Я шукаю...

Популярні концепти Apple Car

Концепти Apple Car

Компанія Apple розвивається дуже стрімко, роблячи значний внесок у розвиток світового технічного прогресу. Вона стала локомотивом, який задає темп іншим виробникам цифрової та електротехніки. А скільки ще ідей чекають свого часу у розумних головах проєктувальників та інженерів. Але завісу таємничості все ж відслоняють і випускають «перших ластівок» майбутніх проєктів – концептів. Такий спосіб дозволяє зібрати думки людей про нововведення.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Коли випустять новий Apple Car

Випуск нового електрокару компанією Apple анонсується на 2024 рік. Яким він буде, достеменно невідомо. Дискусії у суспільстві зводяться до кількох моделей. Подібна інформація цікавить і поціновувачів екологічного і стильного транспорту, і конкурентів, і виробників. Кожен бажає попрацювати над таким незвичним проєктом. Виділяють декілька концептів:

  • схожість з Tesla;
  • хетчбек Apple Car;
  • електромобіль у виконанні Toyota;
  • автопілот або класика;
  • Apple Car виробництва Mercedes-Benz.

Дизайнери одразу беруться прогнозувати та вгадувати майбутній зовнішній вигляд автомобіля. Наскільки фантазії будуть відповідати реальності, побачимо пізніше. Кожен виробник має свій почерк, який прослідковується в усій продукції фірми. Стиль компанії Apple дає можливість вважати, що новий продукт буде зроблений з найновіших матеріалів, з відмінним дизайном і розумною вбудованою технікою.

Tesla або Magic Mouse – який концепт

Спеціалісти вважають, що новий Apple Car можуть подати в дизайні Magic Mouse і Tesla. Не всім до душі такий варіант. Багатьом здається, що він схожий на мишку від комп'ютера. А от ті, хто в захваті від обтікальних форм, стриманого чорного корпусу, матовості, незвичайних фар – у неймовірному захваті від цієї моделі.

Виробник зараз займається розробкою нової моделі електродвигуна, одноелементного. Дослідження орієнтовані на пошук технологічного рішення, яке збільшить запас ходу. Капот у такій моделі не передбачений, дах повністю зі скла.

В кінці 2020 року компанія винайшла і запатентувала інноваційне лобове скло, і, скоріш за все, саме воно стане елементом електрокару. Цікаве в ньому те, що техніка сповіщає водія про найнезначніші пошкодження в ньому.

Вашої уваги варта стаття про шолом віртуальної реальності від Apple.

Концепт – хетчбек

Другою варіацією на тему машини нового покоління вважають хетчбек Apple Car. Футуристичний дизайн має більше прихильників, ніж попередній варіант. Переважає у ньому аеродинамічний дизайн. Він характеризується зміною звичних форм, наповненням стилю м’якими лініями, обтічними формами. Всі незначні деталі ховаються, наче вбудована кухонна техніка.

Функціональність не має такої ваги, як незвичність виробу. Але, при цьому, кожен елемент мусить бути присутнім і знаходитись на своєму місці. Відсоток подібності хетчбека з Tesla досить значний. Зверху корпус вкритий склом, а двері відкриваються немов крила. Всередині салон дуже схожий на Tesla, особливо кермо.

Вважають, що новий автомобіль взагалі може не мати керма, а працювати на автопілоті. Хоча в наших реаліях такий варіант поки здається фантастичним. Але хто знає. Раптом так і станеться.

Комфорт під час руху необхідний не лише водію, а й пасажирам. Для цього транспортний засіб укомплектовують цифровими дисплеями. На них показується інформація для водія про технічний стан авто, показники запасів палива, швидкість, пробіг. Разом з тим можна слідкувати за новинами або відповідати на дзвінки. Розумна техніка контролюватиме і змінюватиме показники температури в машині чи регулювати сидіння.

Перед пасажирами також вмонтують дисплей для перегляду фільмів. Час в дорозі так пролетить непомітно. Чи доцільно так перенасичувати салон дисплеями? Комусь подобається, а для когось стане зайвим. Дехто вважає, що дисплеї відвертають водія від головного завдання – концентрації на дорозі. Для багатьох автомобіль – це мінікімната, призначена для спілкування, а не для того, щоб усі дивились у монітори. Та не варто забувати, що це лише макети, створені з поголосок.

Японський слід в концепті

Недавно з’явився ще один концепт. Він полягає в припущенні, що компанія Toyota візьметься за виробництво Apple Car. Японські машини преміумкласу поєднують в собі мінімалізм і luxury-дизайн. Такий варіант зустрічає більше захоплених поглядів, ніж усі попередні.

Колір з переливом, фари у вигляді очей тигра, плавні форми, акуратно перетікаючи одна в одну, ніби машина з фантастичного фільму. Така модель обов’язково знайде свого покупця. Людина з креативним мисленням, комунікабельна, з мудрим і гнучким характером гідно оцінить такий виріб.

Існує думка, що Apple Car збирається випустити у світ модель, яку представили на YouTube ще десять років тому. Автомобіль виглядав не дуже естетично. Зовні машинка мала схожість з жуком. Але в ній прослідковувався загальний стиль компанії, тож все може бути.

Двері відкриваються наверх і в бік, корпус зі скла, покришки незвичайні, притягують увагу. Якщо цей проєкт удосконалити, то може вийти доволі непоганий електромобіль. Ходили чути про те, що нова машина може стати схожою на Mercedes-Benz. Але це малоймовірно.

Ще варто почитати про батьківський контроль iPhone.

Очікування і реальність Apple Car

Кінцевий варіант Apple Car тримають у суворій таємниці. Яким він буде, побачимо на презентації. Вгадали дизайнери чи ні, покаже час. Можливо виробник ще й сам не визначився до кінця з моделлю, збирає побажання автолюбителів та вдосконалює кінцевий макет.

Впевненими можна бути лише в тому, що уся продукція, яку робить Apple, буде високої якості. Компанія використовує виключно ультрасучасні матеріали, створює нестандартні та складні форми. Якби ще сюди додати функціональність, а не тільки красу, був би повний набір. Кольори використовують легкі, прості. Вони лаконічно підкреслюють загальну концепцію авто.

Світлодіодне освітлення – фішка електромобілів Apple. Неймовірні світлові ефекти розбурхують фантазію власника і всіх навколишніх. Чи відбудеться настільки обговорювана подія в призначений термін – невідомо, але шалену цікавість і ажіотаж викликає уже зараз.

Ваша оцінка: