Я шукаю...

Як запобігти відстеження вас електронною поштою в Apple Mail

Apple Mail

Продукція Apple широко поширена на ринку не тільки в Україні, а й в усьому світі. Користувачів iPhone з кожним роком збільшується в кілька разів. Своєю чергою, компанія регулярно радує оновленнями в системі програмного забезпечення. У 2021 році розробники запропонували своїм клієнтам версію підтримки IOS, де є можливість контролювати відстеження дій в телефоні.

Ні для кого не секрет, що велика кількість інформації сьогодні зберігається в хмарі. Багато користувачів вивантажують особисті фото та інші файли, щоб ефективно використовувати простір на телефоні. Також, більшість додатків відстежує дії, які здійснює користувач упродовж всього часу. Електронна пошта не є винятком. Всесвітня мережа Google можна сказати стежить за кожним рухом. Однак, сьогодні є можливість запобігти подібним діям. До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що таке Apple Mail?

Apple Mail являє собою сучасний варіант електронного ящика, за допомогою якого можна отримувати та відправляти електронні листи. Додаток дозволяє комунікувати через поштових адрес. Тут також можна сортувати та систематизувати інформацію. Також, є можливість підв'язати кілька поштових скриньок при необхідності. Щоб почати роботу з Apple Mail, слід зайти в додаток і ввести свій Apple ID. Це спеціальний код, який використовується в системі iCloud. Обліковий запис кожного користувача є унікальною.

Додаток Apple Mail відрізняється багатофункціональністю і вільним доступом. Крім зручного застосування, пошта грамотно оформлена, має стильний дизайн і безліч додаткових інструментів. У будь-який момент є можливість зайти на пошту, прочитати лист або відправити за призначенням. Також, можна вкласти будь-який необхідний файл, документ. Як і всі інші програми системи IOS, Apple Mail постійно оновлюється. Тому, пошта також синхронізується з програмним забезпеченням.

Варто прочитати огляд гри Little ant colony.

Apple Mail

Як відключити відстеження Apple Mail? Основні способи

Умови конфіденційності дотримується кожен додаток, проте ні для кого не секрет, що стеження в інтернеті присутній. Найчастіше звичайний користувач навіть не помічає цього. Практично всі сервіси й веббраузер збирають повну інформацію, починаючи від пошукових запитів. Компанія Apple намагається максимально захистити права користувачів і заблокувати всі сервіси, які застосовують подібні методи.

У 2021 році у всіх пристроях з системою IOS вийшла оновлена ​​версія програмного забезпечення 14.5, яка автоматично пропонує клієнтам відключити відстеження дій. Тепер кожен додаток надсилатимуть запит з дозволом, де користувач самостійно розв'язує це питання. Варто зазначити, що подібне оновлення стало справжнім проривом у світі сучасних технологій. Багато конкуренти та партнери Apple виступили проти таких змін. Якщо власник iPhone не бажає ділитися інформацією, він може просто відмовити в запиті. Крім цього, є можливість назавжди відключити запити в налаштуваннях. Для цього необхідно перейти в теку «Параметри», потім "Налаштування". Тут відкриється підрозділ «Відстеження», і опція «Дозволити програмам посилати запит на відстеження». Якщо є охота слід деактивувати цю функцію. Після цього всі програми автоматично не зможуть використовувати дані користувача.

Функція «Приховати e-mail» також представлена ​​на пристроях Apple. Використовувати подібну опцію можна тільки при вході в обліковий запис. З метою збереження конфіденційності особистого електронної адреси, програма пропонує створити унікальний випадкову адресу електронної пошти. Справжній логін не передається в систему, а лише містить набір цифрових рядків. Вміст сховища і листи не обробляється і не перевіряється. Вся інформація також передається на кодовий формат, який приховує справжнє ім'я користувача.

Варто прочитати: У травні відбулася щорічна конференція Microsoft Build 2021.

Apple Mail

Основні переваги Apple Mail

Багато користувачів продукції Apple відзначають високий рівень безпеки. Зараз це один з головних критеріїв при виборі пристрою. Велика кількість інформації міститься в хмарі iCloud, тому даному питанню приділяється багато часу. Компанія докладає зусиль, щоб забезпечити своїм клієнтів конфіденційність і безпеку при збереженні особистої інформації. Сьогодні, подібне завдання є максимально складною. Власника iPhone та інших пристроїв Apple отримують:

  • Продукцію високої якості;
  • Високий рівень безпеки;
  • Можливість самостійно вирішувати програмами відстежувати дії;
  • Контролювати потік інформації;
  • Відключати небажані програми, шкідливі програми;
  • Використовувати гаджет повною мірою.

Apple Mail

Безпека Apple Mail

Сьогодні пошта є обов'язковою для установки. Більшість використовує саме електронний ящик для більш оперативної комунікації. Тому, важливо, щоб додаток функціонувало точно та ефективно. Інформація, зображення і документи повинні зберігатися тільки на пристроях користувачів. Переадресація і кодування логіну підвищує рівень конфіденційності. При цьому, у клієнта завжди залишається право співпрацювати з розробниками Apple в разі потреби.

Рекомендуємо також ознайомитися з асортиментом наших відновлених смартфонів та купити айфон за найнижчою ціною в Україні.

Відстеження пошти можна запобігти та це тільки перші кроки. Надалі компанія планує вдосконалити цю функцію і випустити нові версії, попри невдоволення своїх конкурентів. Холдинг настільки глобальний, що може самостійно існувати, без підтримки партнерів. При цьому, всі нововведення від Apple задають тренди, за якими слідують практично всі бренди. Чи не виникає сумнівів, що багато представників візьмуть приклад. Користувачі продукції Apple вже зараз можуть спробувати, як працює функція «Відключити відстеження» і оцінити, наскільки ефективною вона є в повсякденному житті.

Ваша оцінка: