Я шукаю...

Новий MacBook Air 2021: огляд переваг та недоліків

Новий MacBook Air 2021

Чутки про запуск нового MacBook Air можуть стати реальністю вже у 2021 році. Адже одне з найбільш авторитетних інформаційних агентств світу Bloomberg ще в кінці січня 2021 року опублікувало матеріал про ймовірний реліз MacBook Air з тонким екраном, що буде тонше попередньої версії MacBook Air, з магнітним конектором MagSafe для його зарядки, у цьому або ж наступному році. 

MacBook Air 2021

Радимо почитати: витік секретної інформації про нові MacBook PRO.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що відомо про нову версію MacBook Air? Bloomberg повідомляє

Згідно з певними джерелами інформації Bloomberg, новий комп'ютер може з'явитися вже у другій половині 2021 року, або ж вже у 2024 році. Звісно, конкретна дата релізу ще невідома, адже команда Apple лиш працює над новою версією MacBook Air, який, за попередніми даними, буде ще й набагато легше, аніж його попередники. 

Перевагами версії MacBook Air, що знаходиться у розробці, стане імплементація зарядки MagSafe від Apple й процесорів Mac розробки Apple, але вже нового покоління. Технологія MagSafe, яка використовувалась у MacBook Air до редизайну 2018 році, коли й була демонтована, є системою бездротової зарядки зі спеціальним магнітним колом. Таким чином, будь-яка ситуація з випадковим відключенням кабелю живлення не є критичною, адже комп'ютер залишається включеним, а кабель — відʼєднаним. Нова модель матиме парочку портів USB 4 для підключення зовнішніх пристроїв.

В Bloomberg повідомляють, що особливістю екрану нового MacBook Air є зменшення розміру ноутбука шляхом зменшення межі навколо екрану. Йдеться про 13 дюймів. Втім команда Apple розглядає можливість випуску версії MacBook Air з 15-дюймовим екраном. Поки весь світ обговорює особливості нового версії MacBook Air, представники Apple, до яких звернулись за коментарем, поки не готові коментувати ці чутки. 

MacBook Air 2021

Новий ноутбук з'явиться у лінійці продуктів Apple, у той час, як версія MacBook Air, яка зараз є у продажі, й далі буде доступною для користувачів пристроїв американської корпорації. Оновлення продуктів Apple відбулось не так давно, адже тільки у листопаді минулого року компанія представила пристрої з чіпом власної розробки M1, який замінив процесор від Intel Corp.

Вірогідні джерела інформації Bloomberg підкреслюють, що нова версія MacBook Pro є проявом уваги до тих користувачів, які є істинними цінителями продукції Mac. У новому пристрої планується повернення слоту для SD-карти, щоб можна було вставляти карти пам'яті з цифрових камер. Ще у 2016 році команда Apple вирішила попрощатись з цією функцією, чим здивувала професійних фотографів, тих, хто професійно працює з відео, заливає їх у соціальні мережі. Нещадної критики зазнали функції сенсорного екрана, тому запуск нового пристрою є кроком до примирення Apple з постійними користувачами. 

Якщо йдеться про Mac, то насправді ця лінійка продукції є однієї з найстаріших американської корпорації. Донині користувачі нагадують Apple, що нарешті потрібно зробити рішучі кроки у бік її оновлення. Тому планується випуск нового MacBook Air, оновлення MacBook Pro, який не змінювався, починаючи з 2016 року, iMac, нового Mac Pro на базі процесора Intel Corp.

MacBook Air 2021

Радимо почитати: як може виглядати iPhone 13 mini.

За інформацією TFI Securities

Поки більшість користувачів обговорюють матеріал Bloomberg, є й ті, хто прислухається до голосу інших експертів галузі. Так-от аналітик компанії TFI Securities, яка надає послуги з управління інвестиціями, Ming-Chi Kuo зазначає, що новий MacBook Air, перший Mac від Apple, який буде випускались з міні світлодіодною технологією, чи міні LED екраном, повинен з'явитися тільки у наступному році, а саме у 2024 році. 

Ба більше, очікується, що у 2024 році саме з нової версії MacBook Air‌ почнеться стрімкий ріст інтересу до міні LED дисплеїв. Якщо у MacBook з'явиться нова технологія міні LED, в iPad, на противагу MacBook, міні LED дисплеї будуть вмонтовані лиш у моделях з високими технологічними характеристиками, тому їх і буде менше, порівнюючи з показниками MacBook. 

Аналітик Ming-Chi Kuo підкреслив, що, попри те, що витрати на міні LED екрани зростуть, суттєво вдасться зекономити на використанні чіпів виробництва Apple, вартість яких набагато нижча, аніж процесорів Intel Corp.

MacBook Air 2021

Фірмові пастельні кольори Apple

iMac з 24-дюймовим екраном та чіпом M1, які випускаються у різних кольорах, у тому числі фіолетовому кольорі 2021 року, не є професійними комп'ютерами, а швидше доповнюють лінійні комп'ютери для постійного користування. Звісно, такі домашні комп'ютери можуть бути більш яскравими, хоча й чіп M1 є досить потужним для такого пристрою. Оскільки MacBook Air є також комп'ютерами для постійного користування, домашній варіант комп'ютерів, багато хто ставить на те, що й вони будуть різноколірними, що здається досить логічним.  

Попри те, що є досить багато версій щодо того, яким буде новий MacBook Air, сказати напевне не можна. Але що точно відомо, нова версія повинна бути набагато кращою, аніж модель, яка з'явилася у листопаді минулого року. Буде це чіп M1, чи екран Liquid Retina XDR, слід все-таки набратись терпіння. Скоріш за все, будуть використані пастельні кольори Apple, що є фірмовими. 

Коли вперше комп'ютери Apple стали різноколірними? Сталось це в далекому 1999 році, коли iMac стали різноколірними, хоча важливим досягнення команди американської корпорації стало наповнення пристрою, адже він впевнено виривається вперед, залишаючи позаду конкурентів. Поціновувачі бренду запевняють, що у фірмових кольорах Apple новий MacBook Air стане вибуховою новинкою. І це ще невідомо, яким буде його наповнення!

Випуск різноколірних пристроїв можна розділити умовно на декілька етапів, адже в період з 1999 року до 2003 року все йшло як по маслу, поки не почались складнощі з виробництвом тощо. Тому до різнобарв'я в Apple повернулись лишень у 2015 році, коли широкому загалу представили новий MacBook в золотому, срібному та космічно-сірому кольорах. 2016 рік здивував новим кольором, і це було рожеве золото. Тому 2021 рік, скоріш за все, знаменує новий період різнобарв'я в Apple. Зосталось дочекатись релізу нового MacBook Air!

Ваша оцінка: