Я шукаю...

Додаток для планування Wunderlist: особливості, функціонал та аналоги

Wunderlist зручний додаток для планування

Wunderlist – це популярна програма для Айфона, яка допомагає планувати свої справи, або робити інші замітки. Для використання даного планеру не потрібні навички, достатньо просто зареєструватися, а зробити це можна за допомогою Google, Фейсбук аканту.

Така платформа знайде своє застосування, як для фізичних осіб, так і юридичних. Безкоштовна версія дає можливість насолоджуватися всіма необхідними функціями. А от, якщо будуть потрібні додаткові опції є можливість їх придбати. Додаток зможе стати у пригоді будь-кому, студенту, домогосподарці, або ж спеціалістам з різним напрямом діяльності.

Додаток на iOS Wunderlist дає можливість не просто записувати, але й нагадує про важливі справи, якщо це необхідно. Крім цього, готовими планами можна ділитися з іншими учасниками системи. А зручні списки та папки дають можливість іншим користувачам, які отримали доступ до файлів залишати коментарі.

Читайте також GarageBand: особливості, характеристика та коротка інструкція щодо використання.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

В чому особливість додатку на iOS Wunderlist

В першу чергу Wunderlist – це зручний додаток для ведення та створення різноманітних записів. Програма дає можливість:

 1. Створювати списки справ.
 2. Групувати створені списки у різні групи.
 3. Встановлювати дату нагадування, щодо виконання.
 4. Додавати до заміток різні файли та картинки.
 5. Надавати доступ іншим користувачам для спільної роботи над завданнями та проектами.

Програма доступна як у безкоштовному варіанті, так і в покращеній Про версії. Розробники дають можливість використовувати додаток для бізнесу й іншої діяльності. Користувачі не обмежені й можуть здійснювати велику кількість дій.

Особливості Wunderlist

Для звичайного використання завантажити додаток Wunderlist буде цілком достатньо. Варто зазначити, що знайти програму можна на App Store. При цьому процес встановлення дуже простий, тому не буде викликати додаткових запитань як завантажити на iPhone.

Короткий огляд функціоналу Wunderlist

Після того як скачати програму на Айфон, буде можливо з мобільного пристрою планувати й навести лад з різними завданнями. А головна особливість полягає у тому, що після здійснення роботи можна отримати доступ до файлу з будь-якого пристрою завдяки синхронізації.

Огляд функціоналу

До всіх завдань можна проставляти дату й Айфон буде нагадувати про заплановане. Всі пункти можна доповнювати додатковими розділами та коментарями. Користувачу не доведеться носити з собою традиційний планер, з Wunderlist є можливість зберігати всі завдання у своєму Айфоні.

Після реєстрації система запропонує створити перший список, який пов’язаний на вибір з однією тематикою:

 • робота;
 • сім’я;
 • продукти.

Однак цим все не буде обмежуватися, є можливість додавати власні варіанти. Кожна окрема задача може містити підпункти як вже було сказано вище. У безкоштовній версії доступно до 25 підпунктів.

Перевагою Wunderlist є те, що після  завантаження додатку й реєстрації є можливість працювати з декількома платформами і пристроями. Отримати доступ до файлів можна буде навіть з ПК зайшовши до власного облікового запису. А особливо корисною програма буде для реалізації проектів, які потребують колективної роботи. До задач можна в режимі реального часу додавати коментарі, це зручно тим, що:

 • відразу видно, хто додав замітку;
 • можна зрозуміти коли було додано, з точністю до хвилини;
 • приходить сповіщення про додавання коментарю, що досить зручно, не потрібно постійно слідкувати за програмою.

Як користуватися додатком Вандерліст

Цікавим моментом є те, що неважливо на який пристрій було завантажено Wunderlist інтерфейс практично нічим не буде відрізнятися. Це досить зручно у випадку, якщо потрібно створювати файл на Айфоні, а потім вносити до нього зміни з ПК. Все розуміло та просто.

Створення завдань

З лівої частини будуть відображені списки та вхідні завдання. Для того, щоб створити нове завдання потрібно натиснути на «Вхідні», а після цього «Додати завдання».

Як планувати справи з Wunderlist

Якщо потрібно створити відразу декілька завдань з однією ціллю потрібно скористатися списком. Для цього необхідно у додатку знайти розділ «Додати список». Після цього ввести назву та зберегти.

Параметри виконання завдань

Якщо завдання вже створені, то можна додати до них:

 • термін виконання;
 • нагадування про виконання;
 • додати замітку, файл, під задачу.

В безкоштовній версії можна додавати до 25 підзавдань до одного повноцінного завдання, у платній це число необмежене.

Також є і деякі обмеження по файлах, які можна додавати. У безплатній версії таке доповнення до завдання не повинне перевищувати 5 Мб. У Про версії може використовуватися будь-який файл.

Коли завдання буде виконаним, необхідно поставити відмітку про це. Якщо користувач хоче закрити завдання без виконання, це також можливо.

Смарт-списки

Якщо потрібно постійно створювати нові завдання, то їх може назбиратися досить багато. Щоб у програмі не виникало плутанини були передбачені, так звані, смарт-спики. А саме:

 • на тиждень, всі справи які заплановані на найближчий тиждень;
 • сьогодні, справи на фактичний день;
 • відзначень, пункти, які особливо важливі для користувача;
 • виконані, справи, які вже завершені;
 • доручені певному користувачеві, для файлів, які мають спільний доступ.

Кожен список також має декілька режимів відображення, а саме:

 • Автоматичний. Всі дані можна побачити після створення.
 • Відображені. Постійно знаходяться у бічній панелі.
 • Приховані. Не показані в бічній панелі.

Надання доступу до списків

Це унікальна можливість, якою володіє дана програма. Для того, щоб поділитися створеним списком необхідно ввести адресу електронної пошти учасника, якому користувач хоче надати доступ. Якщо в процесі надання доступу, дані будуть не збережені, то система повідомить про це.

Обраному користувачеві прийде повідомлення про те, що йому надано доступ. Варто зазначити, що незареєстрованому учаснику доведеться спочатку зареєструватися.

Додавання коментарів

Система додавання коментарів чимсь нагадує вже відомі програми. Так, для того, щоб згадати іншого учасника необхідно ввести @ після чого вказати ім’я користувача.

Після позначення користувача йому прийде повідомлення. Для налаштування повідомлень та сповіщень потрібно перейти до розділу «Параметри».

Створення папки

Всі створені списки та завдання можна об’єднувати у загальні папки. Для цього потрібно один список перемістити на інший. Після цього необхідно ввести назву папки.

Варто прочитати Переваги використання додатків для дисконтних карток на Айфоні.

Схожі за функціоналом до Wunderlist додатки на iPhone

Враховуючи популярність Wunderlist з’явилось багато аналогів, які пропонують схожі функції та можливості.

Аналоги Wunderlist

Кожна програма особлива по-своєму. Серед їх числа:

 1. Microsoft To Do. Це безплатна програма яку пропонує компанія Microsoft. Вона досить схожа на Wunderlist, бо над нею працювали одній і ті ж розробники. Для додатку характерний простий та зручний інтерфейс й практично ті ж функції. Особливістю є те, що програма направлена на допомогу зі списком справ за допомогою автоматичної вкладки «Мій день», де будуть зібрані  основні відмітки по кожному з проектів.
 2. Має зрозумілий інтерфейс. Додаток також представлений у безкоштовній версії з наявністю великої кількості додаткових моментів. Додавати завдання можна різними способами й обирати різні способи відображення.
 3. Remember The Milk. Це перевірений часом додаток, який дозволяє зосередити свою увагу на конкретних завданнях. Тут також можна створювати мітки, додавати коментарі і багато чого іншого.
 4. Це універсальний інструмент для запису завдань та створення списків. Особливість полягає у можливості налаштування інтерфейсу повністю під себе. Notion дуже легко інтегрується до різних заміток, та інших процесів.
 5. do. Це зручний та доступний інструмент, який представлений в безкоштовній та Преміум-версії. У програмі присутній асистент, який допоможе впорядкувати все, здійснить інтеграцію з календарем й дозволить всі події та завдання об’єднати в одному місці.
 6. Це простий планувальник який має безкоштовну версію та Преміум підписку. Розробниками додаток був створений для фіксування нових звичок, але користувачі завантажують його для управління справами. Тут є спеціальна вкладка у яку можуть потрапляти всі нові завдання. Можна вносити зміни, та додавати підзавдання й встановлювати терміни виконання.

Позитивні та негативні моменти Wunderlist планувальника на Айфон

Wunderlist – сервіс за допомогою якого можна розв'язувати будь-які проблеми.

Позитивні моменти Wunderlist

Він має велику кількість позитивних моментів серед яких:

 • зручність та можливість використання додатку у будь-який час;
 • є можливість зручно розділити завдання по днях, тижням, або іншим критеріям;
 • підійде для запису невеликих особистих планів та завдань.

Однак у роботі з додатком можуть виникати й труднощі, зокрема:

 • користувач не має можливості за допомогою різних параметрів фільтрувати списки;
 • додаток має функцію додавання невеликих підпунктів, однак переглядати їх не завжди зручно, для того, щоб побачити їх треба відкривати основне завдання.

Чому варто скачати Wunderlist на Айфон?

Wunderlist – це в першу чергу, простий у використанні додаток, тому його обожнюють користувачі. Ця програма ідеально підійде для планування, збереження списку завдань та досяганню поставлених цілей.

Чому варто скачати на Айфон

Звичайно програма має й певні недопрацьовані моменти, але з загальними функціями вона чудово справляється. Якщо користувачу потрібні додаткові опції він завжди може придбати Преміум-версію. А от для звичайного користування достатньо скачати Wunderlist безплатно на Айфон. Тут є всі необхідні інструменти. Якщо завдань багато, а часу обмаль, то Wunderlist перетвориться в незамінного помічника, саме тому варто завантажити даний додаток на смартфон.

Ваша оцінка: