Я шукаю...

Гра Threes: як завантажити на айфон, сюжет гри, відгуки користувачів

гра Threes

Гра Threes (в перекладі з англійської «Трійки») - гра головоломка в стилі інді, створена незалежною командою розробників ігор Sirvo під керівництвом дизайнера ігор Ашера Воллмера. Threes на айфон презентували досить давно, взимку 2014 року. Користувачі оцінили нову головоломку, так гру випустили й під інші ігрові платформи: віндовс, андроїд, віндовс тлі, Xbox One. Іграшка відрізняється єдиним у своєму роді ігровим процесом. Так, перед гравцем з'явиться пронумерована сітка, завдання - переміщати плитки з цифрами, таким чином, щоб складалися однакові числа і дві плитки зливалися в одну з більшим числом. Гра закінчується тільки тоді, коли на сітці більше не залишиться вільних клітин і з'єднати дві неможливо.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Як створювалася гра Трійки на айфон

Прототип ігрового процесу Threes розробники змогли реалізувати всього за одну ніч. Але команді творців знадобилося понад 6 місяців, щоб створити повний дизайн гри й музичний супровід. Спочатку була ідея додати літери замість цифр, потім планувалися тварини та навіть суші або шахи. У підсумку творці вирішили зупинити вибір на простих числах. Ідея полягає в з'єднанні плиток з цифрами кратними трьом. У підсумковій версії художній стиль гри обмежили досить специфічними великими плитками з великими цифрами.

гра Threes1

Відносно самого процесу створення гри, то розробники зізналися, що довелося витратити багато часу і вирішити чимало труднощів. В процесі також часто виникали думки, що воно того не варто. За словами Волвенда, зараз він радий, що все трапилося саме так і він отримав досвід у створенні гри в компанії that game company. Це навчило його великій витримці й терпінню, що дозволило йому пройти всі труднощі та створити таку гру.

Вам також може бути цікаво: Методи підключення iPhone до телевізора

Самі розробники гри вирішили для початку випустити гру на айфон, бо на андроїді виникли б труднощі з тестуванням. Після презентації гри Трійки на ios творці зайнялися адаптацією під інші платформи. За даними інфографіки компанії розробника Sirvo, в середньому ті, хто встановив іграшку на свій гаджет провів в ній 20 хвилин, хоча за розрахунками цей показник не повинен був перевищити 10 хвилин. Також повідомляється, що в Китаї 93% гравців використовували неліцензійні копії гри.

Сюжети гри Трійки на айфон

Гра Threes - одна з найбільш специфічних і оригінальних в App Store. Серед достатку ігор знайти щось вартісне і дійсне унікальне дуже непросто. Розробники ігор вже скомбінували всілякі жанри та сюжети, так що здивувати бувалого геймера майже неможливо. І як же приємно, коли серед тисяч і мільйонів іграшок трапляється щось по-справжньому придатне. Логічна гра з числами не має нічого спільного з математикою крім цифр. Вам не треба думати або вирішувати щось складне, але водночас доведеться знатно попотіти, щоб набрати якомога більше балів.

гра Threes2

Отже, розглянемо що ж собою являє Threes. Трійки нагадують старий знайомий Тетрис. Тільки замість класичних для Тетриса фігурок плитки з числами кратними трьом. Гравцеві буде надано ігрове поле, всі цифри на якому кратні трьом. Також на полі зустрічаються одинички або двійки. Перед гравцем буде стояти завдання з'єднувати плитки з цифрами, щоб вони збільшувалися і таким чином звільняли ігрове поле від зайвих фішок. Але це ще не все, просто з'єднати плитки ви не зможете.

У грі не вийде просто так об'єднати два числа тапнув по ним. Щоб виконати дію треба дотримуватися відразу кількох умов.

  1. Два числа повинні бути однаковими, тобто можна з'єднати дві трійки, щоб отримати шість, з двох шісток - дванадцять, з дванадцяти - двадцять чотири й так далі. Єдиний виняток це з'єднання одиниць і двійок, щоб отримати трійку.
  2. Специфіка об'єднання. Просто торкнутися екрану і з'єднати цифри не вийде. Управління відбувається за допомогою жестів: вгору, вниз, вправо, вліво. Наприклад, роблячи рух вгору, всі цифри зрушаться на клітку вгору, якщо там є вільне місце. І так можна діяти до тих пір, поки рух не буде заблоковано іншим числом або ігрове поле буде заповнено повністю. При цьому, коли числа об'єднуються, то утворюється нове.

Приблизно за таким принципом проходить гра. Читаючи опис все може здатися досить важким. Але це не так, варто спробувати й ви втягнетеся в ігровий процес так, що вже не зможете відволіктися. Гра триватиме до тих пір, поки у гравця не залишиться можливості зробити новий хід, тобто ігрове поле буде повністю заповнено, а рух у будь-якому напрямок буде неможливим. Після цього будуть підбиватися підсумки. За великі числа нараховується більше очок, ніж за дрібні. Ось і весь сенс гри.

гра Threes3

Чи варто говорити, що опис не виглядає таким барвистим як сама гра. Варто запустити гру і зробити кілька рухів, а також включити звук, щоб насолодитися музичним супроводом. Рекордами можна ділитися в соціальних мережах і змагатися з друзями.

Ще одна унікальна риса гри в тому, що вона підходить для всіх вікових груп. Вона однаково добре підійде для молодшого шкільного віку, щоб допомогти дитині освоїти математичні дії. Для школярів старших класів, щоб тренувати мозок і розвивати логічне мислення. І звичайно для дорослих, щоб відволіктися від побуту і спробувати побити рекорд. Змагаються з друзями, щоб довести свою перевагу в плані логічного мислення.

Як завантажити гру Threes на iPhone

Щоб завантажити гру Трійки на «яблучний» пристрій, досить перейти в App Store. Введіть назву гри та виберіть її зі списку пропозицій. Гра завантажиться і встановиться автоматично, вам залишається тільки запустити й почати насолоджуватися грою. Вартість гри складає всього 66 рублів. Запитаєте, чи варта гра своїх грошей? Якщо ви любите логічні ігри, то не втрачайте можливість насолодитися цією оригінальною іграшкою. Специфіка ігрового процесу точно приверне увагу, як і чудова реалізація ідеї.

Злом гри Трійки на ios

Перш ніж завантажити й встановити зламану версію гри Трійки на айфон, вставте оригінал і почніть грати. Можливо вам сподобається самостійно бити рекорди та збирати ресурси. Якщо ж ні, і вам хочеться більшого, завантажуйте зламану версію. Не забудьте перед цим видалити офіційну версію, інакше нічого не вийде.

гра Threes4

Умілі руки фахівців дозволять по-новому поглянути на звичайну гру. У зламаної версії буде необмежена кількість монет, які ви можете використовувати для досягнення нових рекордів. Злом гри Трійки дозволить зануритися в зовсім іншу головоломку з тим же принципом гри. Фахівці пофіксили гру, що дозволило урізноманітнити ігровий процес і прискорити завантаження.

Відгуки користувачів

Гра Threes отримала високу оцінку від ігрових критиків. Середня оцінка іграшки на популярному сайті зібранні ігор досягла 92 балів зі 100. Геймери називають гру неймовірно чарівною і затягуючою. Простота, мінімальний розмір робить Трійки унікальною грою. Це ідеальна мобільна гра, так вважає компанія Apple. У 2014 році гру визнали найкращою.

гра Threes5

Відразу після виходу гри інші розробники побажали запропонувати свої версії, одна з них це всім відома «2048». Про цю гру ймовірно чув кожен. За іронією долі «2048» стала куди популярнішою, ніж її попередниця «Threes».

Читайте також: Переваги та недоліки підписки на Apple Arcade

Ваша оцінка: