Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD MINI – НЕ ПРОБЛЕМА, ЯКЩО ЙОГО ВИКОНУЮТЬ МАЙСТРИ ICOOLA

Якщо ви підозрюєте, що незабаром або терміново доведеться замовляти ремонт iPad Mini, яким вже користуєтеся певний час, ми рекомендуємо зупинити увагу на нашій компанії - ICOOLA. Саме тут вам вдасться отримати професійну технічну допомогу, швидко та недорого відновити справний стан зменшеної версії інтернет-планшету, випущеної відомою американською корпорацією Apple. Наші майстри зроблять все для того, щоб ваша техніка знову могла радувати безпроблемною експлуатацією та широкою функціональністю, робила це протягом тривалого часу.

Ми збираємо на одному сайті безліч інженерних матеріалів, які допомагають зрозуміти методики ремонту iPad Air 4 та зробити ціну на відновлення цієї моделі доступною для кожного/

Коли потрібний ремонт iPad Mini

Щоб точно розуміти, що ремонт iPad Mini став актуальним і потрібно поставитися питанням пошуку хороших майстрів, спробуйте оцінити технічний стан власного планшета. Професійна допомога буде потрібна, якщо техніка:

 • перестала включатися або мимоволі вимикається;
 • не реагує на заряджання;
 • занадто швидко розряджається;
 • відображає на екрані зображення з дефектами;
 • показує нестабільний рівень заряду;
 • не підключається до Інтернету;
 • мимовільно та багаторазово перезавантажується;
 • показує незрозумілі системні повідомлення.

Будь-яка з перелічених ознак свідчить про технічні проблеми з планшетом. І лише за допомогою професійної діагностики вдасться точно зрозуміти, з чим доводиться мати справу. При цьому, якщо ви бачите явні прояви несправності, краще звернутися до майстрів якнайшвидше. Це дозволить виключити ситуацію, коли одна поломка провокує появу супутніх проблем, роблячи подальший ремонт складнішим і найдорожчим.

Компанія Айкула пропонує якісне відновлення роботи iPad 8 за найдоступнішими цінами!

Чому ремонт Айпад Міні варто довірити спеціалістам ICOOLA?

Що стосується вибору майстрів для ремонту Айпад Міні, то, віддавши перевагу спеціалістам ICOOLA, ви обов'язково переконаєтесь у правильності прийнятого рішення, тому що зможете відзначити низку важливих переваг:

 • професіоналізм спеціалістів. У всіх майстрів нашого сервісу стаж роботи у цьому напрямі не менше 3-х років. При цьому вони чудово розуміються на техніці Apple, обізнані про правила і тонкощі її ремонту;
 • встановлення оригінальних комплектуючих. Ми працюємо тільки з фірмовими запчастинами, що відрізняються надійністю та довговічністю служби. Це дозволяє гарантувати якість відновлення техніки;
 • прийнятні ціни. Ми знижуємо їх настільки, наскільки це можливо в кожній окремо взятій ситуації, намагаємося зробити послуги фінансово доступними для клієнтів;
 • швидке відновлення девайсів. Більшість несправностей ми усуваємо протягом години. Звичайно, якщо поломка серйозна, на роботу потрібно більше часу. Але все одно ми намагаємось виконувати замовлення максимально швидко;
 • гарантія на будь-який ремонт. Вона підтверджує якість роботи наших спеціалістів.

Ще один важливий момент – окрім клієнтів та їх техніки ми ще дбаємо і про екологію, є першою renew company у країні. Більшість запчастин, непридатних для подальшого застосування, наші фахівці віддають на утилізацію, зменшуючи таким чином кількість електронного сміття, яке викидається без переробки.

Ось чому варто співпрацювати з ICOOLA. До того ж, скористатися нашими пропозиціями може абсолютно кожен мешканець країни та зробить це за прийнятною вартістю.

Ціна на ремонт iPad Mini

Точну ціну на ремонт iPad Mini наші фахівці озвучать після діагностики планшета. Вона проводиться абсолютно безкоштовно, але на найвищому рівні якості. Фахівці використовують у роботі сучасне функціональне обладнання, завдяки чому можуть точно визначити локалізацію проблеми. Знаючи, що зламано у пристрої, вони назвуть суму, яка знадобиться для відновлення справного стану девайсу. Але навіть якщо ви не замовлятимете ремонт у нашій компанії, гроші за діагностику все одно платити не доведеться.

Щодо загальної вартості ремонтних робіт, то вона включає:

 • ціну нової комплектуючої, яка встановлюватиметься замість деталі, що вийшла з ладу. Ми вже згадували, що не працюємо з дешевими китайськими аналогами, використовуємо лише оригінальні фірмові запчастини. Але їх закупівля здійснюється на вигідних умовах, тому наші клієнти можуть бути впевнені у відсутності переплат;
 • вартість роботи із заміни деталі або відновлення старої запчастини. Ми встановлюємо максимально доступні розцінки, наскільки це можливо.

Тож ви можете не сумніватися – працювати з ICOOLA дуже вигідно.

Зверніть увагу! Підраховуючи вартість відновлення планшета, враховуйте ціну його пересилання Новою Поштою, якщо ви мешкаєте в іншому місті, не можете прийти до нас особисто.

А ви знали, що ми займаємося ремонтом вже понад 8 років, і за цей час змогли відточити навички ремонту Айпад 5 до ідеалу?

Як замовити ремонт iPad Mini у Львові

Якщо ви не можете самі принести техніку, думаєте, як організувати ремонт iPad Mini, питання легко вирішується в режимі онлайн і за допомогою Нової Пошти. Щоб скористатися нашими послугами, вам знадобиться:

 • вибрати на сайті опцію замовлення ремонту;
 • вказати модель техніки, характер поломки;
 • після відправки заявки дочекатися дзвінка нашого менеджера та обговорити з ним деталі співробітництва;
 • надіслати свій Айпад Міні через Нову Пошту.

Далі співробітник кол-центру компанії зв'яжеться з вами, щоб повідомити про стадії виконання замовлення.

Коли майстри відремонтують планшет, вони відправлять його також через Нову Пошту. Оплата проводиться після перевірки техніки щодо працездатності, якості відновлення.

Як бачите, скористатися нашими послугами справді може кожен.

Поширені поломки iPad Mini

Якщо говорити про те, з якими проблемами до нас найчастіше звертаються власники техніки Apple, то найпоширеніші поломки iPad Mini будуть такими:

 • порушення цілісності скла. З цією проблемою наші майстри стикаються найчастіше. Вона стає наслідком падіння планшетів, досить сильних ударів по корпусу. Тішить те, що скло, що тріснуло, змінюється досить швидко і не вимагає істотних грошових витрат, адже в Айпад Міні воно не пов'язане з дисплейним модулем, може бути знято окремо від нього;
 • поломка самого дисплейного модуля Її причини ті самі – механічна дія на планшет. Тільки воно виявляється суттєвішим, адже удар відбивається вже на внутрішніх комплектуючих. Тут вартість ремонту буде помітно вище, ніж у попередньому випадку;
 • вихід їз ладу акумулятора. Батарея може здуватись, не тримати зарядку, не заряджатися взагалі. Змінюється вона максимально просто, тому жодних складнощів із відновленням справного стану техніки не виникає;
 • проблеми із материнською платою. Трапляються рідше, ніж перераховані вище, але все ж таки стосуються великої кількості планшетів, випущених відомим американським виробником.

Також практично з однаковою частотою виходять із ладу процесори, а усунення таких поломок обходиться недешево;
поломки роз'єму, через який підключається зарядний пристрій. Вони усуваються швидко та досить дешево. Але частота виникнення таких несправностей залишає бажати кращого.

Тепер ви знаєте, що найчастіше ламається в Айпад Міні. Залишається розібратися, як запобігти цим та іншим поломкам. Тут усе просто. Для продовження терміну справної служби техніки рекомендовано дотримуватися наступних порад:

 • берегти планшет від падінь та ударів;
 • не допускати попадання вологи, води на техніку;
 • не залишати девайс біля нагрівальних приладів або під сонячним промінням;
 • по можливості не брати із собою планшет надвір у сильний мороз;
 • користуватися якісними зарядними пристроями, дотримуватися простих правил зарядки;
 • ремонтувати техніку лише у перевірених майстернях, будучи впевненими у професіоналізмі майстрів;
 • встановлювати на Айпад оригінальні комплектуючі, а не дешеві китайські аналоги.

Як бачите, все дуже просто. Звичайно, навіть якщо ви сумлінно будете дотримуватись перерахованих рекомендацій, все одно не зможете повністю виключити ймовірність поломок, адже ми говоримо про техніку, а їй властиво періодично виходити з ладу. Але ризики появи несправностей вдасться суттєво знизити – це потрібно пам'ятати.

Компанія ICOOLA – це перша в Україні renew company, що пропонує найнижчі послуги на ремонт Айпад Air 3 з гарантією!

Якщо у вас залишилися питання, зверніться до наших менеджерів. Вони нададуть вичерпну консультацію, дадуть слушну пораду за необхідності.

Ремонт iPad Mini: ціна
700 грн
1 300 грн
580 грн