Я шукаю...

Як заблокувати номер телефону на iphone?

Як заблокувати номер телефону? - icoola.ua - фото

Постійні дзвінки від когось, з ким ви не хочете розмовляти, можуть серйозно отруїти вам життя. Якщо вам набридли нав'язливі телефонні дзвінки від маркетологів або тих, з ким ви не хочете розмовляти, найкраще рішення просто заблокувати такі номери. Ця функція не має побічних ефектів, крім одного: ви нарешті знайдете спокій. Також приємною новиною є те, що кількість заблокованих номерів не обмежена.

Що дає блокування телефонних номерів?

Після блокування певного номера телефону його власник не зможе вам дзвонити або надсилати будь-які повідомлення. Важливо, що власник заблокованого номера ніяк не буде проінформований про блокування номера. При спробі зателефонувати сигнал просто припиниться та повідомлення не будуть оброблені.

Як заблокувати номер телефону? - icoola.ua - фото1

Швидке блокування номера телефону

Заблокувати номер телефону на платформах Android та iOS, незалежно від того, чи є у вас новий Apple iPhone XS MAX або Huawei P smart Z, можна швидко і легко. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати та утримувати небажаний номер або натиснути на точки поруч із ним, де з'явиться спливаюче меню, в якому, серед іншого, є можливість заблокувати номер.

Ви можете знову розблокувати номер телефону

Якщо ви передумаєте блокувати номер телефону, ви можете розблокувати його знову. У такому разі перейдіть до «Параметри контактів» або «Параметри дзвінків», щоб переглянути повний список заблокованих номерів. Для їх розблокування достатньо лише одного кліку, без будь-яких побічних ефектів або необхідності повідомляти власнику цей номер.

Блокування телефонного номера в повідомленнях

Можна також заблокувати номер телефону для отримання текстових повідомлень. Просто відкрийте відповідну розмову, натисніть контакт або номер у верхній частині екрана та виберіть варіант блокування.

Якщо вас зацікавила дана стаття, тоді можливо вас зацікавить esim...

Ваша оцінка: