Я шукаю...

Чи зможуть нові смарт-годинники в 2024 році вимірювати рівень цукру у крові.

Apple Watch Series 9

Нещодавно офіційні джерела повідомили, що всесвітньо відома корпорація «Apple» завершує розробку розумного годинника наступного покоління, який буде випущений під назвою Apple Watch 9 Series 9

Головною фішкою цієї новинки стане можливість виконання функції глюкометра – гаджет допоможе своїм власникам вимірювати показники цукру в крові. Анонсування інноваційного девайса очікується вже в наступному році. Цілком імовірно, що у 2024 році розробники встигнуть запустити серійне виробництво ексклюзивну модифікацію, яка, безумовно, принесе компанії рекордні прибутки.

Читайте також: Розвиток приватної космонавтики.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як з'явився та розвивався годинник Apple Watch: трохи історії

Ключовим принципом знаменитого бренду Apple є розвиток електронних технологій сучасної медицини, неухильне прагнення вивести цю галузь на якісно новий, більш досконалий рівень.

Доказом даної стратегії знаменитої корпорації стало анонсування восени 2014 року першого розумного годинника Apple Watch, адресованого прихильникам динамічного способу життя та людям, які бажають бути в курсі стану свого здоров'я. Відтоді фірмовий смартгодинник неодноразово оновлювався, отримуючи все нові й нові фітнес-функції.

З чим пов'язують виникнення Apple Watch

Персональний гаджет навчився не тільки відстежувати пульс, але й визначати зовнішній шум, а також уточнювати вразливість слуху свого господаря до навколишнього шуму. Годинники мають можливість самостійно викликати екстрену медичну допомогу в разі втрати свідомості людиною – це стало шансом для порятунку багатьох життів.

Остання модифікація Apple Watch, що належить до шостого покоління й отримала назву Series 6, викликала справжній фурор. Цей інтелектуальний годинник був наділений функцією електрокардіографа. Він міг робити ЕКГ, позбавляючи людину від необхідності відвідування клініки або виклику фахівця з відповідним медичним обладнанням до себе додому.

Найближчі перспективи: випуск годинника Apple Watch Series 9, що вимірює рівень цукру в крові

Чутки про намір «Apple» зайнятися розробкою смартгодинник, який підтримує функцію глюкометра, стали поширюватися незабаром після випуску базової моделі пристрою. 

Деякі ЗМІ намагалися переконати громадськість, що робота над інноваційним девайсом уже в розпалі, хоча такі дані були, скоріше за все, голослівними.

Найближчі перспективи: випуск годинника Apple Watch Series 9, що вимірює рівень цукру в крові

Офіційно відповідна інформація була підтверджена генеральним директором Apple, Тімом Куком, п’ять років тому. Глава корпорації дав інтерв'ю, в якому повідомив про тестові випробування прототипу проєктного зразка «Apple Watch», який зможе показувати рівень цукру в крові.

Зараз компанія веде тісну співпрацю з концерном Rockley Photonics, що спеціалізується на розробках неінвазивних оптичних датчиків, які можуть визначати низку показників стану організму. На даний час фахівцям вдалося створити електронні сенсорні прилади, здатні визначати рівень глюкози в крові.

Відповідний датчик науковці планують помістити на тильну поверхню наручного гаджета, що контактує з тілом. Прилад буде точно діагностувати відсоток цукру в крові за допомогою інфрачервоного випромінювання, яке пропускається через шкіру.

Актуальність та особливості смартгодинник з функцією неінвазивного глюкометра

Статистичні дані, оприлюднені ВООЗ, свідчать, що понад 420 мільйонів жителів планети страждають на цукровий діабет. У їх числі значна частина інсулінозалежних хворих, яким доводиться вдаватися до щоденних ін'єкцій препарату. Для того, щоб визначити дозування уколу, діабетикові потрібно бути в курсі того, який рівень глюкози містить його кров.

Процедура проводиться за допомогою глюкометра та смужок для тестування, на які повинна бути нанесена крапля крові для дослідження. Виконання відповідної діагностики болісне та не завжди зручне, та й покупка смужок-тестів – задоволення не з дешевих.

Створення Apple Watch 9 Series 9 гарантує ефективне розв'язання цих проблем:

  • користувачі отримають можливість виконувати відповідний аналіз неінвазивним, абсолютно безболісним методом;
  • отримуватимуть результат миттєво, максимально оперативно;
  • сенсорна діагностика за допомогою нових Apple Watch буде безпомилковою, оскільки IT-технології зарекомендували себе точністю;
  • власники новинки позбавлять себе від необхідності систематичної покупки дорогих тестів.

Модернізований пристрій буде також корисний і тим мільйонам людей, які знаходяться в групі ризику та можуть захворіти на цукровий діабет в силу спадкових факторів, малорухливого способу життя, надмірної маси тіла та низки інших причин. А чим раніше виявлена хвороба, тим більше шансів для її успішного лікування.

Розробки ведуться: чому досі не випущені смарт-годинники з функцією глюкометра?

Наразі, багато компаній активно працюють над розробкою революційної технології, яка дозволить вимірювати рівень цукру у крові без застосування голок або інших традиційних методів.

Ця технологія відкриває безліч можливостей для покращення контролю за здоров'ям та добробутом людей, зокрема тих, хто має діабет. Компанії, такі як Apple і Samsung, знаходяться серед тих, що активно займаються розробкою такої технології.

Розробки ведуться: чому досі не випущені смарт-годинники з функцією глюкометра

За чутками, ці техногіганти можуть анонсувати таку функцію у своїх пристроях в 2024 або 2024 році. Дослідження та розробки в цій області тривають досить довго, оскільки створення такої технології вимагає високих технологічних рішень та новаторського підходу до проблеми.

Надійні інсайдери повідомляють, що ця технологія може з'явитися в Apple Watch Series 9, який може бути представлений в вересні 2024 року. Використання датчиків для вимірювання рівня цукру в крові у годинниках може бути кроком у напрямку покращення здоров'я та добробуту користувачів, оскільки дозволить їм контролювати свій рівень цукру в крові у режимі реального часу.

Однак, варто зазначити, що це лише припущення та офіційна інформація може відрізнятися від нього.

Чи є на ринку аналоги глюкометру на ринку

Guardian Connect - це система моніторингу рівня глюкози в крові, розроблена компанією Medtronic для людей з цукровим діабетом. Ця система дозволяє користувачам отримувати надійний та точний моніторинг свого рівня глюкози в крові у режимі реального часу.

Він складається з датчика, який розміщується на тілі, та передавача, який підключається до смартфона за допомогою додатку Guardian Connect. Датчик вимірює рівень глюкози в крові кожні 5 хвилин та передає дані до передавача, який в свою чергу надсилає цю інформацію до смартфона користувача.

Додаток Guardian Connect дозволяє користувачам встановлювати персоналізовані цілі та межі для рівня глюкози в крові, отримувати сповіщення про надходження повідомлень про низький або високий рівень глюкози, а також ділитися своїми даними з лікарем або близькими.

Dexcom CGM - це система моніторингу рівня глюкози в крові для людей з цукровим діабетом. Вона складається з датчика, що розміщується на тілі, та передавача, який підключається до смартфона за допомогою додатку Dexcom G6. Додаток дозволяє користувачам встановлювати персоналізовані цілі для рівня глюкози та отримувати сповіщення про низький або високий рівень глюкози, а також ділитися даними з лікарем або близькими.

Система MiniMed 670G - це система інсулінової терапії з використанням насоса і датчика глюкози в крові, розроблена компанією Medtronic для людей з цукровим діабетом. Ця система працює в автоматичному режимі, де насос забезпечує поставку інсуліну в залежності від рівня глюкози в крові, вимірюваного датчиком глюкози.

Система MiniMed 670G має два основних режими роботи: автоматичний та ручний. У режимі автоматичного режиму, насос автоматично налаштовує подачу інсуліну на основі вимірюваного рівня глюкози в крові. У ручному режимі, користувач може самостійно контролювати подачу інсуліну в залежності від потреби.

Також варто прочитати: Як відрізнити оригінальний кабель на Айфон від підробленого.

Ваша оцінка: