Я шукаю...

Як відключити iPhone від iCloud?

Відключення iPhone від iCloud

iCloud – це хмарне середовище від компанії Apple. Він був створений у 2011 році. За допомогою нього можна надійно зберігати фотографії, відео чи документи. Також, всі данні можна синхронізувати між будь-якими пристроями Apple. Є можливість створення нових файлів в хмарному середовищі.

Кожен новий користувач отримує безкоштовних 5 ГБ. Якщо Вам цього буде не вистачати, то можна придбати додаткові ГБ завдяки місячним підпискам.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Які можливості iCloud?

 1. iTunes. Ви можете автоматично завантажувати будь-яку пісню, книгу чи додаток.
 2. Фотопотік. Після того, як зробите нову фотографію, то вона автоматично буде показуватися на інших пристроях, на яких відбувається синхронізація.
 3. Документи. Якщо Ви редагуєте документ, то новий його формат автоматичним способом синхронізується на всі синхронізовані пристрої, і все залишається без змін.
 4. Резервні копії. Коли використовуєте iCloud, то резервні копії створюються автоматично. Для цього лише потрібен Wi-Fi. Це дуже зручно, а головне – надійно для збереження даних.
 5. Функція «Знайти iPhone». Для того, щоб користуватися цією програмою потрібно спочатку її активувати. Зайдіть в «Налаштування» – iCloud – «Знайти iPhone» – натисніть «Ввімкнути». Не ігноруйте підключення цієї функції, адже це додатковий захист Вашого смартфона і всієї її інформації.
 6. «Знайти друзів». Для використовування цієї функції потрібен iOS 12 і більше. Ви можете бачити місцеперебування друзів і рідних, але при умові, якщо вони дозволили це.

До речі, якщо Ви втратите свій смартфон, то завдяки iCloud можна отримати доступ до всієї інформації.

А Ви знаєте, як видалити старі резервні копії? Якщо ні, то дізнайтеся тут.

Як налаштувати iCloud?

 1. Спочатку потрібно зайти в «Налаштування».
 2. Потім натисніть на Apple ID.
 3. Після цього перейдіть в iCloud.
 4. Оберіть додатки для синхронізації даних.
 5. Натисніть на «Зв’язка ключів».

Як увійти в iCloud?

 1. Перейдіть в «Налаштування».
 2. Увійдіть в Apple ID.
 3. Розблокуйте смартфон.
 4. Синхронізуйте данні.

iCloud має функцію, коли члени сім’ї можуть ділитись з один одним певною інформацією. До сімейного доступу можуть під’єднатися не більше ніж 6 людей.

Якщо, на цей момент, Ви не хочете синхронізувати інформацію, то можете відключити iCloud на своєму гаджеті. Звичайно, не рекомендується відхиляти цю функцію, адже вона дарує багато можливостей.

Як відключити iCloud на iPhone?

 1. Зайдіть в «Налаштування».
 2. Натисніть на своє ім’я, яке знаходиться вгорі.
 3. В кінці виберіть пункт «Вийти».
 4. Якщо потрібно, то введіть свій Apple ID.
 5. Після цього натисніть «Відключити».
 6. Потім можна обрати програми й будь-які данні, які хочете, щоб зберігалися в гаджеті.
 7. Натисніть ще раз «Вийти».

Після таких дій, Ви зможете повністю вийти з iCloud. Але, в деяких випадках, може бути вказано «Видалити обліковий запис» замість «Вийти».

Поради щодо налаштування iCloud:

 • Не забувайте свій пароль від Apple ID. Тому що, коли Ви купуєте новий гаджет від Apple, то потрібен новий обліковий запис. Рекомендується записувати новий пароль. Apple ID виконує важливі функції, такі як: синхронізація даних, зберігання інформації та завантажування різноманітних додатків.
 • Ви можете синхронізувати лише ті данні, які потрібні. Виберіть додатки, яким бажаєте активувати цю функцію.
 • Якщо Ви купуєте б/у смартфон, то перевірте iCloud. Потрібно знати, чи колишній власник гаджету видалив всі данні з хмарного сховища. Тому що, в іншому випадку самостійно розв’язати проблему буде важко, адже для цього треба введення паролю. Рекомендується скинути всі налаштування, які знаходяться в розділі «Основні».
 • Не розголошуйте данні свого облікового запису. Адже, може відбутися синхронізація особистої інформації на чужий пристрій. В результаті є ймовірність отримати певні проблеми. Для того, щоб зрозуміти, чи ніякий зайвий гаджет не має доступ до Ваших даних, спробуйте такі способи: 1) зайдіть у фотопотік і перевірте наявність чужих фото; 2) дізнайтеся чи присутні незнайомі контакти в iMessage.
 • Якщо Ви помітили, що доступ до iCloud має хтось ще, то змініть пароль.

Що краще: iCloud чи OneDrive?

Сервіс iCloud має конкурентів, основні з них: Dropbox, Google Drive та SkyDrive.

Стосовно Google Drive, то його поява відбувалася в той самий час, як і iCloud. Це хмарне середовище має доступ до підтримки будь-яких форматів. Його операційною системою є OC Android, але працює і на інших платформах. Користувачу дають змогу використовувати безкоштовних 20 ГБ. Також чудове хмарне сховище для зберігання файлів і їх редагування.

SkyDrive належить компанії Microsoft. Сервіс дарує користувачу багато можливостей, окрім редагування файлів.

Завдяки хмарному сховищу Dropbox можна не лише редагувати файли, створювати в будь-якому форматі, а й робити закритий чи відкритий доступ до своєї інформації. Недолік цього сервісу – це недоступність до перейменування даних.

Тому, кожен обирає кращий варіант для синхронізації даних. Кожне хмарне середовище має свої переваги й недоліки. Потрібно лише визначитись, які основні функції потрібні саме Вам.   

Яке можливе майбутнє сервісу iCloud? Не дивлячись на його переваги, працювати завжди буде над чим. Наприклад, можна поширити функції. Щодо версії для роботи в системі Windows, то було б чудово додати закладки й більш опрацьовану інтеграцію з файлами. iCloud немає такої універсальності, як сервіс Google Drive. Тобто, було б краще, якщо можна працювати на різноманітних платформах.

Ваша оцінка: