Я шукаю...

Дистанційне навчання та додатки на iPhone: які програми допоможуть справитися з домашньою роботою?

Додатки для дистанційного навчання

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Додатки для дистанційного навчання на iPhone

В реаліях пандемії школярі та студенти випробували на собі всі труднощі дистанційного навчання, яке не обійшлося без спеціальних додатків. Звісно ж, в нього є багато переваг, проте воно все одно не зрівняється з уроками та лекціями наживо. Спосіб навчання змінився, але проблеми залишилися ті самі: деякі учні не розуміють тригонометрію, мають проблеми з концентрацією та організацією свого робочого дня, списують по ручці за тиждень, пишучи конспекти та втомлюються від безперервної роботи за комп’ютерами та смартфонами.

 Щоб полегшити навчальний процес, ми пропонуємо добірку додатків для дистанційного навчання, які можна завантажити на айфон.  

 1. Tide

Додаток для тих, хто хоче зняти стрес після навчання, помедитувати або ж залишитися сконцентрованим, виконуючи домашнє завдання. Тут є велика база звуків, під які ви можете засинати або ж просто відпочивати.

Додатки для дистанційного навчання

 

Також тут наявний таймер, що робить використання додатку ще зручнішим. Також, якщо ви хочете сфокусуватись на навчанні, але вам заважають зайві звуки, Tide з легкістю допоможе в цьому.

 1. School Planner

Зручне оформлення меню, з яким вам не доведеться довго шукати те, що вам потрібно. Все знаходиться на головній сторінці: розклад уроків та ваших справ на день, плани на майбутнє та записник з домашньою роботою. Вбудований календар, в якому можна поставити нагадування про найближчі події: тести, контрольні роботи й т.д.  School Planner – ідеальний додаток для оформлення вашої домашньої роботи. Все просто: вибираєте предмет, який маєте зробити; колір, щоб не плутати завдання між собою; клас, який вам потрібен; вчителя предмету; фотографії презентацій, рефератів, таблиць та всього, що ви запланували зробити. Дуже багатофункціональний додаток, яким користується як школярі, так і студенти.

 1. MobiLearn (Лекції та шпаргалки для AppStore)

Головний плюс цього додатку – наявність близько семи тисяч навчальних матеріалів: теорії, шпаргалки та лекції. Тут ви можете знайти як базові шкільні предмети, так і складні університетські дисципліни. Додаток дає змогу дізнатися більше матеріалу в таких галузях як гуманітарні, медичні, технічні, економічні та юридичні науки. Якщо ж ви регулярно забуваєте теорію математики або формули, то з MobiLearn це перестане бути проблемою. Вся теорія поділена таким чином, щоб ви швидко могли зорієнтуватися і знайти потрібний матеріал.

 1. Quizlet

Відомий додаток для створення флешкарток. Тут можна знайти велику кількість методів для вивчення як нових слів іноземною мовою, так і незнайомих вам термінів.

Додатки для дистанційного навчання

Читайте також: Програми для розвитку мозку на iOS

 1. Google Перекладач

Якщо вам потрібно швидко перекласти речення, але ви не хочете лізти в словник - Google Перекладач вам в цьому допоможе. Тут є можливість ефективного офлайн перекладу, для роботи якого вам просто потрібно завантажити на айфон кілька файлів.  Google Перекладач також розпізнає текст з картинки: варто просто сфотографувати те, що треба перекласти.

 1. GoodNotes

В GoodNotes ви можете навчитися естетично вести конспекти, що не так просто, як здається на перший погляд. У додатка великий функціонал, що робить його доволі зручним у використанні. Підійде для iPad, iPhone й іншої техніки Apple.

 1. Tappsk

Tappsk – це дуже зручний у використанні електронний планувальник.

Додатки для дистанційного навчання

На боковій панелі знаходяться розділи «Щоденник задач», «Щоденник звичок» та справи, які можна сортувати за списком. Основні задачі можна розділяти на трохи менші, що спростить планування часу. Додаток подобається користувачам тим, що він є втіленням мінімалізму та зручності.

 1. Canva

Програма з дуже багатим функціоналом для тих, кому набридли звичайні, нудні та неяскраві презентації. Велика кількість безплатних шаблонів точно не залишить вам байдужим і ви знайдете дизайн, який припаде вам до душі. Також тут ви можете відредагувати відео, публікацію в Інстаграм; створювати логотипи й плакати; оформлювати каналів і соціальних мереж.

 1. Coursera

Чудова програма для вивчення окремих тем й загального розвитку в цілому. Потрібно тільки знайти курс, який вас цікавить й насолоджуватися навчальним процесом. Велика база лекцій та курсів від перевірених джерел точно дадуть вам можливість знайти те, що ви шукаєте.

Додатки для дистанційного навчання

 1. Forest

Якщо ви дуже часто відриваєтеся від процесу під час виконання роботи, Forest – те, чого вам не вистачає. Це своєрідний таймер, в якому потрібно виставити час концентрації (від 30 хвилин) і стежити за тим, щоб висаджене на початку роботи дерево не загинуло. Будь-яка дія в айфоні, зроблена під час відволікання, шкодитиме вашому дереву. Проте якщо вам раптово зателефонують, дерево залишиться в безпеці. Гарний ліс з розлогими деревами – ваша нагорода за утримання від спокуси відвернутися.

 1. Memorado

Програма націлена на покращення когнітивних здібностей мозку. Тут ви можете тренувати вашу концентрацію, покращувати нейронні зв’язки й вдосконалювати навички швидкого запам’ятовування. Керуючи додатком, ви самотужки обираєте рівень, до якого хочете дійти, та способи, за допомогою яких бажаєте тренуватись. Memorado автоматично підлаштується під поставлені цілі й бажані способи їх досягнення, після чого регулярно пропонуватиме сталу кількість ігор для тренування.

 1. Meditopia

Програма Meditopia знадобиться вам після інтенсивної роботи. Відпочинок – обов’язкова складова будь-якого робочого дня. Щоб уникнути перевантаження, слід приділяти достатнього часу як завданню, так і медитативному відпочинку після його виконання.

Додатки для дистанційного навчання

 Якщо ви новачок в медитації, але хотіли б спробувати додаток – не переживайте: рівномірний голос в Meditopia скерує ваші дії туди, куди потрібно. Завантажте додаток на iPhone, щоб уникнути небажаної перевтоми.

 1. Microsoft OneNote

Додаток підійде тим користувачам, які люблять швидке та ефективне планування. Якщо вам потрібно записати план курсової або дипломної роботи, Microsoft OneNote чудово в цьому допоможе. Також тут можна записувати все, що пов’язано з навчанням: домашні завдання, теми презентацій, рефератів і тестів. Зручний тим, що в ньому є можливість не тільки вводити текст в сам додаток, а й розпізнавати рукописи й видруки. Microsoft OneNote – неймовірно багатофункціональний: його можна використовувати замість перекладача й програм для вирішення математичних прикладів.

 1. Microsoft Office Lens

У випадку, коли вам не вистачає часу, щоб переписати з дошки всі незрозумілі формули, які написав лектор, в пригоді стане Microsoft Office Lens. Додаток має чудову функцію розпізнавання найважчих написів й з легкістю конвертує їх у PDF файл.

 1. ABBYY FineScanner AI

Часто переписуєте потрібний вам матеріал на комп’ютер вручну? Зекономте купу часу, використовуючи ABBYY FineScanner. Дуже проста у використанні програма дає можливість просканувати друкований або написаний від руки текст.

Додатки для дистанційного навчання

 Створений файл конвертується в той формат, який вам потрібен і завантажується в хмарне сховище або на пошту.

 1. SpeechTexter

Дуже зручна програма, яка перетворює аудіо в текстовий формат. SpeechTexter допоможе, якщо у вас більше немає сил писати від руки, а продовжувати вести конспект необхідно. Цю роботу за вас зробить штучний інтелект й зекономить вам трохи зусиль на лекціях.

 1. BrainyPlan

Чудово допоможе з плануванням вашого часу й досягненням поставлених цілей. Якщо у вас часто виникають проблеми з самоорганізацією і запам’ятовуванням важливих справ, то BrainyPlan стане вашим головним помічником на шляху до своєї цілі.

Додатки для математики на iPhone

Не варто забувати про предмет, який у більшості викликає не найприємніші асоціації. Це – математика, з якою сьогодні можна справитися за допомогою додатків на iPhone. Інтеграли, логарифми, графіки, котангенси – все це може викликати в деяких учнів неабиякі труднощі. З розвитком технологій, розробники різних утиліт вирішили й ці проблеми. Програми на айфон, які допоможуть з математикою:

 • Microsoft Math Solver

Додаток схожий на, але відрізняється тим, що приклад можна написати в спеціальному полі. Натискаєте на стрілочку в застосунку і перед вами  детальне пояснення розв’язку з графіками. Іноді просто написати приклад на екрані буває набагато зручніше, ніж фотографувати чи друкувати, хоча в Microsoft Math Solver ці функції теж присутні.

 • Photomath

Велика база користувачів й зрозумілий інтерфейс – це про Photomath. Користуватися ним дуже просто: ви фотографуєте приклад і перед вами з’являється його покрокове вирішення.

Додатки для дистанційного навчання

Варто прочитати: Цікаві програми для розвитку креативності на iPhone

 • Математика — шкільний курс

Ця програма стане в пригоді як своєрідна шпаргалка у вигляді велетенського довідника прямо у вашому айфоні. Вона містить всі ті важкі формули, які так важко запам’ятати учням. Також тут є можливість повторити теорію з різних розділів математики (від елементарних прикладів до тригонометрії), якщо ви її трохи забули.

 • Math Playground

Додаток безплатний, проте має велику кількість переваг і добре функціонує. З Math Playground математика перестане бути незрозумілою й нудною, адже тут можна навчатись, використовуючи ігри. Такий метод хороший тим, що він розділяється на різні категорії й рівні, що робить запам’ятовування формул й теорії вдвічі легшим. Програма стане в пригоді навіть вчителям, які хочуть оновити знання.

 • Interneturok

Не такий популярний, проте точно недооцінений ресурс, націлений на допомогу з різними шкільними предметами. Тут можна знайти завдання, які платформа підбере індивідуально під ваш рівень знань. Покращити ерудицію допоможуть відеоуроки від спеціалістів та персональні тренажери, ціллю яких є зробити запам’ятовування інформації швидким та веселим. Завантажте додаток на iPhone та насолоджуйтеся навчальним процесом.

Додатки для дистанційного навчання

Сподіваємося, що ці додатки для дистанційного навчання на iPhone суттєво полегшать ваше життя, залишать після себе тільки позитивні враження та зроблять навчальний процес набагато приємнішим.

Ваша оцінка: