Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD PRO 3 (11 ДЮЙМІВ) В ICOOLA: КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ ТА ПЕРЕВАГИ

Потрібен терміновий ремонт iPad Pro 3 (11 дюймів) із гарантією якості? Сервіс ICOOLA у Львові допоможе у вирішенні будь-яких проблем, пов'язаних з відновленням працездатності планшетів від Apple різних модифікацій, включаючи і дану.

Після випуску Айпад Про 3 багато користувачів встигли оцінити не лише його оригінальний дизайн, а й високу продуктивність. При цьому для тривалої роботи пристрою одного внутрішнього функціоналу гаджета недостатньо, йому потрібне також акуратне використання, догляд і періодичний ремонт. Причиною більшості неполадок, як правило, стають механічні пошкодження внаслідок падіння або удару.

Висококваліфіковані інженери ICOOLA у Львові відремонтують усі неполадки, що виникають у техніки Apple. Тому, якщо ваш Айпад не реагує на торкання, постійно висне або не вмикається, то приносите його в наш сервіс. Також, поламаний гаджет для ремонту можна відправити «Новою Поштою». У нашому штаті працює понад 35 професіоналів із досвідом практичної діяльності не менше 3-х років, які максимально відповідально ставляться до своєї справи. Вони виконають комп'ютерну діагностику iPad Pro 3, виявлять усі його проблеми та максимально оперативно усунуть їх.

Коли потрібний ремонт Айпад Про 3?

Потрібний терміновий ремонт Айпад Про 3 може при виникненні різних несправностей. Розглянемо їх.

 1. Розбитий дисплей пристрою – незважаючи на те, що планшети від Apple оснащені захищеним спеціальним склом, яке має підвищену міцність, при певній силі удару воно може потріскатися і розколотися. Така проблема досить неприємна, оскільки сенсорний дисплей досить дорого коштує і його заміна обійдеться користувачеві недешево.
 2. Гаджет не включається - однією з найпоширеніших причин не включення Айпада Про 3 є проблема з батареєю. Якщо акумулятор не заряджається, то причиною поломки може стати несправність зарядного пристрою, який достатньо замінити на новий. Але, якщо придбаний зарядний пристрій не вирішив проблему, зверніться в ICOOLA, де інженери усунуть поломку.
 3. Айпад Про 3 не знаходить мережу – така проблема може виникнути внаслідок некоректного налаштування планшета. У такій ситуації рекомендується перебудову мережі. Буває, що причина такої некоректної роботи полягає у поломці гаджета.
 4. Часті та мимовільні перезавантаження Айпада – є кілька причин, які призводять до цього: наявність троянських програм та вірусів, несумісність програмного забезпечення та проблеми з компонентами планшета. Як правило, у цьому випадку поломки виникають в оперативній пам'яті на жорсткому диску Айпада.
 5. Не вдається увімкнути пристрій – причина даної поломки може бути пов'язана як з механічним пошкодженням планшета, так і з потраплянням в корпус води або іншої рідини. У такій ситуації необхідно негайно звертатися до сервісу

Це не повний перелік несправностей. Різноманітність можливих поломок iPad Pro 3 (11 дюймів) може включати пошкодження і програмний збій апаратної частини.

Наша компанія, крім того, що висвітлює цікаві інженерні матеріали, пропонує кожному скористатися якісними послугами з ремонту Айпад Про 2 10,5.

Яка вартість ремонту iPad Pro 3 (11 дюймів) у Львові в ICOOLA?

Вартість ремонту iPad Pro 3 (11 дюймів) у Львові в компанії ICOOLA представлена ​​у прайс-листі на сайті нашої майстерні. Але тут показані орієнтовні ціни за ремонтні послуги. Оскільки, остаточна вартість оголошується клієнту тільки після проведення діагностики та точного виявлення всіх поломок, а також визначення, які саме деталі необхідно замінити або відремонтувати.

Інженери сервісу ICOOLA виконають ремонт недорого та в найкоротший термін. Це забезпечується завдяки високій кваліфікації наших спеціалістів, а також розвиненій матеріально-технічній базі. Наша компанія має в своєму розпорядженні:

 • новітнім сертифікованим технологічним обладнанням, яке дозволяє швидко здійснювати ремонт Айпадів;
 • власним складом, укомплектованим достатнім обсягом оригінальних запчастин, що дозволяє мінімізувати час відновлення гаджетів Apple.

Звернувшись в ICOOLA, вас приємно здивують дуже доступні ціни на ремонтні послуги. При цьому високоточну комп'ютерну діагностику наші спеціалісти виконують безкоштовно і протягом не більше 10 хвилин.

iPad Pro 3 ремонт в ICOOLA з гарантією

Ремонт iPad Pro 3 в ICOOLA провадиться з гарантією. Після закінчення робіт ми всім клієнтам надаємо безкоштовний гарантійний талон на виконані роботи та встановлені деталі. Ми впевнені в якості послуг та запчастин, тому надаємо гарантію на тривалий термін.

Якщо з Айпадом клієнта повторно станеться така сама поломка, але він не буде в ній винен, то наші спеціалісти безкоштовно виконають ремонт, але лише в рамках гарантійного періоду. З нами вигідно співпрацювати, адже ми надаємо недорогі послуги із гарантією якості!

Відзначимо, що ми також відновлюємо Айпад Про 2, у нас ви можете виконати діагностику Айпад Про 2 12,9 абсолютно безкоштовно!

Особливості ремонту iPad Pro 3 2018 року

Розглянемо докладніше особливості ремонту iPad Pro 2018 року в ICOOLA у Києві.

 1. Звернення клієнта – робота починається з оформлення заявки на нашому сайті. Замовник може зателефонувати нашому менеджеру та розповісти про свою проблему в телефонному режимі або особисто відвідати нашу майстерню.
 2. Транспортування пристрою в компанію ICOOLA до Києва – передати iPad Pro 3 (11 дюймів) нашим спеціалістам можна двома способами: персонально, доставивши планшет або ж, якщо ви проживаєте не в Києві, а в іншому населеному пункті України, то ви можете відправити Айпад «Новий Поштою».
 3. Безкоштовна високоточна комп'ютерна діагностика пристрою – обов'язкова процедура в ремонті планшетних комп'ютерів, що дозволяє виявити як технічні, так і програмно-апаратні несправності. На діагностування iPad Pro 3 (11 дюймів) нашим спеціалістам потрібно кілька хвилин. Після завершення клієнту озвучується, які поломки є в його гаджета.
 4. Уточнення умов співпраці – фахівці сервісу ICOOLA узгоджують із клієнтом усі умови надання ремонтних послуг, включаючи цінник та час. Якщо замовника все задовольняє, наші інженери негайно приступають до виконання роботи.
 5. Проведення безпосереднього ремонту – наші фахівці відновлюють працездатність iPad Pro 3 (11 дюймів) максимально швидко. Найчастіше для проведення робіт потрібно трохи більше години.
 6. Але, якщо поломка має свої складності та нюанси, то часу знадобиться більше. При цьому якщо є терміновість, то клієнт зможе забрати свій Айпад у день звернення.
 7. Перевірка справності пристрою – на кожному етапі виконання роботи наші інженери проводять тестування, що підтверджує відновлення працездатності планшета Apple.
 8. Видача відремонтованого обладнання та безкоштовного гарантійного талону клієнту.

Обіцяємо співпрацею з сервісом ICOOLA у Києві ви залишитеся задоволені та рекомендуватимете наші послуги своїм знайомим та друзям!

Важливо уточнити, що ми не тільки збираємо важливі інженерні матеріали, але і втілюємо ці знання у свою роботу, тому ремонт Айпад Про 12,9 у нас доступний за найнижчою ціною!

Плюси ремонту iPad Pro 3 у ICOOLA

Ключова мета сервісу ICOOLA – повернути вашому iPad Pro 3 (11 дюймів) початковий стан. Переваги ремонту планшета цієї моделі в нашій компанії включають:

 • встановлення оригінальних запчастин, які у достатній кількості завжди є на нашому складі;
 • ціни нижчі, ніж у конкуруючих компаній;
 • можливість надання послуг не тільки у Львові, але й по всій Україні – наші фахівці готові виконати ремонт гаджетів, отриманих пересиланням «Новою Поштою»;
 • безкоштовну діагностику;
 • терміновий ремонт – видамо відновлений айпад клієнту в день його звернення;
 • безкоштовне надання гарантійних талонів на встановлені деталі та виконані роботи;
 • розгорнуті консультації – надамо повні відповіді на запитання, що цікавлять клієнта, докладно розповімо, які проблеми виникли у його пристрою і що ми зробимо для їх вирішення;
 • можливість оплати будь-яким способом, який зручний для замовника – готівка або банківська картка. При цьому розрахунок за ремонтні послуги проводиться тільки після завершення ремонту, а не навпаки.

Також нашою важливою перевагою є турбота про навколишнє середовище. Оскільки, сервіс ICOOLA – перша renew компанія в Україні, яка переробляє електроніку та знижує обсяги електросміття, що викидається людством.

Сервіс ICOOLA пропонує на ремонтні послуги та оригінальні запчастини найнижчі ціни в Україні, а також забезпечуємо професійний підхід до вирішення будь-якої проблеми, пов'язаної з відновленням працездатності iPad Pro 3 (11 дюймів) та інших планшетів від Apple. Тому, ви можете, не побоюючись довірити ремонт Айпада нашим професійним фахівцям. Ми точно визначимо причини поломок і усунемо їх, як правило, протягом однієї години.

А ви знали, що ми займаємося ремонтом вже понад 8 років, і за цей час змогли відточити навички ремонту Айпад Про 9,7 до ідеалу?

Ремонт iPad Pro 3 11: ціна
2 400 грн
120 грн
2 600 грн