Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

ЧОМУ РЕМОНТ IPAD PRO 9,7 В ICOOLA – ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ?

Потрібен терміновий ремонт iPad Pro 9,7? - В ICOOLA у Львові ви зможете швидко відремонтувати за доступною ціною будь-який планшет від Apple.

iPad Pro 9,7 – інноваційний пристрій, який зумів швидко залучити велику кількість шанувальників «яблучного» виробника. Однією з найважливіших його особливостей є відеокамера на 12 Мп. Хоча дана модель завдяки розробникам Apple отримала безліч переваг та нововведень, іноді вона потребує ремонту. Несправність може статися в результаті неправильного використання гаджета, неправильної зарядки, апаратної несправності або програмного збою. У кожному разі необхідні послуги досвідченого спеціаліста.

Інженери ICOOLA виконають будь-який вид ремонтних робіт для планшета iPad Pro 9,7, включаючи найскладніші випадки. Гарантуємо максимально відповідальне та серйозне ставлення наших працівників до виконання замовлень. Наш штат складається з більш ніж 35 кваліфікованих та професійних інженерів з досвідом роботи не менше 3-х років.

Фахівці ICOOLA виконають ретельну діагностику вашого Айпада, уважно оглянуть кожен елемент пристрою та виявлять усі його проблеми. Після цього з клієнтом узгоджується план робіт та оголошується ціна. На всіх етапах відновлення працездатності iPad Pro 9,7 здійснюється тестування. Ми пропонуємо не тільки оперативний ремонт Айпадів, але й найнижчі ціни у Львові!

Найчастіші поломки iPad Pro 9,7 (2016)

Найчастіші поломки iPad Pro 9,7 (2016) бувають через:

 • механічні пошкодження – планшет Apple може вийти з ладу внаслідок неакуратних дій користувача, падіння на тверду поверхню. В результаті може виникнути необхідність заміни дисплея, який в Айпаді є найбільш вразливим елементом;
 • попадання вологи в планшет - досить часта причина поломки, яка може призвести до різних наслідків;
 • відходження контактів – здебільшого це викликає поломку кнопок;
 • збій ПЗ - не рідкістю є поломка Айпада на програмному рівні. Ремонт може бути потрібний для відновлення роботи функцій пристрою.

Найчастіше потрібно ремонт сенсора або акумуляторної батареї, а точніше їх заміна на оригінальні запчастини. З сенсором виникають проблеми, як правило, через механічне пошкодження, а акумулятор виходить з ладу переважно внаслідок природного зношування. Інша затребувана послуга на сервісі ICOOLA – ремонт роз'ємів зарядного пристрою та гарнітури, які згодом ламаються через зношування або неакуратне поводження. Також, у власників Айпадів іноді:

 • "зависає" гаджет;
 • не включається Вай-фай;
 • перестають функціонувати сенсорні кнопки чи підсвічування;
 • планшет не заряджається або дуже швидко розряджається;
 • пристрій не впізнає сімку.

Специфіка ремонту планшетів від Apple пов'язана з більш тривалим ремонтом, порівняно з іншими гаджетами. Але компетенція інженерів ICOOLA та наявність сертифікованого технологічного інструменту дозволяють відновити планшет у найкоротший термін.

До початку проведення ремонтних робіт виконується попередня діагностика iPad Pro 9,7 для виявлення несправностей, а також визначення можливих дефектів, що приховані. Наші інженери надають повний комплекс послуг та готові виконати навіть найскладніший ремонт Айпадів.

До речі, ми не лише збираємо цікаву інженерну інформацію, а й ремонтуємо техніку Apple. У нас ви можете скористатися ремонтом Айпад Міні 5 за мінімальну ціну!

Як відбувається процес ремонту iPad Pro 9,7 у ICOOLA?

Перш, ніж ознайомитися з тим, як відбувається ремонтний процес iPad Pro 9,7 в ICOOLA, необхідно дізнатися деякі особливості відновлення цього гаджета. Складання всіх Айпадів проводилося так, що виробник Apple не рекомендує відновлювати їх роботу і, наприклад, при гарантійному випадку, сервісний центр здійснює повну заміну пристрою.

Це зумовлено щільністю архітектури та деякими моментами у конструкції. Наприклад, щоб розібрати планшет від Apple необхідно спочатку за допомогою спецобладнання нагріти скло або дисплейний модуль, щоб отримати доступ до начинки пристрою, зробити відключення на платі сполучних шлейфів і підключити нову справну запчастину.

У разі вибору некоректного температурного режиму можливе пошкодження самого екрана або внутрішніх компонентів плати. Необхідно відзначити, що використовувані спеціалістами Apple адгезиви, двосторонні скотчі, клеї відрізняються надійністю та складністю зняття. Тому виконати ремонт Айпада без необхідної кваліфікації неможливо. Якщо ваш iPad Pro 9,7 вийшов з ладу, то найправильнішим рішенням буде звернутися по допомогу професіоналів ICOOLA. Наші послуги надаються у такому порядку:

 1. Зателефонуйте або подайте заявку на нашому сайті.
 2. У ході спілкування з нашим менеджером вам необхідно йому повідомити видимі ознаки проблеми, що виникла, а також уточнити її походження – удар, падіння на підлогу, потрапляння води, використання при попередньому ремонті не оригінальних запчастин.
 3. На підставі отриманої від клієнта інформації, наш спеціаліст запропонує варіанти ремонтних робіт.
 4. Щоб точно з'ясувати, яку поломку на планшеті необхідно усунути, потрібно провести діагностику. Для цього ви можете особисто привести до майстерні ICOOLA у Львові свій Айпад або надіслати його транспортною компанією «Нова Пошта».
 5. Після отримання пристрою наш інженер відразу ж розпочинає його безкоштовну діагностику. В результаті цієї роботи фахівець озвучує підсумкову ціну клієнту і якщо сума його влаштовує, то він починає безпосередньо виконувати ремонт. У більшості випадків на усунення поломки нашим професійним та досвідченим майстрам потрібно не більше однієї години.
 6. Коли буде завершено ремонт iPad Pro 9,7, наш менеджер передзвонить вам для повідомлення про зворотне пересилання планшета «Новою Поштою» або запросить у майстерню для того, щоб ви змогли забрати свій відремонтований гаджет, а також перевірити роботу всіх його функцій на місці.
 7. Разом із Айпадом ми надаємо безкоштовний гарантійний талон на виконані роботи.
 8. Клієнтом проводиться оплата за надану послугу.

А ви знали, що ми займаємося ремонтом вже понад 8 років, і за цей час змогли відточити навички ремонту Айпад Міні 4 до ідеалу?

Гарантії на ремонт Айпад Про 9,7 в ICOOLA

Гарантії на ремонт Айпад Про 9,7 отримують усі клієнти, які скористалися послугами ICOOLA. До відновлення працездатності планшетів від Apple ми підходимо відповідально, тому робимо установку виключно оригінальних запчастин. Впевненість у високій якості надання послуг дозволяє нам видавати безкоштовно клієнтам гарантійні талони на всі виконані ремонтні роботи та встановлені запчастини. При цьому наша гарантія відрізняється тривалим терміном дії.

Ціна ремонту iPad Pro у Львові в ICOOLA

Ціна ремонту iPad Pro в ICOOLA доступна для кожного. Це пояснюється тим, що ремонтні роботи виконують наші штатні інженери, і між нашою компанією та клієнтами немає посередників. Скориставшись послугами ICOOLA, ви зможете особисто переконатись, що вартість робіт у нас чесна та не завищена. Саме ця перевага вигідно виділяє нас на тлі інших конкуруючих сервісів у Львові та Україні.

Вартість ремонту Айпада визначається індивідуально у кожному конкретному випадку. Остаточна ціна за послугу оголошується після проведення нашим інженером безкоштовної діагностики.

Компанія ICOOLA – це перша в Україні renew company, що пропонує найнижчі послуги на ремонт iPad Mini 3 з гарантією!

Інженери ICOOLA знаються на ремонті iPad Pro 9,7!

Звернувшись до послуг ICOOLA у Львові, ви можете розраховувати на:

 • проведення високоточної безкоштовної діагностики – перед тим, як розпочати ремонт наш інженер виконає ретельне дослідження iPad Pro 9,7 і виявивши всі поломки та дефекти порекомендує оптимальні варіанти їх усунення;
 • доступні та прозорі ціни – у нас відсутні приховані націнки, доплати за неактуальні послуги. Наші фахівці працюють чесно та націлені виключно на результат! Остаточна вартість послуги визначається попередньо;
 • висока якість виконаних робіт – під час проведення ремонту наші майстри використовують високотехнологічне новітнє обладнання та оригінальні деталі. Завдяки цьому наші фахівці справляються з поломками будь-якої складності, а відремонтовані пристрої працюють безперебійно тривалий час;
 • отримання рекомендаційних гарантій – на всі виконані роботи та встановлені запчастини наш сервіс видає гарантійні зобов'язання з тривалим терміном дії. Ми абсолютно впевнені у професіоналізмі своїх інженерів та якості встановлюваних ними деталей;
 • оперативність роботи – здебільшого ремонт виконується терміново і лише за 1 годину. Але навіть на усунення складних поломок нашим професійним інженерам потрібна мінімальна кількість часу;
 • можливість оплати за ремонт банківською карткою чи готівкою;
 • надання послуг по всій території України – для відновлення працездатності гаджетів клієнти можуть надсилати нам їх на ремонт «Новою Поштою»;
 • висококласний сервіс – наші спеціалісти завжди готові докладно проконсультувати клієнтів.

Крім перерахованих вище переваг ICOOLA є першим в Україні renew сервісом з ремонту Айпадов, що реально дбає про навколишнє середовище. Ми переробляємо електроніку та зменшуємо обсяги викинутого в природу електросміття.

Потрібно терміново відновити працездатність iPad Pro 9,7? ICOOLA у Львові пропонує максимально вигідні умови співпраці для кожного клієнта!

Наша компанія, окрім того, що висвітлює цікаві інженерні матеріали, пропонує кожному скористатися якісними послугами з ремонту iPad Mini 2.

Ремонт iPad Pro 9,7: ціна
1 900 грн
120 грн
2 100 грн