Я шукаю...

Недоліки програми самообслуговування Apple

Недоліки програми самообслуговування Apple - icoola.ua - фото

Після оголошення в листопаді, що власники iPhone зможуть самостійно ремонтувати власні пристрої, Apple нарешті запустила свою програму ремонтного самообслуговування. Оголошення стало великою новиною — і найближчим часом такі корпорації, як Samsung і Google, планують представити подібні програми. Рішення Apple почати сприяти своїм клієнтам в ремонті власних пристроїв є тектонічним зрушенням у політиці компанії. Той факт, що Apple зараз випускає інструкції з ремонту, деталі та інструменти (включаючи програмне забезпечення), є величезним розвитком і великою перемогою для споживачів.

Недоліки програми самообслуговування Apple - icoola.ua - фото1

Однак тепер, коли програма ремонту офіційно запущена, і дрібний шрифт у договорах Apple став добре розбірливим, з’являється відчуття, що це програма самообслуговування, яка не зовсім підходить під поняття самообслуговування і самостійного ремонту.

Дізнайтесь більше цікавих фактів про те, яким чином сучасне законодавство впливає на ремонт гаджетів.

Ось кілька застережень щодо програми Apple. Прочитайте і вирішіть, наскільки вони вагомі:

  1. Сполучення деталей – Apple не дозволяє вам замовляти просто будь-яку стару запчастину; всі покупки для ремонту прив'язані до конкретного айфону. При створенні нового замовлення ви повинні вказати серійний номер, або IMEI від вашого «Айфона», який ви ремонтуєте. Серійний номер iPhone повинен відповідати деталі, яку ви замовляєте. Так, наприклад, якщо ви хочете купити комплект дисплея iPhone 13, вам потрібен серійний номер вашого iPhone 13 або IMEI. Це суттєво обмежує можливості ремонту для власників пристроїв та не дозволяє незалежним ремонтникам замовляти деталі у Apple оптом.
  2. Обмежена кількість моделей, доступних для ремонту – програма Apple поширюється лише на нові моделі iPhone (пристрої iPhone 12, iPhone 13 і SE 2024 року). Для Apple було б значно доцільніше спочатку відкрити свою програму для старіших гаджетів, які потребують ремонту значно більше, ніж моделі, випущені протягом останніх 2 років. Але для мільйонів власників більш ранніх моделей iPhone, програма самообслуговування Apple нічого не пропонує.
  3. Обмежена кількість запчастин – програма Apple пропонує допомогу лише з кількома зі списку можливих поломок, як-от заміна батареї, тріснутий екран та зламані камери. Apple не планує продавати змінні деталі для переважної більшості запчастин, які є в її пристроях. Крім того, діагностичні інструменти, які власне потрібні, щоб визначити, яку деталь і яким чином треба замінити, доступні лише для клієнтів, які купують їх через програму ремонту самообслуговування Apple.

Ми постійно збираємо важливу інформацію, яка може бути корисною нашим читачам. Дізнайтесь, як працює Revolut в Україні та як зареєструватися, щоб користатися його перевагами.

Що означають всі ці застереження? Вони означають, що наразі програма самостійного ремонту є дуже недосконалою і не задовольняє потреб пересічного користувача iPhone. Останнім часом з'являється або планується величезна кількість нових програм ремонту, представлених виробниками електроніки: HTC, Samsung, Google, Microsoft. Деталі цих програм відрізняються — деякі широко відчиняють клієнтам двері для доступного самостійного ремонту. Інші, як-от Apple, їх лише привідкривають. Наскільки ці рішення виробників будуть зручними і чи зможуть вони, в кінцевому результаті, не лише полегшити життя, а й позитивно вплинути на екологію - покаже час. А поки пропонуємо скористатися професійним ремонтом від ICOOLA, з висококваліфікованими майстрами та деталями від перевірених постачальників.

Ваша оцінка: