Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD PRO 4 12,9 (2020) В ICOOLA

Важко уявити сучасне життя без гаджетів. Вони є справжніми помічниками у різних сферах діяльності. Високотехнологічні планшети від Apple здатні виконувати безліч функцій та замінювати собою ноутбуки, смартфони тощо. Вони є портативними комп'ютерами, які чудово справляються з найскладнішими завданнями. Apple - це безперечний лідер на ринку гаджетів. Але планшети цієї марки, як і всіх інших, іноді схильні до поломки та різноманітних пошкоджень. Найчастіше вони викликаються ударом або попаданням усередину вологи. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами або несправностями, зверніться до сервісного центру ICOOLA.

Наша компанія, окрім того, що висвітлює цікаві інженерні матеріали, пропонує кожному скористатися якісними послугами з ремонту iPad Pro 4 11.

Особливості ремонту iPad Pro 12,9 (4-е покоління)

Провести якісний та надійний ремонт iPad Pro 12,9 (4-е покоління) – досить складне завдання. Пов'язано це, насамперед, з тим, що пристрій має суцільнолиту конструкцію. Вона значно ускладнює процес ремонту, тому що для того, щоб дістатися «начинки» пристрою, слід акуратно зняти верхню сенсорну панель, яка надійно приклеєна з усіх боків, а потім помістити її назад. Такий процес вважається «ювелірною» роботою, тому й виконувати його мають виключно професіонали, з великим досвідом роботи та з усіма необхідними знаннями. Саме такі спеціалісти працюють у нашому сервісному центрі ICOOLA.

Ремонт пристроїв передбачає проходження декількох простих етапів, якщо ви приходите особисто в нашу компанію:

 • ви привозите свій пристрій до нас;
 • фахівці проводять діагностику та зовнішній огляд для виявлення причини поломки;
 • погоджуються всі аспекти проведення робіт, їх терміни та вартість ремонту;
 • майстри приступають до ремонту;
 • після усунення неполадки проводиться ще один завершальний аналіз та перевірка роботи Айпада;
 • якщо все гаразд, ми повідомляємо вас про готовність, і ви можете приїхати для того, щоб забрати свій пристрій.

А ви знали, що ми займаємося ремонтом вже понад 8 років і за цей час змогли відточити навички ремонту Айпад Про 3 12,9 до ідеалу?

Найчастіші поломки iPad Pro 12,9 (4-е покоління)

Незалежно від того, наскільки дорогий пристрій, він схильний до поломки. І планшети Apple не є винятком. Багато хто вважає, що це висококласні пристрої, які, в принципі, не повинні ламатися, але це не так. Несправності можуть призвести до зовнішнього впливу або випадкового пошкодження пристрою. Не виключені і помилки у самій системі, які супроводжуються збоями та зависанням планшета. Найбільш поширеними поломками iPad Pro 12,9 (4 покоління) можна вважати наступні:

 • пошкодження екрану. Жоден, навіть найміцніший скло, не зможе пережити падіння з великої висоти або сильний удар;
 • ушкодження матриці. Головними ознаками її є спотворення картинки, поява нечитаних зон, зникнення зображення. Проблема з матрицею може виникнути у результаті удару, а ще й після здуття батареї;
 • несправність модему – передбачає проблеми зі зв'язком та стабільним доступом в Інтернет;
 • порушення температурного режиму акумулятора (перегрів або переохолодження);
 • порушення правил заряджання;
 • зменшення часу автономної роботи батареї;
 • пошкодження камери;
 • несправності з динаміком, різке погіршення якості звуку.

Саме з такими проблемами найчастіше звертаються до сервісного центру ICOOLA. Ми, у свою чергу, готові допомогти та вирішити будь-яку несправність, яка виникла з тих чи інших причин. Ми гарантуємо відмінну якість та цілісність планшетів від Apple.

Ми постійно збираємо та публікуємо найцікавіші матеріали про інженерію та втілюємо методики у життя. Наш сервіс здатний запропонувати ремонт Айпад Про 3 11 за найдоступнішою ціною!

Чому не рекомендується проводити самостійний ремонт Айпаду Про 4-го покоління?

Виявивши будь-яку несправність у пристроях, ми часто сподіваємось на свої сили та вживаємо всіх зусиль для того, щоб вирішити проблему. Навіть людина, яка абсолютно нічого не розуміє в Айпадах, безуспішно намагається знайти причину поломки та одразу ж її виправити. Якщо планшет зависає, тоді багато хто просто перезавантажує систему, якщо ж пристрій не заряджається - ми просто намагаємося почистити гніздо підручними засобами. Ці, на перший погляд, невинні дії можуть серйозно зашкодити планшету. При самостійній спробі усунути проблему легко можна не тільки посилити існуючу ситуацію, але й зовсім зламати пристрій без його подальшого відновлення.

Але найбільш поширена помилка полягає в тому, що багато хто намагається дістатися до нутрощів планшета від Apple. Насправді це категорично не рекомендується робити, а особливо, якщо у вас немає відповідних знань, навичок, досвіду роботи, а тим більше обладнання. Найвірнішим рішенням буде відразу звертатися до професіоналів. Наші спеціалісти здійснюють ремонт Айпаду Про 4-го покоління з використанням сучасного обладнання, яке дозволяє максимально точно виконати всі дії.

Крім ремонту, ми також робимо заміну окремих деталей (камери, акумулятора, екрана тощо). Для цього використовуються виключно оригінальні та висококласні комплектуючі. Ми це гарантуємо.

Переваги звернення до нас

Сервісний центр ICOOLA – один із лідерів на сучасному ринку. Ми маємо великий досвід роботи і багато задоволених клієнтів. Звертаючись до нас, ви можете навіть не хвилюватися від якості проведених ремонтних робіт, тому що всі майстри мають стаж роботи від 3-х років. Вони знають всі особливості та характеристики кожної серії пристроїв. Ці знання допомагають швидко виявити та усунути будь-яку проблему, пов'язану з планшетами Apple.

Серед інших переваг звернення до нас варто виділити:

 • максимально стислі терміни виконання ремонту;
 • низькі ціни на проведення різноманітних послуг;
 • широкий спектр робіт;
 • якісний сервіс;
 • швидка доставка відремонтованих виробів;
 • зручний процес замовлення;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ще однією важливою перевагою нашої компанії, порівняно з усіма іншими, є те, що ми дбаємо про навколишнє середовище та намагаємося мінімізувати кількість викинутого електросміття. Для цього ми переробляємо більшість електроніки. Таких компаній в Україні, в принципі, небагато, а ICOOLA є однією з перших.

Компанія ICOOLA – це перша в Україні renew company, що пропонує найнижчі послуги на ремонт iPad Pro 9,7 з гарантією.

Від чого залежать терміни роботи та ціни на ремонт iPad Pro 4 у Львові?

Багато людей, які звертаються до сервісних центрів для ремонту, в першу чергу хочуть, щоб пристрій відремонтували якнайшвидше. Але важливо розуміти, що цей процес залежить не лише від майстрів. На терміни роботи та ціни ремонту iPad Pro 4 у Львові можуть впливати багато факторів. Одним із основних є складність поломки. Якщо справа стосується виправлення зовнішніх проблем, наприклад, поломки камери - це одна справа, але якщо причина криється в «начинці» і для її усунення потрібно повністю розібрати пристрій - це вже інша справа. Звичайно, варіант розвитку подій займе значно більше часу.

На терміни роботи та ціну також впливають комплектуючі та наявність необхідного обладнання. У нашій компанії є все необхідне для проведення якісного та швидкого ремонту, але бувають такі ситуації, коли потрібні додаткові ресурси та їх пошуки можуть забрати трохи часу. У будь-якому випадку, ми намагаємося якнайшвидше вирішити проблему. Крім того, більшість несправностей можна усунути всього за 1 годину, тому для того, щоб дізнатися, скільки часу займе робота, слід спочатку провести діагностику.

Вартість ремонту ви можете дізнатися на нашому офіційному сайті або зателефонуємо нашим менеджерам. Вони із задоволенням нададуть вам всю необхідну інформацію і дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять. Найголовніше – відразу ж звертатися до фахівців, а не намагатися самостійно усунути поломку та вирішити проблему. Це дозволить значно заощадити час, гроші та, звичайно ж, ваші нерви.

Які є гарантії від Айкула на ремонт Айпад Про?

Сервісний центр ICOOLA є одним із найпопулярніших. Ми цінуємо абсолютно кожного клієнта та шукаємо індивідуальний похід до всіх. Крім якісного ремонту та сервісного обслуговування, ми також надаємо гарантію на всі наші послуги. Кожен клієнт, який звертається до нас, отримує 12 місяців гарантії. Це означає, що в цей період ви можете повторно звернутися до нас, якщо у вас виникла ще одна проблема, а ми, у свою чергу, усунемо її абсолютно безкоштовно. Такі умови діють абсолютно на всі послуги. Гарантія від Айкула на ремонт Айпада Про – це доказ високого професіоналізму та виконання абсолютно кожного замовлення на совість.

Як замовити ремонт через Нову Пошту?

Для того, щоб зробити замовлення на ремонт, достатньо просто зайти на наш сайт. Вам не потрібно нікуди йти чи їхати. Все дуже просто, особливо якщо ви живете в іншому місті. Спочатку слід визначити тип поломки, якщо ви впевнені в ній, і оформити замовлення. Через лічені секунди з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення та перевірки контактних даних. Далі вам необхідно буде відправити ваш пристрій нам на ремонт через Нову Пошту. Усі дані вам скаже наш менеджер. Після цього вам залишається дочекатися відповіді та результатів ремонту. Ми повідомимо вас одразу ж, як тільки пристрій буде готовий до відправки. Назад воно вирушає так само через Нову Пошту. Останній крок – забрати посилку.

Ремонт iPad Pro 4 12,9: ціна
2 600 грн
2 700 грн
2 300 грн