Я шукаю...

Контакт iPhone – «Моя карта». Як налаштувати?

Налаштування "Моя карта"

Загальний доступ до контактів можна налаштувати в облікових записах електронної пошти. Як це зробити?

 1. Спочатку потрібно зайти в «Налаштування», а потім в розділ «Паролі й облікові записи».
 2. Потім додайте обліковий запис.
 3. Далі можна ввімкнути параметр «Контакти».
 4. Після цього треба ввести необхідну інформацію і пароль.

Якщо Вам потрібно видалити всі контакти з облікового запису, то зайдіть в параметр «Контакти», а потім натисніть «Видалити з iPhone». 

Також, Ви можете обирати зручний спосіб сортування своїх контактів: за алфавітним порядком імені чи фамілії. Це все можна легко налаштувати.

Треба знати, що видалення контакту назавжди покидає пристрій без повернення. У випадку видалення контакту з облікового запису, то аналогічний результат.

До речі, iCloud зберігає номер телефону на всіх пристроях Apple, які Ви маєте. Але, якщо відключити контакти iCloud, то вся дана інформація не буде збережена й переміщена з хмарного сховища на гаджет. 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що робити для відновлення телефонних контактів?

 1. iTunes. Спочатку потрібно під’єднати гаджет до комп’ютера й зайти в iTunes. Відкрийте інформацію свого телефону й натисніть «Restore Bachup». Якщо Ви робите регулярні резервні копії, то всі контакти з’являться після оновлення телефону.
 2. Резервна копія. Якщо Ви маєте хмарне середовище iCloud, то необхідно перейматися про резервне копіювання. При синхронізації контактів iCloud, знайти втрачений номер немає проблем. Вам лише потрібно зайти на офіційний вебсайт iCloud.com й авторизуватися. Потім зайти в «Контакти» й натиснути «Шукати видалені контакти».

Для того, щоб перевірити чи iCloud синхронізував всі контакти потрібно для цього використати веб-сторінку цього хмарного середовища (iCloud.com). Краще спробувати це зробити з комп’ютера, тому авторизуйте свій обліковий запис і перевірте чи з’явилися всі контакти.

Ще один чудовий спосіб синхронізації контактів – це електронна пошта Gmail. Але краще його використовувати, коли iCloud не активований для цієї функції, оскільки він автоматично завантажує всі данні по контактах. Тому, якщо все-таки Ви хочете використовувати саме спосіб синхронізації через Gmail, то потрібно зайти в «Налаштування» – «Контакти» – «Обліковий запис» – і введіть електронну пошту.

Дізнайтеся, як застосовувати різні ефекти для повідомлень iMessage

Існує 3 способи створення контакту:

 1. Зайдіть в додаток «Телефон», і завдяки клавішам введіть номер, який потрібний. Після цього натисніть «Додати номер».
 2. В розділі «Контакти» на правому кутку зверху є можливість додати контакт.
 3. В пункті «Нещодавні» також зверху на правому кутку знаходить кнопка «і», натиснувши її, можна створити контакт. 

Були випадки, коли люди, купуючи iPhone не знали як імпортувати свої контакти зі старого смартфону на новий. Тому, ми пропонуємо Вам розгледіти такі способи:

 1. Перейдіть в «Налаштування» – «Пошта, адреса, календарі» – «Контакти». Потім натисніть «Імпортувати контакти з SIM-карти». Дуже швидко, ефективно й зручно. 
 2. Ще можна перенести контакти за допомогою iTunes. Для цього спочатку потрібно під’єднати смартфон до комп’ютера й зайти в iTunes. Після цього перейдіть в пункт «Інформація», а потім натисніть «Синхронізувати контакти». Надійний і продуктивний варіант переміщення контактів.
  Можна не використовувати комп’ютер, якщо мова йде про
 3. Google Контакти. Вам потрібно лише мати з’єднання до Інтернету. Взагалі процес проходить швидко й легко. Також необхідно налаштувати обліковий запис Gmail в налаштуваннях гаджету. Але до цього способу звертаються найменше.
 4. Найпростішим метод імпорту контактів вважається через iCloud. Зайдіть в «Налаштування» – iCloud – «Контакти». 
  Кожен з цим способів дає змогу створювати, видаляти й редагувати контакти. Для того, щоб відновити список Ваших телефонних дзвінків необхідно лише здійснити синхронізацію.

Як видалити всі контакти з iPhone?

Для того, щоб видалити всі контакти миттєво потрібно спочатку синхронізація. Під’єднайте смартфон до комп’ютера й зайдіть в iTunes. Потім знайдіть розділ «Інформація» і натисніть на «Синхронізувати контакти». Після цього можна створити резервну копію всіх контактів й одразу видалити її. 
Запам’ятайте, що синхронізація пустої адресної книги на комп’ютері видалить додаток «Контакти» з телефону. 

Ще один спосіб видалення телефонних контактів – це відновлення гаджету, але в цьому випадку може бути видалений весь користувацький контент.

Багато людей мали проблему з дублюванням контактів після налаштування чи оновлення. Що робити в таких випадках?
Якщо у Вас MacBook, то спочатку створіть копію контактів. Після цього зайдіть в «Контакти» – меню «Карточка» – «Знайти дублікати». Потім натисніть «З’єднати». Для надійності створіть ще одну копію контактів iCloud.

Прочитайте про топ додатків, які знайдуть для Вас тексти пісень.

Як налаштувати «Мою карту» на iPhone?

Зайдіть в «Налаштування» – «Пошта, адреса, календарі» – «Мої данні» – оберіть свою карту з інформацією.

Як встановити рингтон і вібрацію на контакт?

Чудовою альтернативою є те, що рингтонами можна виділяти важливі контакти. Це одразу дасть зрозуміти, хто саме до Вас телефонує. 
Для встановлення рингтону на контакт спочатку потрібно перейти в «Телефон» – «Контакти» – обрати контакт. Потім натисніть «Керувати», що знаходиться зверху на правому кутку. Після цього побачите розділ «Рингтон». Ви можете обрати рингтон, який сподобався і додати його. Ще є можливість налаштувати звуки й вібрації на отримання повідомлень. 

Мало хто знає, але Ви можете створити персональну вібрацію. Потрібно лише зайти в розділ «Вібрація» й обрати пункт «Довільний», а потім можете створити вібрацію. В кінці процесу можете дати назву своєму творінню.

Отже, в її статті є достатньо інформації стосовно «Контактів» на iPhone. Ви дізналися про те, як видалити всі телефонні контакти за один раз, створити контакт рідними способами, відновити втрачені чи видаленні телефонні абоненти і як налаштувати «Мою Карту» на своєму телефоні. Не забувайте про резервні копії й синхронізацію iCloud.

Ваша оцінка: