Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD PRO 2 10,5: ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ КЛІЄНТАМ ICOOLA?

Шукаєте, де у Львові чи Україні зробити ремонт iPad Pro 2 10,5 якісно та недорого? Як і всі планшети від Apple, дана модель якісна, довго служить своєму власнику і рідко ламається. Але при неправильному використанні вийти з ладу може будь-який гаджет. Як показує статистика поломки Айпадов відбуваються переважно через людський фактор, тобто неакуратне поводження.

Модель iPad Pro 2 10,5 (2017) досить потужна, тому багато користувачів використовують її замість ноутбука. Такий планшетний комп'ютер стане відмінним помічником у навчанні, роботі та реалізації творчих проектів. Але, абсолютно неприйнятно, якщо дисплей не вмикатиметься або акумуляторна батарея розрядиться посередині дня. Інженери сервісу ICOOLA у Львові відремонтують ваш улюблений Айпад у встановлений термін. Більш ніж 3-х річний досвід роботи наших майстрів дозволяє їм проводити простий ремонт за мінімальний час – до 1-ї години. Якщо поломка складніша, то буде потрібна більша кількість часу, але в будь-якому випадку терміновість та якість надання послуги гарантуємо.

Популярні поломки iPad Pro 2 10,5

Розглянемо найпопулярніші поломки iPad Pro 2 10,5. Насамперед, слід зазначити, що цю модель розробники оснастили екраном великого розміру в порівнянні з попередніми модифікаціями Айпадов. Ні для кого не секрет, що дисплей є найбільш крихкою деталлю для будь-якого гаджета. Тому найчастіші випадки поломок – пошкодження скла (екрана) внаслідок падіння пристрою, удару об тверде покриття або сильного стискання. Крім механічних пошкоджень частими причинами поломок iPad Pro 2 10,5 (2017), також є:

 1. Некоректна робота екранного модуля – зазвичай поломки відбуваються з фізичних причин. Системна помилка також може порушити стабільність роботи Айпада. Уважний огляд та детальне тестування у сервісі ICOOLA дозволить виправити подібні збої.
 2. Несправність акумуляторної батареї - перепади напруги при підзарядці в автомобілі, додаткові навантаження від абсолютного виснаження акумулятора та інші фактори істотно скорочують термін його служби, який при акуратному обігу рідко буває менше 2-х років. У такому випадку важливо вчасно замінити акумулятор.
 3. Попадання вологи – проникнення внутрішньо планшетного комп'ютера води або іншої рідини викликає окислення та подальшу корозію, що руйнує внутрішні компоненти за лічені години. Якщо ви залили свій планшет або впустили його у воду, негайно зверніться до компанії ICOOLA. Наші майстри просушать планшет та виконають його ремонт.

У разі виникнення будь-якої поломки iPad Pro 2 10,5 (2017) ми рекомендуємо не відкладати та одразу скористатися допомогою професіоналів. Достатнім приводом для звернення до фахівців сервіс ICOOLA є:

 • відсутність зображення на екрані;
 • зникнення звуку;
 • виникнення проблем із заряджанням планшета від Apple – гаджет не заряджається або не тримає заряд;
 • збої у функціонуванні додатків;
 • розбитий детектор пристрою;
 • зігнувся або деформувався корпус;
 • не працює відеокамера, динаміки, кнопка Home тощо.

До речі, крім того, що ви можете скористатися послугами з ремонту Айпад Про 9,7 у нашому сервісі, у вас є можливість придбати якісний відновлений смартфон!

Як проводиться ремонт Айпад Про 10,5 в ICOOLA?

В ICOOLA ремонт Айпад Про 10,5 виготовляється на вигідних та чесних умовах. Наші професійні та досвідчені інженери ніколи не нав'язують дорогу модульну заміну, а пропонують:

 • компонентний ремонт;
 • чищення гаджета після влучення в нього вологи;
 • безкоштовну діагностику;
 • Тестування планшета від Apple.

Команда ICOOLA вміє входити в становище клієнта та надавати йому найадекватніші рішення проблем, крім зайвих фінансових та тимчасових витрат. Довіряючи нам свій Айпад, клієнти можуть не сумніватися в його безпеці та відсутності неякісного ремонту.

Деяких замовників дивує те, що діагностика iPad Pro 2 10,5 (2017) у сервісі ICOOLA проводиться абсолютно безкоштовно. Але у професійних компаніях з ремонту це є звичайною практикою. Оскільки перед тим, як запропонувати клієнту свої послуги, озвучити їх вартість та терміни, необхідно точно встановити несправність. Для цього досвідченому інженеру потрібно зробити ретельне діагностування Айпада, виявити поломки та причини їх виникнення. Наприклад, у разі падіння планшета від Apple може розбитися не тільки екран, а деякі внутрішні елементи – контакти, шлейфи, компоненти на платі тощо. Тому, перед тим, як виконати заміну екрана, може знадобитися відновлення інших деталей.

Важливо не намагатися самостійно виконувати розбирання та діагностування iPad Pro 2 10,5 (2017). У більшості випадків подібні спроби закінчуються плачевно, тобто додається ще більше поломок або губляться частини деталей. Необхідно враховувати, що для розбирання планшетного комп'ютера необхідний спеціальний інструмент та досвід. Крім цього, навіть якщо самотужки зробите складання, то без використання спеціалізованого обладнання та оригінальних запчастин вирішити проблему не вдасться. Подібна ситуація може статися і в разі звернення у неспеціалізовану майстерню, де можуть зробити тимчасове маскування поломки, але не її усунення. Тому, довго не роздумуйте та приходьте на безкоштовну діагностику в ICOOLA у Львові! Ми гарантовано вирішимо вашу проблему.

Процес ремонту iPad Pro 2 10,5 у нашій компанії можна умовно поділити на наступні етапи:

 • одержання заявки від клієнта;
 • вступ Айпада до майстерні ICOOLA;
 • проведення безкоштовної та точної діагностики;
 • погодження з клієнтом вартості та термінів проведення ремонтних робіт;
 • безпосередній процес ремонту – більшість поломок планшетів від Apple нашими інженерами усувається протягом 1 години і лише деякі особливо складні несправності можуть вимагати більш тривалого усунення та вивчення;
 • проведення перевірки гаджета на працездатність;
 • повернення замовнику відремонтованого iPad Pro 2 10,5 разом із безкоштовним гарантійним талоном на роботи та встановлені запчастини.

Зазначимо, що ми постійно збираємо корисні матеріали щодо інженерії. Нам важливо запропонувати якісні послуги з відновлення Apple. Ми перші в Україні, хто може відремонтувати Айпад Міні 5 на такому високому рівні!

Чому, коли потрібен ремонт iPad Pro 2017 краще звертатися в ICOOLA?

Досвідчені інженери ICOOLA зроблять якісний ремонт iPad Pro 2017 за найдоступнішою ціною в Львові. Існує кілька наступних вигод звернення до нашого сервісу:

 1. Жодної переплати за запчастини та придумані послуги – у нашому сервісі діагностика проводиться безкоштовно та високоточно. Наші фахівці не витягують гроші за заміну модулів, коли є можливість їхнього відновлення. Також ми не заробляємо на запчастинах, а включаємо їх у вартість ремонту за закупівельною вартістю. З ICOOLA ви зможете суттєво заощадити свій бюджет!
 2. Реальна економія часу - діагностика нашими професійними інженерами виконується протягом максимум 10 хвилин, а сам ремонт здебільшого займає не більше однієї години. При цьому, жодних черг, всі необхідні запчастини завжди є в достатній кількості на власному складі. В результаті скориставшись послугами нашого сервісу, ви витратите на 50% менше часу в порівнянні з зверненням у сервіси, що конкурують з нашою компанією.
 3. Отримання чесної гарантії якості – на виконані ремонтні роботи та встановлені запчастини ми клієнтам безкоштовно надаємо гарантійний талон із тривалим терміном дії.
 4. У сервіс ICOOLA у Львові ви навіть можете не приїжджати особисто, а достатньо відправити Айпад, що вийшов з ладу, транспортною компанією «Нова Пошта». Замовлення приймаємо з усієї території України. Наші інженери, як тільки отримають пристрій, відразу ж проведуть його безкоштовну діагностику і повідомлять вам про виявлені поломки та підсумкову вартість ремонту. При цьому якщо вас не влаштує ціна, то ви можете відмовитися від наших послуг. Але повірте вартість ремонту iPad Pro 2 10,5 у нас найменша в Україні.
 5. Платіть як вам зручно – оплату за надані послуги ми приймаємо готівкою або банківською карткою. Вибирайте найбільш комфортний для вас спосіб розрахунку.

Крім того, у нашому штаті понад 35 висококваліфікованих інженерів з величезним досвідом роботи, необхідними навичками та вміннями, які не перестають підвищувати свою кваліфікацію. Під час проведення ремонтів Айпадов наші майстри використовують сертифіковане технологічне обладнання та інструменти. Тому в нашому сервісі за мінімальний термін усуваються дуже складні поломки планшетів від Apple.

До речі, крім того, що компанія ICOOLA.UA займається навчанням інженерів та розробкою нових методів ремонту iPad Pro 12,9 та інших моделей, ми також працюємо над відродженням інженерного потенціалу в Україні.

Важливою перевагою сервісу ICOOLA є те, що ми перша renew компанія в Україні. Ми намагаємося дбайливо ставитися до навколишнього середовища, тому робимо переробку електроніки і зменшуємо кількість електросміття, що викидається людьми. Також, для захисту клієнтів у період пандемії COVID-19 ми:

 • регулярно проводимо дезінфекцію робочих приміщень у майстерні та ресепшені, техніки, обладнання та інструменту;
 • ремонтні роботи наші майстри виконують, використовуючи спеціальні захисні засоби – одноразові маски та рукавички;
 • проводимо дезінфекцію відремонтованих пристроїв та передаємо їх клієнтам у знезараженому вигляді;
 • за бажанням замовників можемо зробити безконтактну передачу планшетного комп'ютера шляхом пересилання його на адресу клієнта транспортною компанією «Нова Пошта».

Сервіс ICOOLA – заміна деталей, ремонт та налаштування iPad Pro 2 10,5 в найкоротші терміни з гарантією якості! Чекаємо на вас у нашій майстерні!

Ремонт iPad Pro 2 10,5: ціна
2 300 грн
2 600 грн
2 400 грн