Я шукаю...

Як налаштувати будильник на айфоні?

Як встановити будильник на телефоні? - icoola.ua - фото

Будильник - одна з найчастіше використовуваних і корисних функцій смартфонів. У наступних рядках ми розповімо, як встановити будильник на телефонах Samsung, Motorola, Huawei, LG, Xiaomi та Apple.

Як встановити будильник на телефоні Samsung, Motorola, Huawei, LG та Xiaomi?

У смартфонах, що працюють на базі операційної системи Android, ми знаходимо будильник у рамках тієї ж програми.

Якщо ви хочете встановити будильник на своєму телефоні Android (Samsung, Motorola, Huawei, LG, Xiaomi), відкрийте меню програми і знайдіть програму з назвою «Годинник». Відкривши його, виберіть вкладку Оповіщення. У цьому розділі ви можете встановити кілька повідомлень у різний час. Нове повідомлення додається натисканням на знак "+".

Ви можете вибрати іншу мелодію дзвінка, вібрацію та повтор для кожного повідомлення. Ви також можете вибрати дні, коли має дзвонити будильник. За допомогою перемикача можна ввімкнути або вимкнути будильник.

Установка будильника на айфонах

Якщо ви хочете встановити будильник на своєму iPhone, зайдіть в меню, відкрийте програму «Годинник» і виберіть вкладку «Будильник». Потім просто натисніть на значок плюс і встановіть новий будильник. Ви також можете вибрати звук будильника та можливий час повтору.

Як встановити будильник на телефоні? - icoola.ua - фото1

Будильник можна також встановити за допомогою Siri. Досить сказати вголос, наприклад, "Привіт, Siri, розбуди мене завтра о 6:30" ("Привіт, Siri, розбуди мене завтра о 6:30") і дочекатися підтвердження.

Увімкнути будильник на телефоні дуже просто. Навіть у початківців не повинно виникнути з цим проблем. Сподіваємося, що наша коротка інструкція розвіяла ваші сумніви і завдяки ній ви завжди і всюди будете вчасно!

Також ви можете дізнатися як настроїти iphone для дітей.

Ваша оцінка: