Я шукаю...

Google почне пропонувати екологічні маршрути

Google та екологічні маршрути

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Екологічні маршрути від Google

Компанія Google розробила функцію, яка допомагає водіям прокладати екологічні маршрути. Опція створена для того, щоб автомобілі залишали якомога менше «вуглецевого сліду». Функція діє в безплатному додатку Google Карти, який є картографічним сервісом для вільного використання.

Як працюватимуть маршрути в Google Картах?

Тепер найбезпечніші для екології маршрути будуть зображатися в Google Картах за замовчуванням. Проте опція діятиме тільки тоді, коли швидкість прибуття в екологічному маршруті буде така ж, як у звичайному. Якщо екомаршрут виявиться занадто довгим, користувач зможе обрати як йому доїхати: швидше чи з меншою шкодою для екології.

Під час розробки маршрутів у компанії випробували різні види доріг та транспортів. Це тестування дозволило зробити оцінки для порівняння вуглецевих викидів якомога точнішими. Національна лабораторія відновлюваної енергії уряду США (NREL) стала одним з провідних експертів під час тестування маршрутів.

Google та екологічні маршрути

Також цікаво буде прочитати про шпалери на телефон - як підібрати заставку на Айфон.

Ця лабораторія є центром наукових та дослідницьких робіт, що пов’язані з відновлюваними ресурсами енергії т енергоефективністю. Дані про нерівності на земній поверхні компанія отримала за допомогою зображень із супутників та фотографій вулиць з сервісу Google Street View.

Коли власники Google акаунтів зможуть користуватися екологічними маршрутами?

У США власникам Google акаунтів буде відкрито доступ до екологічних маршрутів вже цього року. У інших країнах цю функцію планують ввести найближчим часом, а сама опція буде доступною для Android та iOS. Одна з переваг екологічних маршрутів полягає у можливості обрати окремий вид транспорту. Опція враховуватиме особисті вподобання користувачів та популярні у конкретному місті способи пересування. Через це функція буде актуальною для автомобіля, велосипеда, трамвая чи будь-якого іншого транспорту.  

Алгоритми Google Карт сповіщатимуть користувача про зони з низьким рівнем викидів, у яких не можуть пересуватися старі автомобілі. Також користувачеві надходитимуть сповіщення, з яких можна дізнатися, чи заборонений його вид транспорту. Якщо поточний вид транспорту не може пересуватися на певній ділянці, застосунок запропонує вам альтернативний варіант маршруту. Цього літа функцією зможуть скористатися водії, які проживають у цих країнах:

 • Німеччина
 • Нідерланди
 • Франція
 • Іспанія
 • Великобританія

Google та екологічні маршрути

А ви знали, що існує безліч способів, як знайти айфон, якщо загубив?

Невдовзі функція набуватиме все більшої популярності та буде доступною у багатьох інших країнах, оскільки вона вже встала частиною обов’язку компанії для боротьби з кліматичними змінами.

Компанія презентувала не тільки новий вид маршрутів, а й ще кілька цікавих фішок у Google Картах. Live View – спеціальна розробка компанії Google, яка являє собою технологію доповненої реальності. Ця розробка дозволяє знайти напрямок, відмічаючи реальний світ цифровими маркерами. З її допомогою можна легко зорієнтуватися у незнайомому оточенні. Якщо вам необхідно знайти санвузол в торговому центрі, спеціальні відмітки на карті допоможуть зробити це якомога швидше, а відстань до пункту призначення знаходитиметься у вашому смартфоні.

Також цю опцію можна використовувати у подорожах незнайомими вулицями. У великих містах маршрут до цілі може прокладатися через визначні місця та пам’ятки архітектури. Ще одна перевага – можливість сумістити звичайну прогулянку з поїздкою на громадському транспорті та активувати опцію у вкладці муніципального транспорту.  Live View також допоможе вам поділитися геолокацією з іншою людиною та дійти до неї за допомогою цифрових вказівників, які накладатимуться на справжнє оточення.

Google та екологічні маршрути

Чи варто купити айфон 10? Читай огляд цього смартфону у 2021 році.

Функція Live View існує вже два роки, проте раніше вона спеціалізувалася винятково на вулицях. Знайти опцію можна у пошуку, натиснувши на «Маршрути», а далі натиснути на  Live View та активувати функцію, якщо вона доступна. Опцією можна скористатися у великих містах США, а саме в:

 • Сан-Франциско
 • Сан-Хосе
 • Нью-Джерсі
 • Сіетлі
 • Каліфорнії
 • Чикаго
 • Лонг-Айленді
 • Нью-Йорку
 • Лос-Анджелесі

Значні покращення в глобальній локалізації стали основою роботи режиму Live View. Ця технологія працює з високою точністю, адже її алгоритми дозволяють охопити якомога більше інформації про світову топографію. Маркери Live View враховують навіть найменші деталі для точного розрахунку місцеположення. Однією з таких деталей є висота локації – режим з легкістю може визначити де саме знаходиться геолокація: на високій горі чи на низькому пагорбі.

Незабаром список міст, у яких діятиме Live View, повинен збільшитися. Наступні країни, у яких планують ввести опцію – Німеччина та Китай. Там опція дозволить переглядати розташування приміщень в аеропортах та торговельних центрах. Також незабаром опція стане доступною для жителів Амстердама, Токіо, Кіото, Відня, Будапешта, Мюнхена, Дубая, Осаки, Флоренції, Куала-Лумпура, Барселони, Сіднея, Праги, Парижа, Рима, Мілана. У цих містах функція для Android та iOS дозволить переглядати маршрути, які міститимуть підказки з визначними місцями та пам’ятками архітектури.

Google та екологічні маршрути

Серед нововведень у Live View знаходиться можливість перегляду точного розташування об’єктів у будівлях. Ця практична розробка дозволить краще орієнтуватися в незнайомих містах, швидко знаходити ліфти та санвузли у публічних місцях на кшталт аеропортів чи торгових центрів. Також тепер за допомогою Карт можна дізнатися якість повітря та погоду у конкретному районі.  

Ваша оцінка: