Я шукаю...

Як підключити телефон до комп'ютера?

Як підключити телефон до комп'ютера? - icoola.ua - фото

Підключення смартфона до комп'ютера дає низку переваг, включаючи завантаження фотографій або резервне копіювання файлів. Ми підключаємо більшість телефонів до комп'ютера за допомогою стандартного USB-кабелю, в деяких випадках можна також використовувати Bluetooth-з'єднання.

Використовуйте кабель USB

Для підключення телефону до комп'ютера вам знадобиться тільки той же USB-кабель, який ви використовуєте для заряджання смартфона - в більшості зарядних пристроїв вже є знімний кабель. При підключенні комп'ютера та телефону слід увімкнути. Якщо смартфон вимкнено, можливо, він просто перейде в режим заряджання після підключення до комп'ютера.

Переконайтеся, що у вас є USB-кабель, сумісний з обома пристроями. Кабелі типу USB використовуються для смартфонів нового покоління, таких як Samsung Galaxy S10 або Huawei P30. Якщо на вашому ноутбуці немає відповідного кабелю або роз'єму, вам знадобиться відповідний адаптер.

Конфігурація через USB

Після підключення телефону до комп'ютера зачекайте, поки пристрої налаштуються. Через кілька секунд на вашому смартфоні має з'явитися інформація про те, як ви хочете використовувати підключення USB. Ти можеш вибрати:

  • режим заряджання;
  • електричне з'єднання;
  • передача файлів або використання таких пристроїв як MIDI (цифровий інтерфейс музичних інструментів).

Як підключити телефон до комп'ютера? - icoola.ua - фото1

Так само на вашому комп'ютері з'явиться вікно з написом «Що ви хочете зробити з цим пристроєм?». Можливі варіанти:

  • імпортувати фото та відео;
  • використовувати телефон як мультимедійний пристрій;
  • відкрити переглядач файлів;
  • бездіяльність.

Як підключитися до телефону через Bluetooth?

Для з'єднання комп'ютера та телефону Bluetooth необхідно, щоб обидва пристрої підтримували цей тип з'єднання . Увімкніть Bluetooth на смартфоні, знайти його, наприклад, у Налаштуваннях, а потім у розділі Підключення пристрою. Ви також можете знайти Bluetooth на своєму комп'ютері в налаштуваннях, де має бути вкладка Bluetooth та інші пристрої. Саме тут ви побачите, що комп'ютер може бути виявлений через Bluetooth під своїм конкретним ім'ям.

З'єднання пристроїв Bluetooth

У налаштуваннях Bluetooth на телефоні знаходимо вкладку Доступні пристрої та вибираємо в ній ім'я нашого комп'ютера. Через кілька секунд на робочому столі з'явиться повідомлення з питанням, чи хочете ви з'єднати пристрій. Якщо це так, слід PIN-код, який має збігатися на обох пристроях. Після успішного введення пристрою синхронізуються. Залежно від моделі телефону, тепер ви можете, серед іншого, передавати файли або відтворювати музику через динаміки вашого комп'ютера.

Також ви можете переглянути як обрати кабель зарядки для iphone...

Ваша оцінка: