Я шукаю...

Як включити голосовий пошук на телефоні?

Як налаштувати голосовий пошук на телефоні? - icoola.ua - фото

Сучасні смартфони дають змогу легко шукати інформацію в Інтернеті за допомогою голосових команд. Як активувати цю функцію у мобільних пристроях окремих виробників? Ми вас проконсультуємо.

Налаштування голосового пошуку на Android-смартфоні

Якщо ви хочете налаштувати голосовий пошук на телефонах Android, таких як Samsung, Xiaomi, LG, Huawei та Motorola, вам потрібно знайти програму під назвою Google і запустити його. На наступному кроці натисніть «Ще» -> «Установки» -> «Голосовий пошук» у нижньому правому кутку. У розділі "ОК, Google" натисніть "Голосова відповідність" і активуйте його за допомогою повзунка. Тепер функцію пошуку буде увімкнено.

Щоразу, коли ви хочете використовувати інструмент голосового пошуку, просто відкрийте програму Google і скажіть ОК, Google або Привіт, Google або натисніть на мікрофон. Все, що вам потрібно зробити, це вимовити вголос фразу, яку ви хочете знайти.

Як налаштувати голосовий пошук на телефоні? - icoola.ua - фото1
Налаштування голосового пошуку на пристроях iPhone/iPad

Голосове керування на пристрої Apple здійснюється через віртуального помічника Siri (доступно англійською мовою в Чехії). Якщо ви хочете активувати Siri, просто скажіть "Привіт, Siri", потім вимовте вибрані питання або віддайте команду.

Як налаштувати голосовий пошук на телефоні? - icoola.ua - фото2

Ми сподіваємося, що наші поради допомогли вам налаштувати та запустити голосовий пошук на вашому смартфоні, і ви зможете повністю використати потенціал свого смартфона.

Також перегляньте, що краще алиса чи сірі?

Ваша оцінка: