Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Замовляйте ремонт ipad mini 2 в ICOOLA на вигідних умовах

Якщо вас цікавить, де можна виконати недорогий, але якісний ремонт iPad Mini 2, відповідь на це запитання – у компанії ICOOLA. Ми працюємо більше 8 років, і за такий тривалий термін встигли завоювати довіру клієнтів, здобути хорошу репутацію. При цьому ми не зупиняємось на досягнутому, намагаємося безперервно вдосконалюватись, розширювати спектр пропозицій. А щоб краще розуміти, як у нас відбувається ремонт техніки Apple, скільки він коштує, пропонуємо розібратися в темі більш ретельно.

Який ремонт iPad Mini 2 ми виконуємо

Спочатку пропонуємо вам ознайомитися з повним списком послуг з ремонту iPad Mini 2. У нашому центрі можна замовити:

 • заміну скла, дисплейного модуля;
 • заміну передньої, задньої камери;
 • встановлення нового корпусу;
 • ремонт або заміну роз'єму для зарядного пристрою, навушників;
 • відновлення справного стану або встановлення нової кнопки "Home", "Power", кнопок регулювання гучності;
 • ремонт або заміну антени Wi-Fi;
 • чищення або встановлення нового динаміка;
 • перепрошивку тощо.

Як бачите, спектр послуг справді дуже великий. Але якщо говорити про проблеми, з якими до нас найчастіше звертаються клієнти, то тут можна виділити лише кілька пунктів. Найбільш поширеними поломками планшетів Apple продовжують залишатися:

 • пошкодження скла - часто виникає при падінні пристрою або сильному ударі, але може ставати наслідком різкого перепаду температур, здуття батареї, особливо якщо воно вже змінювалося на техніці, і було встановлено не оригінальне, а дешеве китайське;
 • непрацездатність дисплейного модуля Стає результатом сильного механічного на планшет. Проблема досить серйозна, і її усунення коштує дорожче, ніж заміна скла;
 • проблеми з акумулятором. Він може не приймати зарядку або швидко розряджатися, часто просто роздувається. Будь-яка несправність батареї може стати наслідком застосування неякісного зарядного пристрою, порушення правил заряджання, перегріву девайса;
 • неробочий стан рознімань. Найчастіше у таких ситуаціях проблему вдається усунути методом звичайного чищення. Але іноді потрібна заміна комплектуючих. Все залежить від особливостей конкретної ситуації;
 • проблеми з кнопкою "Home". Вона може через один раз виконувати команду або не реагувати на неї взагалі. Тут також можливий і ремонт і встановлення нової запчастини, залежно від стану елемента управління.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple відновлює роботу iPad 4 з гарантією, адже ми – це сучасний сервіс!

У будь-якому випадку ми гарантуємо відповідальний підхід до вирішення проблеми з технікою, швидке та професійне її усунення. Також після виконання ремонту наші майстри надають клієнтам слушні рекомендації, що дають змогу продовжити термін справної служби девайсу. Це дуже прості, але дієві поради, які полягають у наступному:

 • використання якісних захисних чохлів, запобігання падінням техніки;
 • захист девайсу від попадання пилу, води, тривалої дії прямих сонячних променів, нагрівання від нагрівальних приладів, сильного охолодження;
 • застосування якісних фірмових зарядних пристроїв, а чи не дешевих китайських зарядок;
 • виконання ремонту з появою такої необхідності тільки у знаючих майстрів, встановлення оригінальних, а не альтернативних китайських комплектуючих.

Є ще одна порада: якщо з'явилися ознаки якоїсь несправності, техніку краще відразу віднести майстру для діагностики та відновлення. Якщо відкладати похід до фахівця, можуть з'явитися додаткові поломки. Наприклад, трапляється так, що спочатку проблема полягала у здутій батареї, але потім вона спричинила появу тріщини на склі. Відповідно, загальна вартість ремонту також стала вищою. Тому якщо ви почали помічати проблеми у роботі планшета, одразу звертайтеся до нашого центру. Фахівці ICOOLA швидко визначають локалізацію поломки, зроблять все можливе для її ефективного усунення.

Як замовити ремонт Айпад Міні 2

Стати нашими клієнтами, замовивши ремонт Айпад Міні 2 можуть не тільки жителі міста, де є сервісний центр ICOOLA. Якщо у вас немає можливості відвідати офіс особисто, передати несправну техніку допоможе найвідоміша Нова Пошта. Саме через неї ви відправите планшет нашим майстрам, таким же способом отримаєте відновлений пристрій.

Замовлення ремонтних послуг у режимі онлайн відбувається так:

 • на сайті ви обираєте кнопку замовлення ремонту;
 • на нову сторінку вказуєте модель техніки, тип поломки;
 • надаєте особисті, контактні дані, підтверджуєте заявку;
 • чекаєте дзвінка нашого менеджера, щоб узгодити моменти, що залишилися;
 • відправляєте планшет до нашої майстерні через Нову Пошту.

Найближчим часом з вами зв'яжеться співробітник кол-центру та проінформує про стадії виконання замовлення. Коли пристрій буде відновлено та перевірено на предмет справності роботи, ми відправимо його назад, також через Нову Пошту. Вам залишиться перевірити техніку, розрахуватись за послуги.

Як бачите, працювати з нами просто та зручно. Але це не єдина перевага у співпраці з компанією ICOOLA.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом iPad Air 2 за найдоступнішою ціною!

Ціни на ремонт iPad mini 2

Ще один плюс нашого сервісу - доступні ціни на ремонт iPad mini 2. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому намагаємося вести лояльну цінову політику. Вона стає можливою завдяки:

 • правильної організації закупівлі комплектуючих Ми проводимо її за мінімальними цінами;
 • мінімальним націнкам працювати майстрів – відновлення старих деталей, установку нових;
 • виключення виконання непотрібних робіт – ми не рекомендуємо клієнтам нічого зайвого, відновлюємо ремонтопридатні деталі замість їх заміни на нові, отримавши на це згоду від замовника.

Звичайно, точну вартість відновлення справного стану девайсу Apple ми зможемо озвучити лише після діагностики пристрою, що проводиться абсолютно безкоштовно, навіть для клієнтів, які не планують замовляти ремонт. Але через сказане вище, ви повинні розуміти, що це буде максимально об'єктивна ціна. Залежно від ситуації вона може включати розцінки на роботу майстрів та вартість нової деталі, або лише першу складову, якщо стара запчастина не змінюватиметься, а ремонтуватиметься.

Ознайомившись з інформацією, представленою на сайті, ви отримаєте повніше уявлення про нашу цінову політику.

Як відбувається ремонт iPad Mini 2 (2013)

Якщо вас цікавить, як відбувається ремонт iPad Mini 2 (2013), то варто зазначити, що загалом обслуговування американських девайсів складається з таких складових:

 • діагностика – проводиться досвідченими майстрами на сучасному обладнанні, що відрізняється високою точністю. Дозволяє визначити місце локалізації проблеми, припустити, скільки коштуватиме відновлення справного стану планшета;
 • обговорення варіантів ремонту, якщо їх кілька. Наші майстри пропонують клієнту всі існуючі способи розв'язання задач, описують їх особливості. Замовник вирішує, у якому форматі хоче замовити послуги;
 • безпосередньо проведення відновлювальних робіт – заміна запчастини, що вийшла з ладу, або її ремонт, обслуговування техніки, наприклад, чищення від пилу;
 • тестування відновленого девайсу щодо працездатності.

Якщо перевірка показала, що Айпад працює справно, ми передаємо його назад клієнту особисто чи через Нову Пошту, якщо замовник живе в іншому місті.

Ми не розглядали момент щодо очікування комплектуючих. Він не завжди виявляється актуальним. Іноді фахівцям вдається відновити стару деталь, іноді потрібна запчастина є на складі. Але, звичайно, бувають і ситуації, коли комплектуючу доводиться замовляти у постачальника, чекаючи на її доставку. Про те, як будуть справи в конкретному випадку, наші майстри обов'язково повідомляють клієнта.

Щодня наша команда працює над тим, щоб ви могли отримати корисну інженерну інформацію та скористатися ремонтом iPad Mini у Львові та Україні з гарантією!

Чому варто вибрати ICOOLA для ремонту iPad Mini 2

На завершення теми хотілося б підбити підсумки та позначити, чому варто вибрати ICOOLA для ремонту iPad Mini 2. Причин для того щоб співпрацювати саме з нами, кілька

 • високий професіоналізм працівників. Всі фахівці мають досвід роботи від 3 років, добре знають особливості відновлення техніки Apple, тому гарантують позитивний результат ремонту;
 • використання фірмових комплектуючих. Ми не працюємо з дешевими китайськими аналогами, використовуємо лише оригінальні запчастини, тому відновлена ​​техніка справно функціонує тривалий час;
 • гарантія на ремонт. Це ще раз підтверджує те, що ми впевнені як результат своєї роботи;
 • застосування сучасного обладнання та спеціального інструменту – дозволяє проводити діагностику та відновлення девайсів швидко, точно та якісно;
 • лояльні ціни – ми ретельно контролюємо цінову політику, намагаємось зробити послуги доступними для замовників;
 • надання клієнтам професійних консультацій. Якщо є кілька варіантів розв'язання задачі, пов'язаної з поломкою планшета, фахівці обов'язково озвучать їх, надаючи замовнику можливість вибирати;
 • швидке відновлення техніки. Більшість несправностей ми усуваємо протягом години. Тільки виправлення складних поломок займає більше часу.

І ще один момент: ICOOLA – це перша renew company в Україні. Наша мета – мінімізувати кількість електронного сміття, що викидається. Дбаючи про екологію, ми вживаємо всіх можливих заходів для правильної утилізації неробочої електроніки.

Ремонт iPad Mini 2: ціна
1 100 грн
1 400 грн
1 000 грн