сильно впливати на роботу відбитка, і він все одно розпізнає власника. З іншого боку, та ж сама маленька садно, або ж пошкодження серйозніше, може вже вплинути на роботу сканера. Досить використовувати інший встановлений відбиток, або ж, ввести пароль вручну. Як правило, шрами, які можуть залишитися після загоєння, не вплинуть на роботу сканера.

З проблемами з пристроєм все може обернутися куди складніше:

  • Збій налаштувань Тач Айді. У даній ситуації, досить оновити відбиток, і продовжити насолоджуватися роботою пристрою. Подібні збої, на жаль, мають місце траплятися, потрібно просто бути до цього готовим.
  • Сама кнопка вийшла з ладу. Даний варіант дійсно сумний. Якщо не працює кнопка Home на iPhone, то потрібно йти в сервісний центр, а не намагатися виявити проблему самостійно.
  • Механічні пошкодження айфона. Будь-механічний збій може вплинути на працездатність системи, а на сенсор розпізнавання відбитку тим більше. В такому випадку, не дивлячись на те, що проблема очевидна, відкладати її усунення не можна.
  • Системний збій самого телефону. В такому випадку також усувати проблему самостійно не варто. Як правило, будь-який системний збій можна полагодити, якщо уважно покопатися в файлах пристрою, однак, непідготовленому користувачеві не варто це робити, так само як і не варто сподіватися на гайди з Інтернету. Важливо пам'ятати, що проблема, навіть якщо і схожа у автора відео, і у користувача, може виявитися індивідуальної, і втручання в файли системи може спровокувати небажані і непередбачувані наслідки.

Також, важливо зазначити, що проблеми з пристроєм можуть бути і не з вини користувача, або системи. Дуже багато перекупники і продавці телефонів замовчують про різні «дрібниці». Ви можете до останнього не здогадуватися, що телефон, який ви купуєте з рук, був до цього неодноразово в ремонті, саме з проблемою сенсора. Дізнаєтеся про такий неприємний сюрприз ви тільки в сервісному центрі.

Але можете не переживати, що лагодження телефону буде лише тимчасовою панацеєю. Якщо ви віднесете телефон до сумлінної фахівця, він поміняє все пошкоджені компоненти, які могли бути залишені після численних ремонтів.

Навіть ті пристрої, які здаються безнадійними, можна цілком виправити.

Що ж робити, якщо виявився механічний збій на телефоні?

Коли приходить усвідомлення того, що проблема таїлася в самому пристрої, то приємного мало, однак, не потрібно впадати у відчай. Поломка Touch ID досить поширена. Важливо своєчасно звернутися в сервісний центр. А далі, все як на прийомі у лікаря. Ні в якому разі не варто приховувати інформацію. Майстер повинен відразу знати, упустили ви телефон, впав він в воду, і так далі. Це дозволить максимально швидко розібратися з проблемою. Постарайтеся згадати всі деталі.

Найважливіше, що потрібно сказати - це те, чи намагалися ви самостійно подивитися в чому біда. Багато відвідувачів грішать саме тим, що спочатку намагаються розібратися з пристроєм самі, або віддають його знайомим, у яких немає достатнього досвіду роботи з айфона. Через що, проблема, усунення яке може зайняти день-два, розтягується на куди більш довгий термін.

Важливо не відкладати ремонт в довгий ящик і моментально звернутися до фахівців. Можливо вам вдасться виправити пристрій без особливих матеріальних витрат.

Що можна вирішити самостійно?

Якщо вам не вдалося активувати Тач Айді, то деякі дії ви зможете провести самостійно:

  1. Найпростіший і самий банальний спосіб. Перезавантаження пристрою. Досить затиснути кнопку Home і кнопку включення. Якщо ж не працює кнопка Home на iPhone, то потрібно вже точно бігти до майстрів.
  2. Повторне калібрування Тач Айді. В такому випадку, вам досить буде скинути всі записані відбитки з пристрою, і встановити нові. Спосіб досить простий, однак, не є сто процентною панацеєю.
  3. Спосіб, який не варто робити самостійно. Повернути пристрій до заводських налаштувань, виконавши його перепрошивку. Тут потрібно бути обережним і уважно все вивчити. Вдаватися до такого способу самостійно не варто. В крайньому разі, можете довірити пристрій знайомому, який розуміє, як працювати зі скиданням налаштувань.

Нічого не допомогло! Що робити далі?

Панікувати, якщо нічого не вийшло не варто. Головне - це при першій же зручній нагоді звернутися в сервісний центр. І в даній ситуації вам допоможуть фахівці з iCoola. Наші майстри готові впоратися з роботою будь-якої складності. Цей може бути заміна шлейфу, дисплея, елементів самого сканера відбитків.

Ціни більш ніж задовільні для будь-якого типу поломки, а ремонтні роботи проводяться в максимально швидкий термін. Вам не потрібно буде турбуватися про збереження пристрою, так само як і про те, що воно прийде не в тому стані, яким ви його віддали.

Замовляючи послугу «Ремонт Айфона Львів», ви можете бути впевнені в результаті на всі сто відсотків. А також, у нас є гарантія на ремонт.

Ваша оцінка: