Я шукаю...

Аналог «Знайти iPhone» у світі Android? Огляд сервісу «Знайти пристрій» від Google

Пошук пристрою від Google

Чи можна знайти айфон в налаштуваннях?

Часом всі власники айфонів цікавляться, чи можна знайти свій пристрій в налаштуваннях. Функція «Знайти iPhone» є доволі популярною, проте все одно можуть знайтися користувачі, які про неї не чули. Для пошуку пристроїв Phone, iPad та Mac використовують спеціальний додаток під назвою «Локатор». Щоб цей додаток правильно функціонував, Локатор необхідно налаштувати. Після правильного налаштування вам вдасться знайти як загублені пристрої, так й AirPods, Apple Watch або AirTag з річчю, до якої він прикріплений. Також завдяки цій програмі можна знайти загублену річ друга, проклавши до неї маршрут та поділитися з близькими своїм місцеперебуванням.

Пошук пристрою від Google

Для того, щоб ввімкнути цю функцію на своєму айфоні, перш за все потрібно зайти в налаштування. Тут необхідно обрати своє ім’я, після чого натиснути на поле «Локатор». Щоб отримати змогу передати дані про своє географічне місце, увімкніть пункт «Поділитися геопозицією». Далі вам необхідно знайти параметр «Знайти пристрій» та активувати його за допомогою натискання.

Може виникнути ситуація, коли ваш пристрій не зможе під’єднатися до мережі. У такому випадку потрібно звернутися до опції «Мережа Локатора». Це анонімна мережа, що захищається шифруванням та містить в собі мільйони пристроїв від компанії Apple. З її допомогою можна знайти свій пристрій, не переймаючись про витік даних. Функція «Остання геопозиція» допоможе надіслати дані про ваш пристрій в Apple, якщо в нього низький заряд батареї. Також налаштування iPhone дозволяють знайти телефон за допомогою карти. Для цього необхідно:

 • активувати опцію «Служби геолокації»
 • перейти до «Налаштувань»
 • обрати пункт «Конфіденційність», а потім «Служби геолокації»
 • увімкнути функцію «Служби геолокації»

Пошук пристрою від Google

Варто прочитати: Названа причина, чому заряджати телефон вночі погана ідея

 «Локатор» допоможе знайти як iPhone, так і інші девайси, що з ним пов’язані. До них належать AirPods, Apple Watch та Beats. Пошук цих гаджетів відбуватиметься завдяки прив’язці до вашого смартфону. Також у недавніх оновленнях операційної системи iOS став можливим пошук брелоків AirTag та продуктів від інших виробників. Усе це можна здійснити в налаштуваннях геопозиції.

Як можна знайти свій пристрій, якщо у вас Android?

Нещодавно для власників Android з’явився спеціальний сервіс, який допомагає знайти свій пристрій. Є спосіб, який можна застосувати, якщо смартфон загубився, але цей сервіс не був завантажений. Щоправда, у цієї процедури є кілька нюансів: загублений телефон повинен бути:

 • ввімкнутим
 • зв’язаним з акаунтом Google
 • під’єднаним до Інтернету
 • доступним в Play Маркеті

Пошук пристрою від Google

Також необхідно, щоб на смартфоні була активована функція «Місцеположення» та «Знайти пристрій». Шанс, що всі ці речі будуть виконані, мінімальний, проте він є. Якщо ж ваш телефон відповідає цим вимогам, його можна знайти за допомогою сайту android.com/find та облікового запису Google. Вам необхідно ввійти в Гугл акаунт. Після цього на прив’язаний смартфон прийде сповіщення, а на мапі з’явиться індикатор, який вкаже на приблизне місцеперебування телефону. Після цього можна відправити на смартфон звуковий сигнал, який відтворюватиметься на ньому протягом п’яти хвилин. Ця функція працюватиме навіть якщо на пристрої встановлений режим вібрації або звук взагалі вимкнутий.

За допомогою цього методу також можна заблокувати та очистити пристрій. У першому випадку на вашому гаджеті з’явиться екран, який можна розблокувати тільки графічним ключем, паролем або PIN-кодом. Також ви зможете залишити повідомлення з текстом або контактами на екрані блокування. Це допоможе людині, яка знайде ваш телефон, адже завдяки цим даним вона зможе повернути знахідку.

Пошук пристрою від Google

Читайте також: Як скинути налаштування Apple Watch до заводських

Ще одна річ, яку ви можете здійснити – повне очищення загубленого телефону. Завдяки дистанційному керуванню файлами, вся інформація безповоротно видаляється з девайса. Варто зазначити, що дані на SD-картах можуть залишитися неушкодженими. Після такого очищення опція «Знайти пристрій» перестане функціонувати.

«Знайти пристрій»  - додаток від Google

Додаток «Знайти пристрій» від компанії Google – це сервіс, що за своїм функціоналом схожий на вбудовану в iOS опцію «Знайти iPhone». У більшості сучасних смартфонів Android цей додаток є встановленим за замовчуванням. Він входить в стандартний пакет програм від Google, тому перед інсталюванням застосунку перевірте, чи він є у ваших налаштуваннях. Також переконайтеся в тому, що сервіс має права адміністрування вашого смартфону. Якщо все збігається, то немає потреби повторно завантажувати додаток з Play Маркету.

Як налаштувати додаток «Знайти пристрій»?

Перш за все, для початку роботи з додатком «Знайти пристрій», потрібно його завантажити з Play Маркету і встановити. Після цього необхідно авторизуватися у своєму Google акаунті. Якщо ви шукаєте свій пристрій з чужого девайсу, радимо заходити в систему як гість. Завершивши процес підключення до облікового запису, ми бачимо панель керування пристроями.

Пошук пристрою від Google

У цьому переліку може знаходитися до кількох гаджетів. Їхнє число залежить від кількості девайсів, які ви прив’язали до свого облікового запису Google. Головне, щоб під час використання програми загублений пристрій мав доступ до мережі та був ввімкнутим.

Перевагою цього додатку є можливість пошуку загубленого смартфона за допомогою персонального комп’ютера. Якщо вдалося запустити сервіс на телефоні, вже за деякий час його місцеперебування з’явиться на екрані ПК. Цей процес повинен відбуватися після повторної авторизації в Play маркеті.

Отож, за допомогою сервісу «Знайти пристрій» на Android можна:

 • заблокувати екран за допомогою паролю, ключа або коду та вивести на нього спеціальне повідомлення
 • надіслати звуковий сигнал, який буде гучно відтворюватися на загубленому смартфоні
 • здійснити повне очищення файлів та стерти всю інформацію з пристрою

Звісно, сервіс потребує подальшого допрацювання, проте при дотриманні певних пунктів, ви цілком можете знайти телефон, який ненароком загубився. 

Ваша оцінка: