Я шукаю...

Як скачати програми на iPhone?

Як завантажувати програми на iPhone? - icoola.ua - фото

Якщо ви хочете повною мірою скористатися з можливостей, які пропонує ваш iPhone, варто встановити на нього корисні програми. На щастя, процес завантаження та встановлення програм на iPhone дуже простий.

Ідентифікатор Apple ID

Якщо ви використовуєте App Store, у вас має бути Apple ID. Якщо ваш iPhone працює і ви можете ним нормально користуватися (наприклад, дзвонити), у вас вже є цей обліковий запис. Щоб взагалі користуватися iPhone, Apple ID абсолютно необхідний.

Як скачати програму або гру на iPhone?

Якщо ви хочете скачати програму або гру для iPhone, вам потрібно запустити App Store. Ви можете вибрати окремі програми та ігри із запропонованих варіантів або пошукати їх самостійно. Коли ви натискаєте на певну програму або гру, ви побачите варіант завантаження, якщо він безкоштовний, або ціну, якщо він платний.

Після ще одного кліка буде запропоновано варіанти: Встановити або Купити. На цьому етапі ви повинні ввести пароль або, якщо на телефоні налаштовано Touch ID, ви повинні використовувати свій відбиток пальця. Після завершення завантаження натисніть основну кнопку активації, щоб перейти на головний екран, де з'явиться програма або гра.

Як завантажувати програми на iPhone? - icoola.ua - фото1

Ви можете знайти програми та ігри в App Store декількома способами:

  • Ввівши назву в пошуковик (у списку з'являться товари з цікавою для вас назвою).
  • Вибравши пункт "Найкраще". Він містить список кращих ігор та програм, які поділяються на платні, вигідні та безкоштовні.
  • Перейшовши в розділ «Категорії» і вибравши теми, що вас цікавлять.

Одночасне завантаження програми на кілька пристроїв Apple

Apple дозволяє завантажувати та встановлювати програмне забезпечення на кілька пристроїв одночасно. Це особливо корисно, якщо ви купуєте програми, тому що тоді вам не потрібно переносити їх на будь-який інший пристрій. Після натискання "Купити" програма просто з'явиться на всіх пристроях, підключених до певного Apple ID. Для цього перейдіть в "Параметри" -> "iTunes & App Store". У розділі «Автоматичні завантаження» знайдіть «Програми». Ви запускаєте функцію за допомогою перемикача.

Можливо вас також зацікавить програми для Apple Watch...

Ваша оцінка: