Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

ОСОБЛИВОСТІ РЕМОНТУ АЙПАДА ПРО 3 12,9 (2018 РОКУ ВИПУСКУ)

Розглядаючи особливості ремонту Айпада Про 3 2018 року випуску, потрібно зробити невеликий відступ і відзначити, що нещодавно за планшетами вишиковувалися черги. Але, як показує практика, інтерес до них поступово охолоне через експансію смартфонів, що постійно розширюють свій функціонал. Але це переважно стосується інших, більш популярних, але менш технологічних брендів. Техніка Apple хоч і оновлюється не так часто, як хотілося б, проте навіть девайси минулих років за своїми характеристиками випереджають деякі «свіженькі» моделі інших виробників і активно використовуються в навчанні, дозвілля і професійному середовищі.

iPad Pro 3 2018: незаперечні переваги

Apple продовжують удосконалювати свої процесори, що демонструють чудеса продуктивності. За даними, отриманими в процесі тестування, iPad Pro 3 2018 випуску за цим показником практично зрівнявся з MacBook Pro 15² того ж року випуску. Це дозволило виробнику позиціонувати планшет як повноцінний ПК, і співпраця з Adobe наповнила його відповідним софтом, наприклад гаджет отримав повноцінний Photoshop, програму відеомонтажу та багато інших корисних програм.

Феномінальний і тачпад iPad Pro 3. Його частота 120 гц з більшою, ніж у 13 ² моделі макбука, високою яскравістю. Істотно покращені та мультимедійні можливості планшета:

 • камера: автофокус та стабілізація;
 • зйомка Full HD 4К на 60 к/с;
 • збільшена кількість динаміків та мікрофонів.

Працювати з планшетом стало набагато зручніше, адже він комплектується не лише стилусом для малювання, а й клавіатурою, вбудованою у чохол гаджета.

Часті поломки iPad Pro 3 2018 (12,9 дюймів)

На думку фахівців, найчастіше поломки iPad Pro 3 2018 (12,9 дюймів) виникають у результаті некоректного поводження з електронікою самих користувачів. Першість у падіння гаджетів із висоти на жорстку поверхню: підлога, бетон, асфальт. На другому місці звичка працювати з планшетом у затишній атмосфері під чашечку чаю, кави чи соку – тут уже переваги у всіх різні. Що ріднить такі ситуації, так це плачевний результат, характерний у таких випадках: рідина, що потрапила всередину, позбавляє планшет можливості виконувати свої функції.

Ремонт Айпада Про 3, як і будь-якого іншого високотехнологічного пристрою, вимагає:

 1. Висока кваліфікація та досвід спеціаліста.
 2. Наявність специфічного набору інструментів.
 3. Проводить тонку діагностику на обладнанні, спеціально призначеному для цих цілей.

Крім елементарної нерозторопності користувачів, електроніка може відмовляти внаслідок інших чинників, що впливають її працездатність. Загалом усі найчастіші поломки можна об'єднати в наступний перелік:

 • дисплей - мабуть, найуразливіша частина девайсу, на якій часто з'являються тріщини та сколи. Незначна частина з них благополучно «доживає» до кінця експлуатації, а сильні пошкодження вимагають заміни скла або дисплея цілком, особливо якщо поломка проявляється спотворенням кольору, смугами, появою «сліпих зон» на екрані;
 • ушкодження корпусу - солідна вм'ятина чи подряпини відбиваються як на естетичному вигляді гаджета, а й у стані його вмісту. Справа в тому, що корпус Айпада металевий, і якщо на ньому з'являються мітки такого роду, то електроніка теж може дати збій.
 • немає бездротового з'єднання Wi-Fi - слід почати з перевірки антени;
 • аудіопроблеми - тихий звук або його відсутність у динаміці та мікрофоні вимагають діагностики всього аудіоланцюжка. Нагадаємо, що в iPad Pro 3 дві пари динаміком і 5 мікрофонів, що відповідають за дзвінки та запис відео та аудіо;
 • швидка втрата енергії батареєю - характерна для планшетів, що інтенсивно використовуються, і викликана в основному природним зносом акумулятора. Як варіант - вихід з ладу контролера живлення. У будь-якому випадку потрібне кваліфіковане визначення причин проблеми

Що стосується потрапляння всередину Айпада вологи, то як хороший електропровідник вона викликає ряд замикань, здатних вивести з ладу будь-яку деталь або блок, який відповідає за певні функції пристрою. Ще один нюанс з яким часто стикаються користувачі девайсів від Apple - системні збої: зависання, довільні навантаження, раптові відключення. Такі явища характерні через помилки, що виникають у процесі оновлення софту, а їх складність та небезпека для планшета має визначатися спеціалістом.

Ми постійно збираємо та публікуємо найцікавіші матеріали про інженерію та втілюємо методики у життя. Наш сервіс здатний запропонувати ремонт Айпад Про 2 12,9 за найдоступнішою ціною!

Послуги сервісного центру ICOOLA

ICOOLA пропонує власникам iPad Pro 3 вичерпний комплекс ремонтно-відновлювальних та налагоджувальних робіт. Список починається з елементарної поклейки розбитого сенсорного скла. Далі йдуть такі послуги, як заміна:

 • всього модуля дисплея;
 • акумулятора;
 • контролера живлення;
 • роз'ємів.

Програмний ремонт планшета полягає у прошивці, яка може проводитися з резервуванням даних та без нього. Часто доводиться звертатися до фахівців для скидання пароля, що блокує екран та розблокування iCloud.

Також проводяться інші види ремонту iPad Pro 12,9, зокрема:

 • кнопок керування;
 • клавіатури;
 • наконечника стілуса;
 • модулів Wi-Fi та Bluetooth;
 • Face ID;
 • корпуса;
 • камери, динаміка, мікрофону.

Ну і, звичайно ж, здійснюються відновлювальні роботи після влучення всередину корпусу рідини та вилучення SIM картки, заклиненої у слоті.

А ви знали, що ми займаємося ремонтом вже понад 8 років і за цей час змогли відточити навички ремонту Айпад Про 3 11 до ідеалу?

Ремонт iPad Pro 12,9 (3 покоління) в домашніх умовах

Всі, хто хоча б раз розглядав вміст сучасного електронного пристрою, повинні розуміти, наскільки непростий ремонт iPad Pro 12,9 (3 покоління). Багато хто чудово обізнаний про те, що їх конструкція одночасно і проста, і дуже складна. Проста, тому що складається з окремих блоків, а складна - через те, що кожен із цих блоків збирається в стерильних умовах виробничих приміщень і складається з безлічі компонентів, що відповідають за один або певний перелік функцій пристрою, в якому вони монтуються. Причому, залежно від схеми включення, цих функцій буде більше, менше, або вони взагалі будуть іншими.

Інтерес до можливостей самостійного ремонту підігрівається різними публікаціями та відеопосібниками, які легко можна знайти в інтернет-просторі. Численні умільці діляться своїм позитивним досвідом «ремонту на коліні». Але ніхто не може відстежити, що ж надалі сталося з «відремонтованим» девайсом. Ми навіть припускаємо, що для деяких найпростіших апаратів таке втручання пройшло без наслідків, але робити щось подібне до техніки Apple, ми категорично не рекомендуємо. Заощадивши на кваліфікованому ремонті, ви легко отримаєте дірку в бюджеті через необхідність заміни зіпсованого дорогого планшета.

Максимум, до чого користувач iPad може прикласти руку - до кнопки перезавантаження корекції програмних збоїв. Заміна дефектних деталей і блоків, і пайка мікросхем - прерогатива виключно досвідчених майстрів, на озброєнні яких знаходиться спеціалізований інструмент і обладнання.

Отже, що можна зробити, якщо планшет завис? Для багатьох відповідь на це питання вже давно відома: без примусового перезавантаження системи не обійтися. Для цього необхідно:

 • затиснути миттєво клавіші живлення та «Home»;
 • зробити паузу приблизно 10 сек. і переконатися, що гаджет вимкнувся;
 • відпустити клавіші та дочекатися завантаження операційної системи.

Ці маніпуляції допомагають в переважній більшості випадків, якщо ні - вам знадобляться послуги фахівців сервісного центру ICOOLA.

Зазначимо, що однією з місій нашої компанії є відродження інженерного потенціалу в Україні, адже ми хочемо запропонувати якісний ремонт Айпад Про 2 10,5 (та інших моделей) кожному громадянинові України.

Якісний ремонт iPad Pro 12,9 2018 у Львові

Якщо вам знадобився оперативний та якісний ремонт iPad Pro 12,9 2018, оптимальним рішенням стане звернення до сервісного центру ICOOLA, який, на думку фахівців у цій галузі та численних вдячних клієнтів, є одним з найкращих у країні. У нас працюють понад три десятки інженерів-електронників зі стажем роботи не менше трьох років. Завдяки їх навичкам та досвіду більшість дефектів діагностується та усувається протягом однієї години, а вартість ремонту доступна всім власникам електроніки марки Apple. Оперативності роботи сприяє високотехнологічне, сучасне обладнання робочих місць майстрів, використання автентичних деталей, мікросхем та блоків.

Ми прагнемо не тільки залучити покупців інноваційних пристроїв компанії Apple, але й практикуємо відповідальне ставлення до утилізації застарілої електроніки, знижуючи забруднення відходів токсичним електротехнічним сміттям.

Звертайтеся до сервісного центру ICOOLA – і ми вирішимо будь-яку проблему вашого гаджета!

Ремонт iPad Pro 3 12,9: ціна
1 900 грн
2 400 грн
2 100 грн