Я шукаю...

Логічні ігри на Айфон

Логічні ігри на Айфон

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як скачати головоломку на телефон

Головоломкb для ios

Скачати головоломку на телефон хочуть ті, хто має намір розвивати свої розумові властивості.  До головоломок інтерес є завжди. Тож не дивно, що розробники не стоять на місці, постійно з'являються все більш нові та цікаві ігри. Завантажити головоломки на Айфон можна абсолютно безкоштовно.

Необхідні програми можна знайти на App Store. Раніше їх було менше. Сьогодні з'являються оригінальні, нові ігри. Зрозуміти, як оцінюють додаток інші користувачі, можна подивившись на її середній бал.

Безкоштовні ігри IOS

Скачати ігри безкоштовно IOS – це не мрія. Більшість програм в App Store безкоштовні.

Грати полюбляють усі. Деякі полюбляють в динамічні ігри, сюжет яких постійно тримає у напрузі. Але, якщо ви вважаєте що логічні ігри не такі напружені, то помиляєтесь. Нижче ми приводимо самі цікаві з них, які можна завантажити на Айфон.

1. Jigsaw Puzzle

Якщо ви думаєте, що збирати пазли - дитяча забава, Jigsaw Puzzle переконає вас у зворотному. Тут пазлів вистачить на все життя, всього понад 20 тис. зображень. Ви можете створювати свої власні пазли, використовуючи для цього фотографії та будь-які картинки. Більшість з них абсолютно безкоштовні. Можна вибирати музичний супровід.

2. Can You Escape

Хоч ця гра і відноситься до розряду інтелектуальних, вона відрізняється досить динамічним сюжетом. Суть її така - ви потрапляєте в кімнату, щоб знайти з неї вихід, шукайте підказки. Чим вище рівень, тим більше доведеться думати. Поки гра налічує 10 кімнат, але постійно з'являються нові.

3. Крокодильчик Свомпі

Крокодильчик Свомпі - найскладніша головоломка для Айфон

Вважається однією з найскладніших головоломок для Айфон. Тут дуже багато рівнів. Чим далі ви заходите в гру, тим більше доводиться думати.

Детальніше про гру дізнайтеся тут.

Логічні ігри на Iphone - ТОП

Логічні ігри на Iphone – ТОП. У цьому розділі ми познайомимо вас з кращими з кращих додатків.

Перша гра, яку б ми хотіли поставити на вершину нашого списку, це Unblock Me Premium. Вона існує вже не перший рік, і встигла стати класикою жанру. Її суть полягає в переміщенні блоків. Ігровий процес затягує. Саме стабільність, з якою її багато користувачів скачують на свої Айфони й змусила нас поставити на верхню позицію рейтингу.

Інша оригінальна гра, яка заслуговує на пильну увагу, це Monument Valley. Доведеться провести героїню через лабіринти оптичних ілюзій і знайти вірний вихід.

Не менш цікава гра Agent A. Завдання - зупинити лиходія. Головоломки тут поєднуються з напруженим сюжетом. Щоб пройти місію доведеться подумати та взяти участь в найскладніших квестах.

Схожа з попередньою, і гра Lara Croft GO. Сюжет узятий з популярного серіалу. Динамічна лінія тут поєднується з розгадуванням найскладніших загадок. Нудно не буде нікому. Підказка тут може бути в кожній дрібниці, тому нічого не повинно пройти повз ваших очей. Крім захоплюючого сюжету, в очі кидається продумана графіка. У Lara Croft GO багато рівнів, нудно не буде.

Lara Croft GO - динамічна та складна гра-загадка для ios

1010! Color - це захоплююча головоломка. Тут потрібно збирати геометричні фігури в одну лінію. Коли одні зникають, їх місце займають нові. Чим більше блоків складете, тим більше відвоює вільного простору.

У грі «100 дверей» потрібно покинути кімнату. Для цього доведеться збирати різні предмети, шукати заховані підказки. Часто однієї речі буває мало, необхідно їх комбінувати, поєднувати.

«Розкуси мене», це головоломка, яка покликана познайомити гравця з можливостями свого iPhone. Щоб пройти на наступний рівень, необхідно добре знати свій телефон. Час розгадування ребуса обмежений.

Якщо вам набридли кросворди, спробуйте філворди. Тут поле заповнене літерами, завдання - вибрати з них максимально можливу кількість слів, зробити це необхідно за максимально короткий час. Кожен рівень все складніше і складніше. Якщо одному грати нудно, можна змагатися з друзями в режимі онлайн.

Ігри-головоломки завантажити

Якщо ви не знаєте, як завантажити ігри-головломки, читайте далі. Тут немає нічого складного. Відкрийте додаток App Store. Він є на кожному Айфоні. Знайдіть одну з ігор, про які ви дізнались у нашій статті. Якщо ви не знаєте назву, забийте в рядок пошуку «головоломки» або «логічні ігри».

Коли вибір відбувся, оберіть кнопку «Отримати». Якщо гра платна, перед отриманням доведеться сплатити її вартість. В цьому випадку, замість «Отримати», буде вказана сума. Деякі ігри, які йдуть як безкоштовні, пропонують і платні опції, наприклад, деякі рівні відкриваються лише після сплати. В інших, деякі опції відкриваються лише після додаткової підписки.

Рекомендуємо гру, яка сподобається і дорослим, і дітям

Логічні ігри для дітей

Логічні ігри для дітей допоможуть прокачати їх розумові здібності.

Drawn to Life: Two Realms - логічна гра для дітей на iPhone

 • Drawn to Life: Two Realms - тут необхідно розпізнати фігуру, дивлячись на її тінь. Щоб врятувати героя, вам доведеться дізнаватися фігури по їхньому зображенню.
 • Push Push Cat - тут необхідно рятувати кошенят. Для цього доведеться відсовувати важкі блоки.
 • The First Tree - дія відбувається на Алясці. Тут ми бачимо дві сюжетні лінії: лисиця намагається знайти свою сім'ю і хлопчик намагається розшукати свого батька. Крім головоломок тут цікавий сюжет.
 • One Line Coloring - тут можна створювати різні картинки, які складаються в тематичні сюжети. Об'єкти малюються лінія за лінією.
 • Donuts Delivery - це солодка головоломка. Необхідно виконувати завдання і збирати смачні призи. Всього в грі понад 200 рівнів. Вигравайте пончики та розкладайте їх в коробці.
 • Viking Lumberjack - ця гра абсолютно безкоштовна. Важливо і те, що грати в неї можна і без інтернету. Головний герой - вікінг, який рятує свою батьківщину від навали дерев.

Логічні ігри для дорослих

Логічні ігри для дорослих наявні у великій кількості. Вони допомагають вже дорослим людям стати розумнішими, уважніше. Розгляньмо найпопулярніші з них.

 • Sleepy Squares - назву гри можна перевести як «сонні квадрати». Вона буквально затягує, в ній ви застрягнете на кілька годин. Спробуйте.
 • Divinest Light - гра з оригінальним сюжетом. Головний герой повинен перебувати постійно під сонячними променями, паралельно він повинен розгадувати головоломки.

Divinest Light - головоломки для дорослих на iPhone

 • Oculux - гра, в якій захоплюючий сюжет поєднується з приємною музикою. Тут необхідно пройти сотні рівнів, деякі з них можна створювати вручну.
 • Bridge Constructor - це суміш головоломки і шутеру. Необхідно будувати мости, відбиватись від ходячих мерців, паралельно виконувати найскладніші квести.
 • Orion - це головоломка з космічним ухилом. Тут вам доведеться грати в міжзоряний хокей, розгадувати завдання. Ігровий сюжет чудово доповнює розслаблююча музика.
 • Unit 404 - це логічне завдання з елементами наукової фантастики. Ви потрапляєте в покинутий комплекс, щоб вийти звідси, доведеться виконати непрості завдання.
 • Trüberbrook - ще одна гра в стилі космічному стилі. Ви повернетеся в далекі 60-і роки. Правда, проходити він буде в паралельному всесвіті, повної таємниць і загадок.
 • Sushi Drop - об'єднуйте однакові блоки разом і готуйте нові суші.
 • Рекомендуємо гру, яка сподобається і дорослим, і дітям.
 • RUNES - оригінальна головоломка, яка є сумішшю кубика Рубіка, тетрис і класичної гри Edge. Цікавий сюжет, красива графіка тут поєднуються з приємною музикою.
 • Felix The Reaper - це головоломка в стилі Sokoban. Любителям чорного гумору, напевно, сподобається.
 • SPHAZE - ще одна гра в стилі наукової фантастики. Проходьте лабіринти, розгадуйте найскладніші квести, допомагайте милому роботу.

Навіщо потрібні онлайн-головоломки на Айфон

Онлайн-головоломки на Айфон - це більше, ніж просто цікаво провести час, вони несуть практичну користь. Як відомо, мозок може розвиватися все життя. Якщо ви хочете стати розумнішими, розгадувати найскладніші завдання, які ставить перед нами життя, почніть з головоломок. Вони не замінять спеціальні знання, але ось стати кмітливим при вирішенні простих життєвих ситуацій допоможуть.

Онлайн-головоломки на Айфон

Людство оцінило головоломки багато тисяч років тому. Коли з'явився перший ребус точно невідомо, знаємо тільки що 4 тис. років тому вони вже були.

Навіщо ж потрібні логічні ігри? Після інституту ми перестаємо вчитися, подальше життя - низка рутинних операцій. Мозок багато в чому нагадує м'яз, якщо його не тренувати, він атрофується. Саме головоломки допомагають мозку думати, розвивати логічне мислення, творчі здібності. Важливо й те, що успішно виконані завдання підвищують самооцінку. Логічні ігри вчать нестандартному мисленню, для виконання багатьох завдань доводиться відійти від стандартних схем. Логічні завдання корисні незалежно від віку. У кожній грі можна підібрати рівень складності, виходячи зі своїх здібностей.

Також ознайомтесь з подібною грою: Homescapes

Ваша оцінка: