Я шукаю...

Огляд Project Highrise: станьте архітектором та побудуйте власний хмарочос

Гра Project Highrise

В Project Highrise гравцеві доведеться відчути себе на місці архітектора, будувати хмарочоси й створювати інші шедеври. Розробником SomaSim гра позиціювалася як симулятор хмарочосів для ПК, проте проєкт також з’явився на мобільних пристроях зокрема й на операційній системі iOS.

Project Highrise – це симулятор в якому необхідно будувати. В грі геймер перетвориться на справжнього архітектора, якому під силу реалізовувати навіть неймовірно важкі проєкти. Вже з перших хвилин перебування в ігровому світі стане зрозумілим те, що хмарочос – це не просто сталь та вікна, а ціла екосистема. А завдання гравця зуміти навчитися всім управляти, так, щоб все працювало як єдиний механізм.

Оточення в грі належить до сучасного стилю. А серед важливих особливостей: стратегія, симулятор, будівництво, менеджмент, інді, 2D, економіка тощо. І геймеру буде доступним один ігровий режим – гри від одного гравця.

Унікальність гри Project Highrise

До виходу Project Highrise розробником був створений такий відомий проєкт як «1849», проте його не можна назвати успішним. А ось нова гра виявилася більш вдалою, крім цього її особливістю, є те що в деяких моментах простежується мотив фільму «Висотка». Користувачам яким довелось означитися з першоджерелом, або ж подивитися фільм є зрозумілим ідея, про архітектора, який прагнув створити ідеальну будову, і поєднати у декількох приміщеннях все місто. І за цим усім доведеться спостерігати перебуваючи в ігровому світі Project Highrise.

Прочитайте також: Огляд Sky: Children of the Light на iOS.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Особливості Project Highrise взлом

Гравець стане справжнім архітектором, який створить шедеври. Проте, хмарочос – це ціла екосистема у якій живуть люди й працюють, і всім цим потрібно навчитися управляти.

Починаючи з моменту, коли буде викопаний перший котлован – вся відповідальність за будівництво буде покладена на гравця. Адже, геймеру, як архітектору доведеться проконтролювати кожен процес від укладки арматури до проведення електроенергії. При цьому потрібно приймати лише правильні рішення, і після того, як проєкт буде готовим до нього зможе стояти ціла черга з людей, які захочуть там працювати та жити.

Особливості злому Project Highrise

А ось якщо буде допущена помилка, орендатори відмовляться, а репутацію буде відновити досить важко.

Перебуваючи в ігровому світі Project Highrise взлом, є можливість:

 • будувати хмарочоси для тих хто прагне жити високо;
 • створювати будівлі для торгових магнатів;
 • влаштовувати різноманітні приймання, у холах відомих концертних залів;
 • запрошувати відвідувачів до вишуканих торгових центрів.

З версією взлом можна грати без обмежень в декількох режимах ускладнення та з різними наборами початкових можливостей.

Рекомендації щодо проходження Project Highrise гра на iOS

Якщо в дитинстві була мрія стати архітектором, то з Project Highrise можна все реалізувати.

Навчання

Якщо раніше не доводилося грати у подібні ігри, то краще звернути увагу на навчання. Адже грати буде набагато легше, якщо гравець буде розуміти всі процеси, а не виконувати різноманітні дії навмання.

Особливо незрозумілими можуть здатися такі моменти, як елементи механіки. Так, наприклад, для облаштування магазину на другому поверсі необхідно провести електроенергію, але гра не допоможе в автоматичному режимі знайти для цього трансформатор і до всього доведеться самостійно приходити. Навчання здатне розв'язувати дану проблему.

Отже, кожен користувач отримує можливість спочатку вивчити гру, й тільки після цього продовжувати роботу над хмарочосом. І за це користувачі вдячні розробникам.

Будівництво

Створити спорудження своєї мрії – завдання яке може здатися досить легким, але не все так просто. В першу чергу потрібно розуміти всі закони, після чого все вдасться реалізувати. Так, наприклад, для роботи будь-якого з блоків на поверсі потрібно провести електроенергію, без цього нічого не вийде. Геймер не зможе посадити працівника за роботу, якщо у приміщенні не буде світла.

Будівництво хмарочосів

Якщо будинок складається з декількох поверхів, то обійтися без ліфта, або ж сходів буде нереально. Якщо спорудження складається всього з двох поверхів, то зовсім не обов’язково облаштовувати ліфт, можна обійтися і без нього не витрачаючи на це кошти, облаштувавши сходи.

Режими гри

В Project Highrise присутній вільний режим, сценарії та моди. В даному режимі можна обирати степінь важкості, адже будуючи більше поверхів можна заробити значно більше коштів. Однак складніший режим потребує більшої кількості завдань, вирішивши які можна отримати більше коштів. Відповідно гравець буде заходити до гри значно частіше й прагнути отримати максимальну винагороду.

Розробники також розробили систему модів, які дозволяють робити гру більш цікавою.

Економіка

Вся економіка у грі побудована на балансі між будівництвом та здачею об’єкту в оренду та витратами на утримання спорудження. І звичайно, архітектора в першу чергу цікавить дохід, тому витрати на будівництво повинні бути значно меншими ніж дохід, який буде отриманий в результаті.

Збитки – це неприємне явище, однак на початку гри його неможливо уникнути. Для того, щоб збільшувати дохідність необхідно:

 • Основний вид доходу - це оренда приміщень. Тому чим кращим та більшим буде приміщення, тим більшу плату за нього можна отримати.
 • Виконання державних завдань. Архітектор отримає можливість укласти контракт з органами державної влади й виконати важливе завдання, за що потім отримати кошти.
 • Отримання кредиту. Дана дія принесе відразу великий дохід, однак все це понесе за собою велику кількість витрат, адже кошти потрібно повернути банку з відсотками.
 • Організація виступів. В такому випадку дохід можна отримати коштом грошей які будуть зараховані за продаж квитків.

Є також поради які допоможуть знизити й витрати, до їх числа можна віднести:

 • Основні витрати здійснюються вже після створення об’єкту, на його утримання. Особливо, якщо річ йде про великий хмарочос. Для зниження витрат потрібно ще в процесі будівництва все грамотно спланувати. Це допоможе зменшити, мінімізувати кількість інфраструктури будівництв на одному поверсі.
 • Витрати на сферу послуг хмарочоса. Так жителі та орендарі постійно вимагатимуть додаткових послуг. Зменшити витрати можливо лише шляхом вибору певних послуг на які є попит.
 • Ремонт. В один момент навіть новий будинок може потребувати ремонту. В такому випадку знизити витрати неможливо.

Архітектура

В хмарочоса є одна важлива особливість – велика кількість поверхів. Тому архітектору доведеться вести всі труби доверху.

В грі хмарочос не буде мати сміттєпроводу, тому доведеться виділити спеціальне приміщення для сміттєвого контейнера. Також доведеться подбати, щоб хтось все це виносив, а от з цим вже допоможуть спеціальні служби. Однак все це потрібно враховувати вже на етапі будівництва.

Багатоповерховий будинок повинен мати ліфт, це допоможе людям переміщатися набагато швидше. Однак побудувавши сходи можна зекономити.

Хмарочос на екрані Айфона

Позитивний вплив здатні справити приміщення загального використання. Вони покращать загальну атмосферу всіх мешканців.

Головним важливим завданням архітектора буде розмістити все необхідне в приміщенні, але при цьому зекономити, якщо це доречно. Але варто зазначити, що не завжди варто це робити, адже неправильні дії призведуть до того, що у будинку ніхто не захоче жити.

Секрети та незвичайні рішення у грі Проджект Хайрайз

В першу чергу, для того, щоб зрозуміти невдоволення людей потрібно часто спостерігати за будинком. Невдоволення буде помітним по червоному обличчю мешканців. Так якщо невдоволення виникло у мешканців, то потрібно негайно ставити гру на паузу і ознайомлюватися зі скаргою. Якщо цього не зробити, то не дочекавшись вирішення мешканець може просто зібрати валізи та втекти не заплативши.

Тактика, коли один не платить і їде є неправильною. Якщо це вдасться зробити одному, то вже зовсім скоро такого варто очікувати й від інших. А це все погано вплине на репутацію архітектора. Після чого доведеться знову робити ремонт у приміщенні й шукати орендаря. А це – додаткові витрати.

Якщо у приміщенні розміщений ресторан, магазин, то варто вже на етапі будівництва подбати й про інших мешканців. Потрібно розмішувати їх трохи далі від офісів і квартир, адже шуму не уникнути. Так одне приміщення можна розділити на декілька секторів, в яких все і розмістити таким чином, що ніхто нікому заважати не буде.

Для того, щоб отримувати більше доходу доведеться постійно займатися будівництвом нових поверхів. Проте й тут є деякі нюанси. Наприклад, потрібно переконатися що всі комунікації проведені перш ніж розпочинати процес будівництва.

Не варто повністю забудовувати приміщеннями перший поверх, краще все ж залишити місце на майбутнє. А от підвальне приміщення можна використати й для потреб персоналу.

Якщо було прийняте рішення побудувати будівлю з невеликою кількістю поверхів, то з часом спорудження також можна розвивати. Його можливо добудовувати, але не в верх, а в ширину. При цьому вийде добре зекономити на ліфті.

Вже на етапі будівництва потрібно врахувати потреби орендарів. Потрібно врахувати:

 • Медичний кабінет. Потрібно невелике приміщення у яке необхідно крім електроенергії та телефону провести воду.
 • Фінансове бюро. Для даного орендаря потрібні великі приміщення. А також потрібно врахувати, що співробітники таких офісів здатні досить гучно працювати, тому варто це врахувати.
 • Розкішний магазин. Відрізняються тим, що не створюють шуму. Тому не варто заселяти їх разом з іншими магазинами.
 • Технічне бюро. Їх потрібно відселяти від інших орендарів, бо вони створюють занадто багато шуму.
 • Хай-тек компанії. Вони прагнуть орендувати великі двохповерхові офісні приміщення. Працюють не шумно, тому потребують тиші.

Чому гра Project Highrise на Айфон варта уваги

Project Highrise – гра, яка допоможе пізнати й зрозуміти всі тонкості роботи архітектора. Завантажити гру на Айфон варто фанатам симуляторів.

Переваги гри Project Highrise

Прочитайте також: Тепла меланхолійна історія під назвою Old Man's Journey. Огляд зворушливої гри.

Запитання, як завантажити на Айфон Project Highrise виникати не буде, адже гру можна знайти на просторах App Store.

Зрозуміло, що Project Highrise була створена для певної аудиторії геймерів, які прагнуть отримати від ігрового процесу незвичайні відчуття та враження. Зрозуміло, що прихильникам шутерів, тут немає що робити.

На початковому етапі гравець допустить досить багато помилок, але все це не є проблемою, адже у цьому й особливість. Геймер захоче все виправити й буде обдумувати всі процеси значно краще при наступному будівництві.

Ваша оцінка: