Я шукаю...

Огляд гри League of Legends Wild Rift. Чи варто завантажити додаток Ледж оф ледженс

Герої гри League of Legends Wild Rift

Багато геймерів хочуть грати на смартфоні в більш серйозні іграшки, ніж «3 в ряд», які порядком вже набридли. І бажано при цьому грати з ентузіазмом, а не витрачати шалені гроші. Мабуть, якийсь комп'ютерний бог почув ці молитви, і у світ вийшла відмінна іграшка - League of Legends Wild Rift. Розробила програму культова студія під назвою Riot Games.

Завантажити додаток League of Legends Wild Rift можна швидко та абсолютно безкоштовно. Іграшка ця розрахована на багато користувачів, в ній вдало поєднуються рольова складова та онлайн-стратегія. Завантажити розробку можна і на «Андроїд», і на iOS.

Багато хто скаже, що жанр МОВА погано приживається на портативних гаджетах. Варто тільки згадати дивно красиву, але чомусь забуту багатьма Vainglory. Однак з нашою програмою справа йде зовсім інакше.

За наявну інфу, в додатку на ПК вже зареєстровано близько 115 млн користувачів, з яких онлайн постійно знаходяться більш як 2 млн осіб. А тепер така культова іграшка доступна і власникам смартфонів. Варто завантажити додаток League of Legends Wild Rift і потестить його самостійно, щоб порівняти мобільну версію і комп'ютерну.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

У чому популярність іграшки?

На персональному комп'ютері дана програма з'явилася ще у 2009 році, ставши миттєво лідером жанру МОВА. Гра навіть зуміла потіснити такого класичного монстра, як Dota. Незабаром було сформовано численна спільнота професійних геймерів і просто шанувальників. Наприклад, максимальне число глядачів в останньому чемпіонаті дійшло до позначки в 46 млн осіб, в той час, як призовий фонд перевалив за 2 мільйони умовних одиниць.

Таким показниками сприяли наступні фактори: максимально опрацьований лор, а також доступна геймерам біографія героїв. Всі, хто бажають вивчити найдрібніші подробиці гри, можуть знайти величезну базу різної інформації у вільному доступі. Геймери особливо тепло зустріли 13 територій, кожна з яких виступає батьківщиною того чи іншого героя.

Назви територій:

На цих територіях в цілому перебувають 154 герої, які доступні геймеру для гри на комп'ютері. Сам же процес гри передбачає наявність у користувача тільки одного персонажа, що володіє різними здібностями. Основна його мета - знищення ворожої бази та одночасно захист своєї.

У грі ми бачимо стандартну карту поля битви. Для кожної команди, яка містить 5 гравців, передбачено 3 лінії. Саме по цих орієнтирів вони повинні пересуватися до бази противника, щоб її знищити. Уздовж таких ліній стоять шість веж, і у кожної команди таких конструкцій три, причому на своєму боці цієї лінії. Ці вежі є мета, яку потрібно зруйнувати, прямуючи на ворожу базу. Також кожна команда на особистій базі має 3 захисних споруди. Щоб до них добратися, суперник повинен знищити всі башти по шляху на лінії.

Начебто все виглядає легко і просто, проте все проведені бої повністю індивідуальні та несхожі один на одного. У користувача є можливість грати за різних героїв, кожен з який має свої індивідуальними навичками. Також можна застосовувати різні тактики, що робить іграшку максимально захоплюючою.

Варто відзначити, що буде непогано завантажити додаток League of Legends Wild Rift для того, щоб самому проходити рівень за рівнем. Однак просте спостереження з боку за такими баталіями між топовими гравцями теж буває не менш захоплюючим.

Чим може похвалитися мобільна версія

На телефони розробники зуміли перенести 50 різних героїв, їх фізику і можливості. Для кожного персонажа були було створено по 3 красивих образів. Також тут можна знайти один режим битви 5х5, одну карту і рейтингові битви.

Всі битви проходять на карті «Ущелина Призивателя». У кожній команді грає 5 осіб, які можуть пересуватися по трьох вже знайомим лініях: зверху, посередині та знизу. Їх підтримкою є дрібні юніти та міньйон, що призиваються автоматично. А вздовж кожної з ліній по противнику ведуть вогонь вежі. Потрібно дістатися до спеціальних споруд і знищити їх для поліпшення міньйон.

Читайте також: PetMatch - додаток, який допоможе впоратися з втратою домашнього улюбленця

Початковий запуск представляє нам звичайну мобільну мультиплеєрну версію: магазин, різні види ігрової валюти, призові завдання, а також події, що відбуваються щодня. Буде потрібен певний час, щоб розібратися з усім цим, хоча зробити це в цілому не складно. У більшості випадків вистачає двох сесій гри. Однак є й невеликий сюрприз - преміальну валюту можна витрачати тільки на придбання косметичних образів персонажів. За перемогу платити не потрібно - цей принцип дотримується тут неухильно.

Що стосується преміальної валюти, то назва її Wild Cores. Її можна купити за справжні гроші, а ось витратити реально на чемпіонів, їх скіни та речі, абсолютно даремні в бою: пози та емоції, а також ефекти переможця. Але знаходяться люди, які за це реально платять.

Варто відзначити, що вливання справжнього кешу тут не обов'язково. Прокачуючи аккаунт абсолютно безкоштовно, ви все одно відкриєте чемпіонів. Якщо є бажання їх можна придбати за ігрову валюту, яка надходить на рахунок при перемозі в боях. Радує те, що всі герої мають однакову вартість, тому відмінність буде тільки в послідовності їх отримання.

Абсолютно кожен персонаж починає бій з найпершого рівня, а максимально їх може бути 15 штук. Це говорить про те, що умови битви для всіх однакові, не потрібно і гринд. Єдине, в чому можна випередити інших, - раніше відкрити всіх бійців. Для перемоги важливі тільки три критерії: вибір навичок при переході з рівня в рівень, придбані предмети, а також індивідуальну майстерність.

Переваги гри

 1. Дух версії для комп'ютера розробники повною мірою перенесли на переносні гаджети. Попри те, що тут менше чемпіонів, їх число дає можливість максимально реалізовувати навіть найскладніші стилі бою і тактики.
 2. Всіх чемпіонів поділили на 6 різних класів, які перетинаються: маги, стрілки, воїни, танки, вбивці та підтримка. Користувач заздалегідь знає здібності кожного і може контролювати послідовність їх прокачування з найпершого рівня по п'ятнадцятий.
 3. Руни - це особливі ефекти, які постійно діють на персонажа. Вони визначають основний ігровий стиль. Також велике значення мають придбання яких здійснюється за золото речі, які дають необхідні бонуси, навички та захист. Не останнє місце займають всякі заклинання, являють собою доступні чемпіонам надздібності.
 4. Якщо з'єднати заклинання з предметами та рунами, можна сконструювати збірку. Причому для одного персонажа таких збірок можна зробити кілька, в залежності від завдань. Сьогодні в Інтернеті є безліч таких збірок від професіоналів, вони дозволяють відкривати більш ефективні атаки.
 5. Приємною особливістю гри є те, що кожного персонажа будь-якого рівня можна протестувати в режимі тренування. Сюди відносяться і ті чемпіони, яких ви ще не відкрили. Випробувальний полігон дає можливість випробувати різні збірки та відпрацювати тактики. В результаті користувач наочно побачить, які чемпіони йому більше підійдуть.
 6. Дуже радує геймерів поступове розкриття функціоналу. Тобто при збільшенні рівня ви зможете отримати більше ігрових режимів, різних речей, заклинань і корисних рун. А ось рангові матчі відкриються на десятому рівні. Тут ви зможете не тільки підвищити свій рейтинг, а й похвалитися майстерністю.

Можна, звичайно, не морочитися з усім цим і просто змагатися з друзями. Навіть в цьому випадку програма буде вести статистику ваших дій, і вибудете відчувати себе, як на серйозному змаганні.

Виявлені недоліки

 1. І звук, і графіка, судячи з відгуків, виконані на гідному рівні. Однак на деяких смартфонах спостерігаються графічні затримки, а сам телефон сильно перегрівається.
 2. Панель управління на екрані начебто реалізована нормально, але іноді складається враження, що вона не підходить для цього жанру гри.
 3. На маленькому екрані часто з'являється велика кількість інформації під час бою, тому деколи складно що-небудь розглянути нормально.
 4. Оскільки кнопок управління багато, потрапити по них в поспіху не завжди виходить, особливо якщо у вас великі пальці. Відсутня тут підтримка контролера.
 5. Не дуже подобається користувачам тривалість сесії - бій тут не обмежується часом, як в інших іграшках, а триває до чиєї-небудь перемоги. Іноді цей час затягується на пів години, що не дуже зручно на смартфонах.

Чи варто завантажити додаток League of Legends Wild Rift?

Судячи з відгуків бувалих геймерів, іграшка дуже затягує, причому з першої хвилини. Це якісна розробка, яка є маленькою копією своєї «старшої» гри. Технічне оснащення бездоганно, додаток в плані механіки відполіроване ідеально. Плюс до всього гра повністю безкоштовна - ніяких донатів не потрібно.

Якщо вам подобається МОВА і ви бажаєте показати свою майстерність, однозначно качайте іграшку і приступайте до боїв. Фахівці рекомендують вибирати гаджети з великими екранами. Слід бути готовим до того, що бій затягнеться, тому не варто з нього виходити. В іншому випадку ви потрапите в 10-хвилинний бан, але це на перший раз. Наступного дезертирства ви можете бути покарані до півтори години.

Цікаво прочитати: Огляд програми Pocket – зберігаємо інформацію з користю

Ваша оцінка: