Я шукаю...

Snapguide, як альтернатива пошукової системи

програма Snapguide

У незрозумілих ситуаціях ми хочемо отримати допомогу, пораду, чітку інструкцію про подальшу поведінку. Саме для таких людей і призначена програма Snapguide. Вона стала найпопулярнішим радником для клієнтів компанії Apple. У нас вона не дуже поширена, але в США, Європі, десятки тисяч людей щодня публікують гайди на найрізноманітніші теми. Спробуймо зрозуміти, чому порадник став таким популярним.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке Snapguide

Snapguide можна охарактеризувати як соціальну мережу для тих, хто потребує допомоги. Припустимо, ви хочете приготувати пиріг, але не пам'ятаєте його рецепта. Тут же на кухонному столі відкриваємо Snapguide, знаходимо шукане блюдо. Однією рукою перегортаємо сторінки, інший, готуємо бажану солодку страву. Так у всьому. Додаток зручний тим, що не потрібен персональний комп'ютер. Підказка може знадобитися де завгодно: в лісі, в гаражі, на річці. Телефон у нас завжди під рукою.

 програма Snapguide1

Програма призначена для тих, хто любить своїми ідеями ділитися зі світом. Тут легко створювати інструкції, гайди, команди. Їх тут же можна публікувати в різних соціальних мережах. Для цього цілком буде достатньо можливостей вашого Айфону.

Але роздавати корисні поради, це лише частина можливостей програми. Тут можна та отримувати корисну інформацію, якою діляться інші користувачі. Просто потрібно вказати цікаву для вас тему, і ви будете отримувати матеріали інших.

Читайте також: Фільм «Вишня» з Томом Холландом у головній ролі на Apple TV+

Snapguide мало чим відрізняється від соціальної мережі. Тут є всі елементи, притаманні Фейсбук або Інстаграм. Можна підписуватися, ставити лайки, залишати коментарі. З іншого боку, це величезний каталог інструкцій, які складають такі ж користувачі, як і ви, тільки більш досвідчені в тій чи іншій області. Попри те, що інтерфейс англомовний, зрозуміти опції досить легко.

Коли запускаємо програму вперше, буде запропоновано пройти реєстрацію. Це робиться або через електронну пошту, або за допомогою Фейсбук або Твіттер.

Тематичні рубрики Snapguide

Тематика порад найрізноманітніша. Можна знайти інформацію про те, як втрьох закрутити лампочку, відіпрати бруд, усунути поломку в мотоциклі. Багато порад, пов'язані зі спортом.

програма  Snapguide2

Знайти потрібну інформацію способів багато. Можна шукати за ключовим словом, по тегу, а можна відібрати найновіше. Соціальна мережа відфільтровує гайди, виходячи зі смаків власника.

Оформлення нагадує добротний глянсовий журнал, сторінки перегортаються спокійно, без ривків. При цьому, інтерфейс досить простий. Нічого зайвого, тільки все найнеобхідніше. Основа сторінок - обкладинки гайдів. При переміщенні цих панелей виникає враження, що вони ковзають. Виглядає досить нетривіально.

Вибравши потрібний гайд, ми його відкриваємо і вивчаємо. Інструкція розбита на кілька кроків. Кожен з них супроводжується фотографією та описом до неї. Замість фотографій можна використовувати відеозаписи. Тут все просто і зрозуміло.

Зрозуміти наскільки актуальний гайд легко. Статистика відкрита. Є інформація за результатами пошуку і лайкам. Можна навіть подивитися хто саме з інших користувачів поставив лайк або залишив коментар. Якщо ви ставите інформації лайк, вона зберігається в вашому меню.

Якщо ви вважаєте інформацію цінною, нею можна поділитися з друзями. При чому, зробити це не тільки в Snapguide, а й у Твіттері, Фейсбуці. Можна відправити гайд у вигляді повідомлення на Е-mail.

У лівій половині екрану є невелике меню. Тут є вся інформація про профіль. Можна налаштувати сортування гайдів. Налаштувати повідомлення, знайти друзів. У меню можна знайти інформацію про інших користувачів, дізнатися, що вони лайкають. Це лівостороннє меню і є основною панеллю навігації.

 програма Snapguide3

Щоб створити власну інструкцію, необхідно зайти в цей же меню. У самій його нижній частині ви побачите колонку оранжевого кольору. Вона і призначена для створення креативу.

Перший крок створення інструкції - придумати назву. Після, переходимо до гайду. Гайд складається з ряду ескізів. Вибираємо фотографію, вводимо опис, наступний крок аналогічний. Коли гайд створений, публікуєте його на сервісі.

Переваги та недоліки Snapguide

Від роботи з додатком залишаються тільки позитивні емоції. Недоліків тут майже немає.

Єдиний недолік, який ми виявили, полягає в тому, що в нашій країні Snapguide не дуже поширений. Більшість інструкцій, які ви знайдете, опубліковані англійською мовою. Але, бо публіка тут інтернаціональна, в основному англомовна, прийміть це як даність. Більш того, якщо у вас англійська мова ще не на достатньому рівні, Snapguide може стати хорошим способом підтягнути знання.

 програма Snapguide4

Snapguide прекрасно підходить для тих, хто шукає натхнення. Проведіть експеримент, відкрийте додаток. Нічого не шукайте конкретно, почніть просто перегортати сторінки, напевно, ви скоро побачите щось таке, що захочете реалізувати.

Наприкінці ми можемо сказати, що Snapguide унікальний продукт. Такої соціальної мережі більше немає. Коли вам потрібна слушна порада, тут ви знайдете точні інструкції, забезпечені фото або відео. Зручно і те, що створювати контент тут можна прямо з мобільного пристрою.

Вам також може бути цікаво: Adobe Photoshop Mix

Ваша оцінка: