Я шукаю...

Екосистема Apple. Чому всі гаджети поєднані?

екосистема Apple

Екосистема Apple – це єдиний інформаційний простір, який об`єднує всі продукти Apple. Це один з найкращих досягнень компаній. Екосистема Apple відкриває користувачу багато переваг, демонструючи унікальні можливості й просто повсякденні задачі. Завдяки загальної синхронізації, чим більша кількість пристроїв Apple, якими ви користуєтесь, тим ефективніша екосистема працює у цілому.

 екосистема Apple1

Саме це – одна з причин, чому власники техніки Apple майже ніколи не переходять на продукцію других компаній. А секрет в тому, що ні один виробник не пропонує такої простоти та комфорту, які реалізовані за допомогою сервісів синхронізації й особливого підходу до роботи додатків.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Які є функції в Apple

Функція AirDrop з‘явилася 5 років тому. Раніше ця функція працювала погано, але в теперішній час, це було одним з найкращих рішень для передачі файлів з одного пристрою на інше, але працює лише між гаджета ми від Apple.

Принцип дій AirDrop дуже простий: ви знаходите файл, яким хочете поділитися, натискаєте кнопку share й обираєте адресата, який знаходиться поблизу. За допомогою цієї функції можна надсилати скріншоти для статей, фотографії, документи. Також по AirDrop можна передавати величезних PSD-вихідних з вагою більше ніж 4 ГБ, і це займе близько трьох хвилин.

На відміну від традиційних ПК, де користувач має справу з файлами й папками, власник комп’ютера Mac працює з додатками й документами, які розміщені в сховищі свого додатку. З появою хмарного сервісу iCloud переваги стало ще більше. Вам треба просто зайти в додаток з будь-якого пристрою і продовжити припинену роботу.

iCloud – це сервіс, що дає можливість синхронізації роботи різних пристроїв Apple. Але свою діяльність він проявляє тільки тоді, коли ви користуєтеся декількома гаджетами. Адже сервіс iCloud виконує свою функцію унікального медіахабу, що з’єднує різні пристрої.

Синхронізація паролей від Wi-Fi – це одна з унікальностей екосистеми, що зв’язана з мережею. Якщо ви вказали пароль для мережі Wi-Fi на будь-якому пристрої Apple, то він синхронізує по iCloud зі всіма вашими девайсами. Після цього всі ваші гаджети будуть автоматично підключатися до цієї мережі.

 екосистема Apple2

На додаток, ви можете ділитися паролем з іншими користувачами, навіть, якщо не пам’ятаєте пароль.

Читайте також: Окуляри віртуальної реальності від Apple

Раніше основним місцем зберіганням будь-якої інформації був настільний комп’ютер, зараз цю функцію може виконувати й простий гаджет. Ви можете користуватися безкоштовними 5 ГБ вільного місця, а після його заповнення орендувати стільки місця, скільки вам потрібно для зручної роботи. Не важливо місцеположення, адже ви завжди маєте доступ до своїх файлів. Сервісом можна користуватися за допомогою додатка на будь-якому пристрою від Apple, так і через вебінтерфейс браузера.

Принцип синхронізації гаджетів

Якщо у вас є декілька девайсів від Apple, то ви можете почати працювати з документами на одному пристрої, а продовжити на іншому. Тобто функція «без перестанку».

Наприклад, ви пишете нотатки на смартфоні, а хочете продовжити на комп’ютері, і немає нічого складного, щоб просто натиснути на іконку заміток з піктограмою смартфона – у вас одразу відкривається цей нотаток з курсором на тому ж місці.

За допомогою синхронізації та резервної копії ви можете користуватися купленими додатками, музикою і фільмами з будь-якого вашого гаджету. Синхронізувати можна будь-які данні, починаючи від закладок і закінчуючи настройками додатків.

 екосистема Apple3

Якщо ви купуєте новий смартфон чи планшет, то краще швидко перенести всі ваші настройки й телефонну книгу. Ви з легкістю економите свій час завдяки функціям екосистеми Apple.

Хмарний буфер обміну

Якщо ви включаєте функцію резервного копіювання, то вся необхідна інформація з вашого пристрою зберігається в «хмарі». Навіть, якщо ви раптом втратите гаджет, то ви зможете легко перемістити всі данні на новий пристрій. Бережіть себе від втрати важливих контактів і телефонної книги, тому що ця інформація у деяких випадках може мати більше значення чим втрата гаджета.

Хмарний буфер обміну – дуже проста і корисна функція для Apple-техніки, що підключені до iCloud. Скопіювали текст, файл чи зображення на одному смартфоні, в цей час взяли інший і вставили. При вставці з хмарного сховища, девайс трішки «гальмує», але це все одно швидше, чим копіювання даних в «хмарі» або пересилання через месенджери.

Кожен, хто полюбляє знімати багато фото і відео, знайома проблема копіювання медіафайлів з пристрою на комп’ютер. В екосистемі Apple вам не треба буде втрачати зайвий час, оскільки всі данні автоматично зберігаються у Фотопотоці(синхронізоване зберігання медіафайлів). Ви можете зробити фото чи відео на камеру вашого смартфону й одразу побачити результат на екрані комп’ютера. Чудовий спосіб для зберігання спогадів!

 екосистема Apple4

Про таку функцію екосистеми Apple мало хто чув. Ви можете відповідати на дзвінки чи повідомлення зі свого MacBook, який приходить на смартфон. Це може бути корисно, коли ви працюєте за комп’ютером, й не хочеться перемикати увагу на телефон.

Принципи, що лежать на основі роботи з Фотопотоком, реалізовані й в системі взаємодії з документами. Ви можете створювати документ на одному пристрої, а продовжити роботу на іншому. Найголовніше, що не потрібно створювати безліч копій, в яких легко можна розгубитися! Легко і комфортно працюйте з документами в будь-який момент.

Ще одна дуже важлива функція iCloud – це пошук пристрою за допомогою геолокації. Також ви можете заздалегідь блокувати ваш телефон чи планшет, видалити данні або написати повідомлення, яке з`явиться на екран втраченого гаджета. Якщо ваш телефон не вийде повернути, то хоча б можна обновити свою особисту інформацію на новому пристрої завдяки синхронізації й резервному копіюванні.

 екосистема Apple5

Екосистема Apple об`єднує в собі декілька видів пристроїв: ноутбук, телефон, планшет і часи. Вони всі поєднані між собою завдяки iCloud. Тепер особиста інформація не прив’язана лише до одного пристрою, що відкриває користувачам невидимі ранні можливості.

Вам також може бути цікаво: Новий супер екран MBUX Mercedes EQS

Ваша оцінка: