Я шукаю...

Як налаштувати Face ID на iPhone 12, mini, Pro й Pro Max?

Налаштування Face ID на iPhone 12, mini, Pro, ProMax

13 жовтня компанія Apple видала нове покоління iPhone. Були презентовані такі моделі: iPhone 12, mini, Pro і Pro Max.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що спільного між версіями iPhone 12?

 1. Можливість під'єднатися до тарифу 5G мають тільки пристрої нового покоління. А якщо користуватися функцією Smart Data, то можна зміняти режими між 4G і 5G. До того ж це допоможе розтягнути роботу смартфона. Але чи зможете користуватися також непоганим тарифом 4G.
 2. A14 Bionic встановлений на iPhone 12. Завдяки 6-ядерному чипсету, ваш телефон буде працювати з великою швидкістю, прогресивністю і виконувати неймовірну кількість функцій. A14 Bionic це дуже потужний процесор, який працює продуктивніше попередньої версії майже у два рази. Поки у нього немає конкурентів.
 3. Super Retina XDR - це функція для відтворення кольорів. Завдяки цьому активному діапазону, екран видає масовий вибір кольорів для фото і відео. Можна впевнено сказати, що iPhone 12 має професійну камеру. Цей гаджет робить першокласні відео і відтворює знімання в режимі HDR, що дуже подобається професійним фотографам і відеомонтажерам. Екран цих сучасних смартфонів дає дуже високий контраст. Завдяки спеціальному керамічному покриттю у всіх iPhone 12, ви можете несильно переживати про пошкодження смартфона при падінні. Також ці телефони мають захист від попадання пилу або вологості.
 4. Бездротове зарядний пристрій MagFace вживається для всіх версій iPhone 12. У комплекті не буде навушників і адаптера харчування. Можна використовувати адаптер від старого телефону, а якщо він відсутній, то потрібно придбати. В упакуванні є акумуляторно-зарядний кабель Lightning, так що не турбуйтеся про заряд свого пристрою. Упаковування від компанії Apple робиться все менше і менше, тому що впливає негативно на навколишнє середовище.

Різниця серед всіх моделей iPhone 12

 1. iPhone 12 міні вважається найменшою моделлю через свої нетовсті рамки, смартфон вужчий. Саме це його відрізняє від інших версій телефонів даної серії. Такий телефон ідеально підходить для тих, кому не подобається величезні габарити екранів, і їм краще, коли смартфон можна тримати однією рукою.
  iPhone 12 Pro Max вважається найбільшим телефоном від компанії Apple. У нього настільки великий екран, що підходить за масштабом до планшета.
  iPhone 12 і 12 Pro мають рівний розмір. Єдине їх відмінність між ними - це камера.
 2. iPhone 12 Pro і 12 Pro Max володіють трьома об'єктивами зі спеціальним збільшенням, внаслідок цього - фотографії і відео виходять дуже якісними. Ці дві моделі телефонів дають можливість здійснювати й зберігати фотографії в форматі ProRaw. Ця функція дуже подобається професійним фотографам, оскільки редагування зображень відбувається на найкращому рівні. Також, дані версії телефонів можуть зробити деталізацію зображення навіть тоді, коли немає можливості дістати необхідного освітлення.
  Датчик цих камер має високоякісну стабілізацію, завдяки якій зменшується можливість вібрацій.
  iPhone 12 і 12 mini мають ідеальний об'єктив для творчих фотографій (пейзаж). Ви можете робити барвисті зображення навіть при низькій освітленості. На фронтальній камері доступний «Нічний режим», який годиться для складних умов освітлення.
 3. iPhone 12 і 12 mini володіють 4 ГБ оперативної пам'яті й 64 ГБ, 128 ГБ і 256 ГБ пам'яті. iPhone 12 Pro і 12 Pro Max мають кількість пам'яті трохи більше.
 4. iPhone 12 і 12 mini мають такі кольори: білий, чорний, зелений, блакитний і червоний. iPhone 12 Pro і 12 Pro Max доступні в синьому, сірому, золотистому і сріблястому кольорах.

Face ID - це автосканер особи людини. Ця функція з'явилася 12 вересня 2017 року. Вона може не тільки розблокувати телефон за допомогою розпізнавання вашого обличчя, але і створювати закупівлі в AppStore та інше.

У Face ID є функція адаптації до змін зовнішності. Якщо у вас нова зачіска, запущена борода виконана пластична операція, то сканер Face ID це побачить.

І не забувайте, що безумовно необхідно дивитися прямо в камеру. Якщо Ви будете розгортати голову в різні сторони, то не буде ніякого результату.

Відносно сонцезахисних окулярів, то більшість лінз пропускають достатню кількість інфрачервоного випромінювання, через що телефон не можуть розглянути ваші очі. До того ж є лінзи, які мають покриття, блокує випромінювання, тому треба скинути окуляри або ввести звичайний пароль для розблокування гаджета.

Актуальне питання: «Чи можна користуватися Face ID, коли ти в масці?» Для того, щоб спрацювала функція, необхідно представити очі, ніс і губи. А тому, що половину особи прикриває маска - функція буде не спрацьована.

Подібна ситуація в сканері Touch ID. Функція не працювала, якщо руки були вологі, або в рукавичках.

Прочитайте статтю про застосування Apple Pay.

Цікаві дані про сканер Face ID:

 1. Система попросить ввести пароль, якщо ви не користувалися функцією Face ID 48 годин.
 2. Ваш телефон може несвідомо блокуватися, якщо ви натиснули клавішу сну або гаджет самостійно перейшов в цей стан.
 3. У виробників не буде допуску до чистих даними від Face ID.
 4. Після 5 безуспішних спроб розблокувати телефон - система скине опції до параметрів повернення первинних значень і попросить пароль.

Дізнайтесь, які айфони будуть актуальні у 2021-му році.

Як налаштувати Face ID на всі моделі iPhone 12?

Перед налаштуванням цієї функції переконайтеся, що нічого не закриває камеру і ваше обличчя.

 1. Вам необхідно зайти «Налаштування» - «Face ID і код-пароль».
 2. Наступний пункт - це «Налаштування Face ID».
 3. Телефон повинен бути у вертикальному положенні, утримуєте його безпосередньо перед особою і натисніть «Почати».
 4. Дивіться на пристрій так, щоб ваше обличчя було в рамці, а потім потихеньку рухайте голову навколо. При випадках, коли ви не можете рухати таким методом головою, то натисніть «Параметри Універсального доступу».
 5. Після закінчення розпізнавання натисніть «Далі».
 6. Повторюйте кільцевий рух головою до тих пір, поки кругом не буде наповнено до кінця.
 7. Натисніть «Готово».

При будь-якому випадку вам потрібен код-пароль для перевірки вашої особистості.

Ваша оцінка: