Я шукаю...

Як вибрати кращий стабілізатор або стедикам для айфона

Як вибрати стабілізатор для айфона

Камери сучасних смартфонів стають дедалі якіснішими, у тому числі що стосується стабілізації, проте навіть флагманські пристрої, такі як iPhone, не можуть забезпечити той рівень контролю й плавності зображення, якого дозволяють досягти стедіками. При запису відео часто доводиться здійснювати деякі рухи, а з огляду на те, що смартфон знаходиться в руках, повністю позбутися від стрибків зображення практично неможливо. Й тут на допомогу приходять спеціальні стабілізатори, завдяки яким навіть аматорський відеоролик стане значно якіснішим внаслідок стабільності картинки. Але як вибрати стабілізатор для айфона, та які серед них відмінності, розберімося більш детально.

Вибір стабілізатора для айфона

Як вибрати кращий стедікам для айфона

Щоб стабілізатор для смартфона дійсно радував вас своїми функціями, а не був просто черговим аксесуаром з сумнівною корисністю, вибір пристрою слід здійснювати з урахуванням таких характеристик: вага, габарити, якість матеріалів та збірки, автономність, ціна.

Практично всі моделі стабілізаторів для телефону важать від 400 до 600 грамів, що набагато менше, ніж класичні стабілізатори для без дзеркальних камер. Для повсякденного використання найкраще вибрати більш компактний та легкий варіант, втім, чим пристрій важчий, тим більше навантаження він здатен витримати, тому в цьому випадку слід відштовхуватися виключно від власних уподобань.

Які кольори iPhone найкращі: прочитай і обери свій колір!

Що стосується автономності, тут все досить легко, адже практично всі сучасні моделі, незалежно від виробника, здатні пропрацювати у середньому близько 8-ми годин без підзарядки. Також вибираючи стедикам потрібно звернути увагу на матеріал з якого він зроблений, надійність кріплень та складних механізмів.

Який стедикам краще взяти для телефону

Пристрої можуть відрізнятися за типом стабілізації, наприклад, трьох осьові краще поглинають вібрації та здатні забезпечити кращу плавність зображення ніж двох осьові, однак й вага таких стабілізаторів більша, тому, знову ж таки, потрібно заздалегідь розуміти, для чого вам потрібен стабілізатор, щоб зробити вдалий вибір. Також заздалегідь дізнайтеся, чи сумісна конкретна модель стедікама з вашим смартфоном, адже якщо вам потрібен стабілізатор для айфона 11, то він повинен мати відповідний кріпильний елемент, а також вміти працювати з інтерфейсом ОС телефону.

Кращий стабілізатор для телефону 2021

Зараз на ринку представлена більш ніж достатня кількість хороших моделей стабілізаторів для айфона, тому вибрати один з варіантів може бути досить нелегко. Щоб внести ясність та спростити пошук пристрою, розгляньмо топові варіанти стедікама які можна купити в магазині прямо зараз. До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

DJI OSMO MOBILE 3

Один з найпопулярніших стабілізаторів не тільки для айфона, але й інших смартфонів, пристрій зарекомендував себе як дуже надійний та ефективний, а оскільки це вже третє покоління, в ньому практично відсутні слабкі місця. Трьох осьовий стабілізатор DJI OSMO MOBILE 3 може похвалитися невеликою вагою, відмінною якістю збірки та тривалою роботою без підзарядки. Судячи з численних відгуків власників, стедикам в першу чергу радує легкістю використання, ергономічністю, але при цьому, забезпечує чудову якість відео, адже здатний звести до мінімуму будь-які вібрації під час запису відео.

Якісний стабілізатор DJI OSMO MOBILE 3

DJI OM 4

Даний стабілізатор є покращеною версією OSMO MOBILE 3, тому має всі переваги свого попередника, але при цьому його конструкція була перероблена, збільшилася потужність моторів та їх діапазон обертання, система кріплення смартфона стала ще зручнішою, але головне, це одна з кращих стабілізаційних систем серед всіх інших моделей стабілізаторів. Для DJI OM 4 було розроблено неймовірно зручний додаток для управління через смартфон, що вже робить його набагато кращим за багатьох конкурентів. З огляду на зміни та поліпшення, габарити цього стедикама для айфона не змінилися, тому він все також відмінно підходить для повсякденного використання.

Сучасний DJI OM 4

MOZA MINI MX

Відмінний стабілізатор для смартфона, який безперечно може скласти гідну конкуренцію двом вищезгаданим моделям. Пристрій відрізняється не тільки своєю конструкцією, але й наявністю вкрай зручного додатка з численними режимами зйомки та гнучкими налаштуваннями. Виріб компактний, зручний в транспортуванні, але головною його особливістю є висока потужність моторів, що дозволяє використовувати смартфон навіть з додатковими аксесуарами для зйомки, наприклад, важкими об'єктивами.

MINI MX здатний надати доступ до численних кутів зйомки, він простий в управлінні, при цьому вельми лояльний до рук оператора, бо знімає з них частину навантаження, що особливо корисно при тривалому знімальному процесі.

Відмінний стабілізатор для смартфона MOZA MINI MX

HOHEM ISTEADY X

Складаний стедикам для телефону який відрізняється компактною конструкцією та малою вагою, всього 260 грамів, що є рекордним показником в нашому списку. Крім цього, пристрій набагато дешевший багатьох конкурентів, що робить його вкрай привабливим варіантом для покупки. Попри низьку вартість, стабілізатор ISTEADY X багато в чому не поступається дорожчим моделям, забезпечує швидкий доступ до всіх елементів зйомки, демонструє хорошу автономність, а що найбільш вражаюче, добре стабілізує картинку навіть в тих випадках, коли вага смартфона та інших аксесуарів перевищує його власну.

Складаний стедикам для телефону HOHEM ISTEADY X

FEIYU TECH VIMBLE 2S

Досить збалансований за всіма параметрами стабілізатор, сильними сторонами якого є:

  • Наявність вбудованого монопода, що розширює можливості фронтальної камери айфона;
  • Швидке перемикання між вертикальної та горизонтальною зйомкою;
  • Наскрізна зарядка;
  • Можливість блокувати відразу всі осі;
  • Зручне та ергономічне руків'я.

Інноваційна модель FEIYU TECH VIMBLE 2S

FEIYU-TECH VLOG POCKET

Легкий трьох осьовий стабілізатор для смартфона, який неймовірно компактний та легкий, при цьому здатний стабілізувати телефон, вага якого практично дорівнює його власній. Встановивши смартфон в тримач, вам не знадобиться його балансувати, адже органи управління розташовані таким чином, що підтримують як вертикальне, так і горизонтальне положення. Також у продажу вже можна знайти модель FEIYUTECH VLOG POCKET 2, яка має ідентичні, але ще більш поліпшені характеристики.

Трьох осьовий стабілізатор для смартфона FEIYU-TECH VLOG POCKET

ZHIYUN TECH SMOOTH X

Якщо ви ще не вибрали стедикам для айфона купити який можна за доступною ціною, то дана модель буде непоганим варіантом. Smooth X являє собою якийсь гібрид між двовісним стабілізатором та моноподом, завдяки можливості подовжувати ручку, він дозволяє знаходити абсолютно різноманітні кути зйомки. Достатньо під'єднати пристрій до телефону по Bluetooth, та у вас в додатку відразу будуть доступні різні режими, що робить даний стабілізатор відмінним варіантом для новачків.

Бюджетний стабілізатор ZHIYUN TECH SMOOTH X

Хочете дізнатись який iPad найкращий для малювання? Переходь за посиланням

Кожен с перерахованих стабілізаторів має свої сильні сторони та легко впорається с основною задачею по стабілізації зображення, однак перед тим як здійснити остаточний вибір варто заздалегідь визначитися, в яких умовах зазвичай буде проводитися зйомка на айфон, та які якості пристрою будуть для вас головними.

Ваша оцінка: