Я шукаю...

Мобільний додаток Habitify: трекер звичок

додаток на телефон

Доведено, що за 21 день можна цілковито позбавитися шкідливих звичок і натомість придбати корисні. Щоб повторювати дії інтуїтивно, достатньо виконувати їх кожен день протягом трьох тижнів. Це обов’язково принесе результати, оцінити які ви зможете саме через три тижні, а в наступні три місяці вони укоріняться та стануть невіддільною частиною вашого життя. А ось, щоб контролювати силу волі, свої дії краще щоденно фіксувати. Робити це можна на звичайному папері. Але більш зручно користуватися спеціальними трекерами. На допомогу прийде Habitify – спеціальна прикладна програма. Слід зазначити, що таких програм доволі багато, але саме Habitify вигідно виділяється на їхньому тлі. 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що за програма?

Habitify – прикладна програма для Андроїда. Завантажити її можна цілковито безкоштовно. З допомогою Habitify ви швидко та ефективно закріпите свої звички та зможете щоденно слідувати денному розпорядку. Серед переваг програми мінімалістичний і вкрай зрозумілий дизайн, отже ніщо не буде відволікати користувача від задуманого.

початок habitify

Окрім того, як обіцяють розробники, ця програма стане не тільки корисним трекером, але й зручним менеджером завдань, за допомогою якого можна без перешкод планувати свою власну мету. 

Зручне керування дасть змогу відстежувати звички, а також забезпечить те, що програма стене дійсно надійним помічником у ході планування завдань, активності. В ній можна також вести переліки виконаних дій. 

Щоб керувати діями було якомога простіше, програма згрупує звички в залежності від часу доби. У користувача є можливість редагувати їх в залежності від свого індивідуального графіка. Достатньо встановити нагадування про те, що маєте робити вчасно. Просуваючись до виконання мети, маєте можливість слідкувати за прогресом. А функція Dark Mode дасть змогу використовувати програму навіть вночі. При цьому не слід переживати, що ваші персональні дані потраплять до когось – збереження забезпечено функцією Touch / Face ID. 

Переваги програми

Ця сучасна прикладна програма – справжня знахідка для тих, хто звик планувати свій час за хвилинами та при цьому бажає змінити звички.

переваги habitify

Серед переваг сервісу слід виділити:

 • здатність працювати на різних операційних системах і гаджетах;
 • автоматичний розподіл звичок, згідно з добою;
 • персоналізація завдань з урахуванням критеріїв користувача;
 • регулярні повідомлення, які не дадуть забути про необхідність слідувати звичкам.

Окрім того, слід зазначити, що доступний віджет для головного екрану, а це значить, що без перешкод можна слідкувати за своїми звичками. Зручний інтерфейс щоденно повідомляє статистичні дані. 

Безмежні можливості

Завдяки автоматичному розподілу звичок на ранок, день та вечір, ви без перешкод створите часові рамки, щоб ще краще відповідати своєму розпорядкові. 

Читайте також: Чому айфон не заряджається? Як виправити ситуацію?

Стежити за тим, зі скількома справами ви змогли впоратися, допоможе над зручний інтерфейс. При цьому зовсім неважливо, який пристрій ви використовуєте – телефон чи планшет – на кожному з них Habitify функціонує надзвичайно злагоджено та швидко. Програма підкаже, коли час випити води, розім’ятися, лягти спати, при чому зроби це в максимально точний час.  

Додатковий функціонал

Трекер, завантажити який можна на будь-який пристрій, відрізняється цілим набором функцій, серед яких.

функції habitify

 1. Замітки. Доступні для преміумверсії. Сюди можна записувати будь-що, наприклад, чому ви почали займатися спортом, що виступає для вас мотиватором, чого зуміли досягти за день і так далі. 
 2. Віджет «Сьогодні». Програма покаже, що чекає на вас цього дня.
 3. Темний режим. Функція допомагає зберігати заряд батареї. 
 4. Кодування. Преміальна програма стежить за конфіденційністю даних і підтримує блокування за відбитком чи скануванням обличчя. 

Всі ці функції надзвичайно корисні. Саме вони роблять Habitify найкращою прикладною програмою. З нею ваша ефективність виросте і ви зможете виконувати набагато більше справ, ніж зазвичай. 

Чому так важливо відстежувати звички?

Давно доведено, що таке відстеження дуже позитивно впливає на якість життя та однозначно має безліч переваг.

 1. Мета стає більш досяжною. Якщо у вас є мета, але ви все ніяк не наважитеся її реалізувати, Habitify допоможе. Завдяки трекеру ви отримаєте шанс на невеличкі досягнення, які врешті решт приведуть до справжньої мети.
 2. Підвищується самовпевненість. Ведіть облік справ, досягнень, контролюйте свої дії – і вже в близькому майбутньому ваша впевненість у своїх силах зросте. Кожен раз, роблячи відмітку про виконане завдання (мету) ви будете відчувати не тільки задоволення, але й гордість за це.
 3. Виробляється звичка концентруватися. Часто може здаватися, що перелік справ нескінченний і виконати його не вдасться ні в якому разі. Але з програмою Habitify ви зрозумієте, що це не так. Почергове виконання завдань спростить задачу і зробить їх досяжною. 
 4. Збереження мотивації. Дивлячись на помітки з виконаними діями, ви обов’язково забажаєте здійснити щось більш значуще та вагоме. Отже, трекер буде виконувати роль мотиватора та дасть змогу не зупинятися на досягнутому. 

кінець habitify

Не забувайте, що трекер звичок – це лише інструмент, який здатен досягти вагомих результатів. А звички формуються внаслідок особистих зусиль. Тому, якщо ви поставили перед собою мету, впевнено йдіть до неї невеличкими кроками. А Habitify стане надійним помічником і допоможе вам вчасно виконувати все, що запланували. Хай щастить!

Вам також може бути цікаво: Найкращі додатки для музикантів на iPhone

Ваша оцінка: