Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

РЕМОНТ IPAD PRO 12,9: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ КЛІЄНТАМ?

Багато причин викликають необхідність у користувачів здати у ремонт iPad Pro 12,9. Як правило, несправності у роботі планшета виникають через необережне поводження з ним його власника, некомпетентне втручання або механічні пошкодження. Вкрай рідко проблемою поломки даної моделі Айпад є брак, допущений виробником.

Висококваліфіковані інженери сервісу ICOOLA з більш ніж 3-річним стажем добре знають всю специфіку ремонту iPad Pro 12,9: розміщенням шлейфів, модулів, пристроїв, частими поломками та іншими особливостями гаджета. Діагностика планшетів від Apple у наших професіоналів займає мінімальний час та виконується безкоштовно!

Несправні комплектуючі айпадів замінюються на оригінальні, при цьому необхідні запчастини завжди є в наявності. Ремонт роблять кваліфіковані інженери, які мають великий досвід. Тому, якщо ви хочете швидко та якісно відремонтувати iPad Pro 12,9, то відвідайте сервіс ICOOLA у Львові та довірте, що вийшов з ладу планшет професіоналам!

Зазначимо, що ми постійно вивчаємо цікаві інженерні книги, саме тому ми можемо запропонувати якісний ремонт iPad Mini 5 усім жителям України!

Особливості моделі iPad Pro 12,9

iPad Pro 12,9 відрізняється від інших версій планшетів від Apple високою продуктивністю. Його екран оснащений опцією TrueTone, яка виконує автоматичне підстроювання параметрів картинки, залежно від освітленості. Дана модель Айпада також має:

 • великим запасом потужності;
 • відеокамерою з високоякісною зйомкою;
 • сканером відбитка пальця Touch ID, що миттєво виконує зчитування незалежно від зовнішнього впливу.

Коли потрібний ремонт iPad Pro 12,9?

При всіх перевагах іноді навіть iPad Pro 12,9 потрібен ремонт. Найчастіше така необхідність виникає внаслідок механічних пошкоджень (тріщини, відколи, потертості). Сюди належить поломка кнопок і портів. У цій ситуації ремонт планшета провадиться шляхом заміни деталей. В ICOOLA, також звертаються користувачі з різними проблемами.

 1. Не вмикається відеокамера – причиною такої поломки можуть бути програмні збої та вигоряння компонентів. Буває, що «яблучний бренд» робить нестабільною прошивку, яка потребує оновлення.
 2. Пристрій не зчитує карти - цим і флеш модулі встановлюються в плату, оснащену портами. Для нього властиве розхитування кріплень та згоряння компонентів, які достатньо замінити на нові.
 3. Планшет не заряджається – якщо адаптер живлення не поламаний, то проблема може бути в акумуляторній батареї, слоті підключення або розподільчому контролері.
 4. Не відбувається обробка натискання пальцем – якщо дисплей не реагує на торкання, це означає, що сталася поломка сенсорного покриття. Для ремонту в цій ситуації потрібне встановлення нової запчастини.
 5. Немає звуку в динаміці або мікрофоні – коли музика чи голос відсутні, тихі, у них чується тріск, існує велика ймовірність виходу з ладу звукової карти.
 6. Виникнення смуг та інших дефектів на екрані – ознака несправності шлейфів, мікросхем управління екраном. Причиною такої поломки також можуть стати падіння і попадання вологи всередину Айпада.

Планшети від Apple відрізняються компактними габаритами, але ущільнення всередині простору забезпечується виробником рахунок розташування компонентів гаджета один на одному. Для проведення ремонту, наприклад, того ж шлейфу відеокамери, інженеру потрібно розпаяти конструкцію, прибрати екран, зробити демонтаж материнської плати, акумуляторної батареї, відключити всі шлейфи і одночасно з цим зняти мікросхеми.

Тому не рекомендується намагатися виконати ремонт iPad Pro 12,9 самостійно, без обладнання та досвіду. Також, краще не довіряти цю роботу майстрам-початківцям. Правильним рішенням буде звернутися до професійних спеціалістів ICOOLA. У нас є все необхідне обладнання та комплектуючі для швидкого та високоякісного ремонту планшетів бренду Apple. Більше того, у нас один із найнижчих прайсів у Львові.

До речі, крім того, що компанія ICOOLA.UA займається навчанням інженерів та розробкою нових методів ремонту Айпад Міні 2 та інших моделей, ми також працюємо над відродженням інженерного потенціалу в Україні.

Як ремонтується iPad Pro 12,9 (2019) у ICOOLA?

Якщо ви хочете знати, як ремонтується iPad Pro 12.9 (2019) в ICOOLA, то для зручності клієнтів, у нас передбачений певний алгоритм обслуговування, за якого робота інженерів нашого сервісу переділена ефективна та максимально комфортна для замовників. Схема ремонту даної моделі планшета у нашому сервісі така:

 1. Клієнт залишає заявку на нашому сайті з коротким описом проблеми, що сталася з його Айпадом.
 2. Максимально швидко замовнику передзвонить менеджер ICOOLA для уточнення деталей, погодить час його прибуття до майстерні сервісу. Також для ремонту iPad Pro 12,9 клієнт може надіслати нам гаджет з будь-якої точки України «Новою Поштою».
 3. Безкоштовно проводиться діагностика Айпад та визначаться ціна ремонту, а також визначається термін виконання роботи.
 4. Безпосереднє усунення поломки в iPad Pro 12.9 інженером ICOOLA.
 5. Оповіщення клієнта про готовність пристрою.
 6. Видача відремонтованого планшета.

Звернувшись до ICOOLA, клієнт відразу ж отримує діагностичне обстеження свого Айпада та встановлення «діагнозу». Кожне втручання в пристрій попередньо погоджується із замовником, тому вам точно буде відомо, які операції з вашим гаджетом проводилися і за що ви платите гроші.

Оперативно виконати ремонт iPad Pro 12,9 нам дозволяє наявність повного комплекту сертифікованого спеціалізованого інструменту та обладнання, які необхідні для виконання роботи терміново та якісно. З більшістю поломок Айпад наші інженери впораються менше ніж за 1 годину. Крім того, фахівці ICOOLA зроблять ремонт, незалежно від рівня його складності, від заміни акумуляторної батареї iPad до усунення суперскладних поломок пристрою.

Проблеми можуть статися у роботі будь-якого гаджета. Це не причина його викидати та купувати новий. Якщо вийшов з ладу iPad Pro 12,9 – зверніться за допомогою сервісу ICOOLA – ми повернемо планшет у цілості та безпеці за приємною для вас ціною.

Важливо уточнити, що ми не тільки збираємо важливі інженерні матеріали, але й втілюємо ці знання у свою роботу, тому ремонт iPad Mini 3 у нас є доступним за найнижчою ціною!

Особливості ремонту iPad Pro 12,9 (2019)

Перед тим, як замовляти ремонт iPad Pro 12,9, слід переконатися, що при цьому будуть встановлюватися високоякісні деталі. Якщо ви самі замовляєте комплектуючі до даної моделі Айпад в інтернет-магазині, то немає гарантії того, що вони будуть відповідати високим характеристикам оригіналу. В результаті замінені деталі швидко вийдуть з ладу або не видаватимуть потрібної продуктивності.

Тому необхідно особливо уважно поставитися до придбання нових запчастин на планшет від Apple. У спеціалізованому сервісі ICOOLA використовуються виключно високоякісні оригінальні комплектуючі, що гарантовано забезпечить надійність і довговічність роботи гаджетів. Крім того, наші інженери максимально оперативно та акуратно виконують заміну деталей у поламаних iPad Pro 12,9. Вибираючи користь професіоналів – ви отримуєте ефективне рішення за прийнятною ціною!

Чому варто вибрати ICOOLA для ремонту iPad Pro 12,9 (2019) у Львові?

Ви думаєте, чому варто вибрати ICOOLA для ремонту iPad Pro 12, 9 у Львові? Ми спеціалізованим ремонтним сервісом пристроїв Apple, який оснащений:

 • сучасним обладнанням;
 • оригінальними запчастинами;
 • штатом понад 35 висококваліфікованих інженерів з досвідом не менше 3-х років.

Звернувшись до компанії ICOOLA, ви гарантовано отримуєте не тільки термінові послуги з ремонту iPad Pro 12,9, але й демократичні ціни та відповідальне ставлення до замовлення. Найціннішим для нас є позитивні відгуки клієнтів та їх рекомендації іншим користувачам. Команда ICOOLA завжди прагне того, щоб ваше звернення до нас залишало виключно позитивні враження.

Однією з ключових переваг сервісу ICOOLA є те, що ми перша в Україні renew компанія, яка дбає про навколишнє середовище, тому виробляє переробку електроніки та знижує обсяги електросміття, що викидається людьми. Оцініть інші наші переваги:

 • надійність – встановлюємо оригінальні запчастини, які не завдадуть шкоди вашому планшету. Майстерні обладнані високотехнологічним обладнанням, тому ми можемо усунути будь-яку поломку Айпада;
 • висока швидкість роботи – більша частина поломок iPad Pro 12,9 ремонтується нашими інженерами протягом однієї години. У складних випадках нашим фахівцям потрібно більше часу, але у будь-якому випадку роботу вони виконають швидко та без затримок;
 • суттєва економія фінансів – ціни у нас нижчі на 80 – 90%, ніж у конкуруючих компаній, оскільки ми замовляємо оригінальні деталі великими партіями. Діагностику виконуємо безкоштовно. Більше того, на наших постійних клієнтів чекають гарні знижки;
 • надання повного комплексу послуг із відновлення планшетів від Apple;
 • можливість оплати за ремонт пристрою зручним для клієнта способом карткою чи готівкою;
 • обслуговування на найвищому рівні – працівники ICOOLA завжди ввічливо та повноцінно відповідають на питання, що цікавлять клієнтів.

Звертайтесь до компанії ICOOLA у Львові у зручний час – ми розуміємо, що для більшості користувачів важлива терміновість сервісного обслуговування. Наші досвідчені та професійні інженери зроблять роботи терміново та за лояльною ціною!

Компанія ICOOLA - це перша в Україні renew company, що пропонує найнижчі послуги на ремонт Айпад Про 9,7 з гарантією!

Ремонт iPad Pro 12,9: ціна
2 600 грн
2 300 грн
820 грн