Я шукаю...

Додаток TouchRetouch для iPhone: функціонал і характеристики програми

TouchRetouch для iPhone

Багатьом людям подобаються гарні та естетичні фотографії, проте далеко не всі знають що ховається навіть за одним зображенням. Це клопітка робота фотографа, який завжди намагається знайти спосіб для покращення кольору, насиченості та інших характеристик зображення. Іноді як професіонали, так і любителі стикаються з зайвими предметами, які псують цілісність кадру або гарну картинку. Нерідко цей процес забираю у них чимало часу, старань та нервів. Часом стається так, що навіть після повного усунення небажаних предметів фотографи залишаються незадоволені своєю роботою.

TouchRetouch для iPhone

TouchRetouch добре справляється з цією роботою, змушуючи навіть звичайного користувача почуватися як професіонал. Працюючи з цих додатком у користувачів з’являється змога прибирати непотрібні об’єкти на фотографіях за лічені секунди. Ця робота не віднімає жодних ресурсів і виконується завдяки кільком дотикам до екрана. Доволі низька ціна та зручний інтерфейс програми можуть легко розміститися у вашому арсеналі для редагування фото. З цим інструментом зображення виглядатимуть набагато краще, а ви зможете заощадити свою енергію і дорогоцінний час. Отож, розглянемо TouchRetouch на iOS трохи детальніше.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Основні функції програми TouchRetouch для айфона

Як ми вже підмітили, TouchRetouch використовується для миттєвого покращення фотографій та позбавлення від зайвих об'єктів. Основні можливості, які є кістяком програми:

 • видалення небажаних дротів на фото
 • редагування пошкоджених поверхонь та видалення подряпин
 • прибирання з кадру випадкових перехожих
 • маскування всіх можливих недоліків шкіри
 • видалення об’єктів, які знаходяться на вулиці

Загалом немає конкретної категорії, для якої був би створений цей додаток, оскільки він націлений видалити з зображення абсолютно всі зайві речі. Тут можна покращити все зображення зо допомогою одного доторку, який автоматично прибере все зайве з кадру. Для того, щоб видалити, наприклад, лінію, не потрібно лізти до інструментів, виділяти її на картинці й самотужки прибирати. Варто провести по ній пальцем і вона сама зникне. Якщо ж потрібно видалити тільки частину лінії, це можна зробити за допомогою спеціального інструменту, який прибирає об’єкти по сегментах. За потреби також можна змінити характеристики лінії й відредагувати її товщину.

TouchRetouch для iPhone

Читайте також: Огляд програми Glitché. Чому корисно завантажити додаток Glitché

Додаток також добре підходить тим користувачам, які хочуть зробити ретуш на своїх фотографіях якомога кращою і зручнішою. Для видалення об’єктів можна використовувати Пензлик або Ласо. У такому разі потрібно натиснути на деталь, яка вам не подобається і після натискання кнопки «Вперед» програма автоматично все прибере. Також можна використовувати функцію клонування, щоб прибрати об’єкти або ж скопіювати їх. За допомогою кількох інших інструментів можна налаштувати згладженість і прозорість картинки.

Також якщо вам здається, що додаток є занадто складним для вас і ви не можете розібратися з деякими його функціями, розробники про це вже подбали. У самій програмі є вбудовані уроки, які вам пропонуються у разі, якщо ви не до кінця розумієте функціонал деяких інструментів.

Видалення зайвих об’єктів

Ні для кого не є таємницею, що добитися ефекту професійного редагування використовуючи смартфон дуже важко. Проте цей додаток дає змогу прибрати зайві об’єкти без зайвих зусиль. До того ж кінцевий результат виглядатиме як робота професіонала. Деяким користувачам може здатися, що цей процес для них надто складний, проте насправді все простіше, ніж здається. Інструмент цілком і повністю справляється зі своєю робою.

TouchRetouch для iPhone

Як скористатися видаленням зайвих об’єктів? Одразу ж після вибору фотографії та опції під відповідною назвою, у вас є два варіанти: обрати пензлик або ласо, які приберуть предмет. Натисніть на частину фотографії, яку потрібно видалити, оберіть опцію «Go» у правому нижньому кутку. Після несення незначних коректур в цей процес, ви отримаєте чисте зображання без небажаних об’єктів.

Ми згадали незначні коректури, тому що попри високу ефективність додатку, у вас може не вийти прибрати предмет з першої спроби. Варто зазначити, що функція працює досить безперебійно, проте іноді у програми виникають труднощі з розпізнаванням меж об’єкта.

У одному з аналогів додатку є схожий інструмент, яким користувачі послуговувалися ще до розроблення TouchRetouch. В цілому обидва застосунки  пропонують своїм користувачам однаковий функціонал. Проте останній додаток має новіший інтерфейс і сучасніший підхід до обробки фото, тому краще все ж таки працювати з ним.

Прибирання ліній

Іноді гарну фотографію псують не тільки зайві предмети, а й такі речі як лінії електропередач. Раніше звичайний користувач мав витрачати купу часу, щоб приховати цю частину фото. Спочатку потрібно було самотужки виділити елемент, вирізати його, а потім ще й підправляти зображення через елементи, які залишилися після редагування.

TouchRetouch для iPhone

З додатком  TouchRetouch у вас не виникатиме таких труднощів. Все що потрібно зробили для усунення лінії – просто натиснути на неї. Додаток автоматично визначить її межі й прибере її з зображення. На додаток – вам не доведеться прибирати залишки ліній самотужки.

Швидке виправлення

У цьому застосунку інструмент під назвою Quick Repair застосовується для виправлення маленьких недоліків, які псують фотографію. Дуже легка у використанні функція, з якою у звичайного користувача  не виникне проблем. Для її використання варто тільки раз провести пензлем по екрану, після чого картинка автоматично стане кращою.

Попри простоту цієї функції варто знати також про деякі нюанси, які допоможуть краще з нею працювати. Наприклад, іноді вам може знадобитися попереднє налаштування деяких характеристик, щоб Quick Repair правильно функціонував. Якщо ви не плануєте прибирати великі чи об’ємні предмети, то скоріш за все вам немає про що перейматися. 

Додаткові опції

Звісно ж, TouchRetouch може значно полегшити процес редагування фотографій та роботу фотографів, проте додаток не має повноцінного інструментарію для обробки фото. Через це розробники вирішили додати ще кілька опцій, які таким чином компенсують нестачу інструментів для повної корекції. Ось деякі з них:

 • клонування фотографій за допомогою спеціального штампа
 • можливість переглянути зроблені вами зміни за допомогою кнопки «До і після»
 • скасування та повернення дій за потреби
 • велика можливість експорту фотографій
 • поширення зображень у багатьох соціальних мережах
 • зміна характеристик та параметрів якості фотографії

TouchRetouch для iPhone

Аналоги TouchRetouch на айос

Якщо вам з якоїсь причини не подобається чи не підходить цей додаток, ми пропонуємо вам ознайомитися з переліком додатків, які мають схожий функціонал і так само будуть корисні для фотографів:

Adobe Photoshop

Ледь не найпопулярніша програма серед фотографів. Її безкрайні можливості дозволять не тільки прибрати зайві предмети з фотографії, а й відредагувати кольорокорекцію, насиченість, контрастність та інші характеристики зображень. Додаток, на відміну від TouchRetouch має повний функціонал, за допомогою якого можна здійснити повноцінну корекцію всіх елементів фото. 

TouchRetouch для iPhone

Adobe Photoshop Express

Аналог попереднього додатка, розроблений спеціально для iPhone й iPad. Інструментарій додатку, звісно, не такий широкий, як у версії для персональних комп’ютерів, проте всі базові функції тут збережені. Тут ви можете редагувати фото, ділитися ними й створювати власну бібліотеку фотокарток.

Inpaint

Додаток, дуже схожий на ТачРітач. Майже аналогічний набір інструментів дозволяє вирізати зайві предмети та обличчя з зображення. Готовий результат у вигляді виправленого фото ви отримаєте вже за кілька митей.

Super Eraser

Цей застосунок призначений для повного видалення логотипів, водяних знаків, підписів та тексту, а також всіх елементів, які можуть заважати на фото. Також за допомогою програми можна вирізати небажані будівлі, лінії, дроти й так далі. Super Eraser підійде навіть у тому випадку, якщо ви працюєте з портретними фотографіями.

TouchRetouch для iPhone

Варто прочитати: Найкращі програми для обробки фотографій

Програма прибере всі небажані почервоніння, чорні цятки та плями, вирівнюючи тон шкіри. Якщо ви робите фотографію у публічному місці, є дуже велика можливість, що її зіпсують звичайні перехожі, туристи та різні об’єкти. Для того, щоб виправити це становище і відредагувати фото належним чином, Super Eraser пропонує цілий перелік інструментів. 

eTinysoft Photo Eraser

Цей застосунок справді добре справляється з видаленням небажаних предметів на фотографії. Завдяки якісним алгоритмам Photo Eraser справді покращує фото, при цьому не руйнуючи його на відміну від інших схожих програм. Розробники заявляють, що серед аналогів по-справжньому важко знайти програму, яка б виконувала ті самі функції й зберігала б картинку у чудовій якості.

Photo Stamp Remover

Аналогічний за функціоналом додаток, головна задача якого прибрати з вашого зображення всі недоліки: пил, подряпини, штампи з датою і так далі.

TouchRetouch для iPhone

Також тут ви можете прибрати людей, які якимось чином зіпсували вам кадр. Розумні алгоритми застосунку використовують особливу технологію, за допомогою якої виділений об’єкт заповнюється текстурою, що взята з пікселів навколо об’єкта.

TouchRetouch – це додаток з можливостями швидкісного редагування, який точно стане в пригоді всім людям, які люблять робити фото на iPhone. За два долари ви отримуєте змогу позбавити ваші фотографії зайвих предметів. Звісно ж, це не той додаток, який ви використовуватимете кожного дня, проте для фотографів він точно стане корисним.

Ваша оцінка: