Я шукаю...

iPhone навчиться передбачати час розрядки

Зарядка від iPhone

Технічний прогрес компанії Apple стрімко розвивається, додаючи у власні пристрої нові функції та властивості. На цей час розробники регулярно додають в оновлення можливості для оптимізації роботи мобільного гаджета, планшета. У 2021 році компанія працює над функціональністю батареї, підвищує рівень активного використання. Тепер смартфон буде надсилати спеціальні повідомлення, які сигналізує на якому рівні заряд акумулятора, скільки залишилось, а також скільки часу користувач зможе активно використовувати пристрій.

Ще у нас є в блозі цікава інформація про складаний iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Оновлена ​​система

В рамках весняної презентації, яку компанія Apple щорічно організовує, був представлений та зареєстрований новий патент. Дана система дозволить розраховувати й прогнозувати час заряду акумулятора протягом дня. На сьогодні iPhone надсилає спеціальні повідомлення тільки коли батарея досягає рівня 20%, а потім 10%. В оновленій версії смартфон буде сигналізувати за допомогою таких же «розумних» повідомлень та попереджати про кількість заряду, але вже виходячи з індивідуальних особливостей користувача. Залежно від того, як саме клієнт використовує гаджет упродовж повного дня.

Якщо ввечері залишити мобільний телефон на зарядці, вранці пристрій сповіщає наскільки саме вистачить батареї. Активний час користування телефон визначає самостійно. Після цього розраховує рівень необхідного заряду на весь день. Варто відзначити, що раніше Apple вже представляла подібний проєкт на пристроях МАС. Тоді на комп'ютерах можна було перевірити приблизний час до повного розрядження батареї. Пізніше від даної функції вирішили відмовитися. Основною причиною стала непередбачуваність сценаріїв використання.

Зараз компанія й розробники значно поліпшили опцію, додали нові алгоритми. Можливо, на смартфоні простіше спрогнозувати час, ніж на ноутбуці.

Основні переваги

  • Підвищується функціональність;
  • Ширші можливості використання;
  • Значна економія заряду акумулятора;
  • «Розумні» оповіщення в регулярному режимі;
  • Підвищується рівень зручності й комфорту;
  • Висока якість обслуговування.

Розробники Apple постійно тестують власне програмне забезпечення. Саме тому, смартфони даного бренду користуються популярністю по всьому світу. Крім оригінального й стильного дизайну, iPhone оснащений великою кількістю функціональних можливостей, а також додаткових вбудованих систем. Багато шанувальників відзначають, більш комфортне використання, застосування смартфона в повсякденному житті. Вибір та наявність подібних опцій дозволяє максимально використовувати пристрій при необхідності. Крім цього, компанія щорічно презентує нові моделі з більш удосконаленим функціоналом. Також, регулярно підтримує постійних користувачів за допомогою оновлень програмного забезпечення для мобільних гаджетів.

Спеціальні можливості, особливості iPhone

Сучасні айфони – це справжні технічні гіганти у світі серед всіх пристроїв. Завдяки потужній системі безпеки, більшість мобільних телефонів складно просто так розблокувати. Розробники ретельно працюють над кожною новою версією та представляють нові пристрої з набором необхідних інструментів. Сьогодні за допомогою смартфона можна оплачувати рахунки, планувати свій час, використовувати для роботи. Саме тому, постійно ведеться робота над удосконаленням мобільного телефону.

iPhone має оригінальний дизайн, незвичайне оформлення. Всі моделі представлені в широкій палітрі колірних відтінків. Користувач отримує можливість вибрати й придбати пристрій, виходячи з особистих переваг. Серед найпопулярніших знаходяться рожевий, червоний, блакитний. На презентації 2021 компанія Apple представила новий яскравий фіолетовий відтінок. Уже найближчим часом кожен користувач зможе замовити такий айфон.

Варто також відзначити легке управління мобільним телефоном. У новому оновленні програмного забезпечення є можливість використовувати спеціальні віджети. Бібліотека додатків формує та впорядковує всі скачані програми, в залежності від частоти використання. Набувають оновленого вигляду оповіщення про дзвінки та повідомлення. У картах буде можливість швидше знаходити потрібні місця, легше прокладати маршрути за допомогою найбільш зручного транспорту.

Радимо почитати про можливості USB4.

Вплив Apple на світовий ринок

Компанія є одним з найбільших виробників техніки по всьому світу. Численні шанувальники щорічно з нетерпінням очікують презентацію нової техніки. Тому, вплив Apple має важливе значення й на світовому ринку, споживанні продукції. Сьогодні компанія відмовилася від додаткової комплектації нових моделей айфонів. Це пов'язано з екологічною проблемою забруднення навколишнього середовища.

Коли користувач купує новий гаджет з аксесуарами, старі залишаються невикористаними та йдуть у відро для сміття. На цей момент питання стає глобальним по всьому світу. Але тепер з новим пристроєм можна буде сміливо використовувати аксесуари від попередньої моделі, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище додатковим сміттям у вигляді навушників або зарядного шнура.

Розробники Apple дійсно активно працюють над удосконаленням оновлень й айфонів загалом. Кожен користувач відчуває зручність й комфорт від функціональних можливостей гаджета. Все просто, доступно та легко. «Розумні» повідомлення дозволять застосовувати смартфон більш практично та якісно. Спираючись на індивідуальні особливості телефон буде регулярно повідомляти про залишковий рівень заряду, нагадувати час, коли необхідно зарядити пристрій. Також, функція оповіщення буде сигналізувати, як саме можна використовувати телефон, заходити в додаток або слухати музику.

З нетерпінням багато хто чекає зареєстрований патент, а також можливість активно випробувати функціональні особливості айфона. Сподіваємося, компанія Apple не змусить довго чекати та вже найближчим часом запустить програму в дію.

Ваша оцінка: