Я шукаю...

Як циклічна економіка допомагає планеті та збільшує прибутки

Як циклічна економіка допомагає планеті та збільшує прибуток - icoola.ua - фото

Приєднання до стійкої економіки замкнутого циклу є безпрограшною позицією, коли всі учасники отримують вигоду, допомагаючи навколишньому середовищу. Також це стимулює зростання  компаній та зміцнює їх позиції на ринку. 

17 цілей сталого розвитку, сформульовані Організацією Об’єднаних Націй у 2015 році, оновили глобальне бачення вирішення проблем економіки та екології. До ціих цілей відноситься економічне зростання, відповідальне споживання та виробництво, збереження екосистем суші та морських ресурсів. Протягом останніх десятиліть "наука про сталий розвиток" залучила десятки тисяч дослідників, практиків, користувачів знань, викладачів і студентів з різних установ і дисциплін з усього світу. Природно, що керівники бізнес-компаній теж приєдналися до прихильників цієї науки, поєднавши її із власними бізнес-стратегіями.

У наш час багато компаній хочуть зробити свій внесок у захист навколишнього середовища та водночас розвинути свій бізнес. Ці компанії можуть запропонувати своїм клієнтам та кінцевим користувачам варіанти вторинної переробки та відновлюваних джерел енергії. Але, як і на будь-якому новому ринку, отримати доступ до цих послуг не завжди легко, і клієнти шукають інші шляхи, щоб змоги брати участь в економіці замкнутого циклу.

Дізнайтесь більше, що таке сталий розвиток та які його основні напрямки!

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке циклічна економіка?

Економіка замкнутого циклу, циклічна або кругова економіка - це новий та свіжий підхід до життєвих циклів продукції, що виготовляється, в тому числі - техніки. Замість того, щоб виробляти продукт, використовувати його, а потім утилізувати, ми пропонуємо знову використати цей продукт в економіці замкнутого циклу.

Повторне використання продукту - отримання від нього більшого, якщо завгодно, - утримує його в економічному циклі, звідси термін "економіка замкнутого циклу".

Яким чином ICOOLA включена у циклічну економіку?

В ICOOLA ми розуміємо, що здорове та стійке навколишнє середовище має вирішальне значення для нашого суспільства, економіки, бізнесу та людей. Ми вважаємо, що наш бізнес повинен вестися таким чином, щоб забезпечити стійкість, переробку та використання відновлюваних ресурсів, наскільки це можливо, відповідно до досягнення наших цілей перед діловими партнерами, працівниками та клієнтами.

Це включає:

  1. Введення наших клієнтів у кругову економіку, шляхом продажу їм відновлених iPhone.
  2. Професійний ремонт пристроїв та утилізацію зламаних деталей у відповідності до глобальних норм.
  3. Зменшення кількості електронного сміття шляхом використання зламаних iPhone як донорів деталей.
  4. Висадку дерев за кожен відновлений Айфон у цілях покращення екології.

Ми адаптуємось до нових бізнес-моделей, щоб зменшити кількість електронного сміття та допомогти навколишньому середовищу.

Основою цього прагнення є торгівля гаджетами, що підлягають ремонту, переробці та повторному використанню. Це чудова можливість продеменструвати клієнтам, що пристрої, відновлені в ICOOLA, не поступаються новим своїми характеристиками, і мають ряд переваг, таких як нижча ціна та рік гарантії. У кінцевому результаті це дозволить зменшити кількість електронного сміття, оскільки смартфон після того, як мине певний час, не буде просто викинутий користувачем, а після ремонту і перевірки прослужить ще багато років. 

До речі, а ви знали, що коралові рифи дуже важлива частина екології і їх зникнення може призвести до катастрофічних наслідків. Більш детальніше ми розповіли у цій статті!

Ваша оцінка: