Я шукаю...

Що може зіпсувати ваш гаджет?

Правила використання

Напевно кожна людина мала проблеми з гаджетом. Навіть, коли ви користуєтесь телефоном з обережністю, але також можуть трапитись деякі несправності, не знаючи в чому причина. Тому пропонуємо вам звернути увагу на те, що може спровокувати проблеми вашого смартфону.

Прочитайте також: Як змінити Apple ID на смартфоні iPhone. Які методи заміни існують.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Ніколи не вимикати гаджет

Більшість людей ніколи не вимикають свій смартфон, але для того, щоб він працював довгий час, це є необхідністю. Рекомендується вимикати телефон хоча б один раз на неділю. І це буде великим бонусом для вашого акумулятора.

Правила користування смартфоном

Проблеми з чистотою смартфону

Не забувайте чистити свій телефон. Потрібно протирати екран вологою серветкою, а порт для зарядки й вхід для навушників можна очищати за допомогою зубочистки, адже туди можуть потрапити крихти, що може призвести до проблем телефону.

Проблема заповненого сховища на смартфоні

Постійно включений Wi-Fi й Bluetooth

Краще виключайте функції, якими ви не користуєтесь на цей час, адже це забирає заряд телефону, і приносить йому шкоду.

Використовування підроблений зарядний пристрій

Звичайно, зарядні пристрої можна загубити чи втратити, й іноді більшість людей не бачать проблеми придбати підробку для заряду смартфону, тим більш шкода грошей. Але краще цього не робити, тому що не оригінальні зарядні пристрої можуть з легкістю зіпсувати ваш смартфон, що у майбутньому забере ще більше коштів на ремонт.

Айфон на зарядці

Постійно тримати включеними Push-повідомлення

Часті повідомлення є вбивцями акумулятора та екрану телефону. Краще зробіть дозвіл Push-повідомлень лише до необхідних програм, щоб зберегти енергію вашого телефона як можна довше.

Використовувати смартфон в лютий холод

Якщо на вулиці лютий мороз (наприклад -20 градусів за Цельсієм), то не користуйтеся своїм смартфоном у цей момент, адже він не розрахований на роботу при такій температурі. Також сильна спека є небезпечною для роботи подібної техніки.

Залишати заряджатися телефон на всю ніч

Так робить майже кожен, але не всі знають, що заряд гаджету 100% є шкідливим. Рекомендується заряджати смартфон на 95-98%, і тоді він прослужить вам набагато довше.

Не допускайте розрядження акумулятора «до кінця»

Бажано не доводити акумулятор вашого смартфону до низького заряду, але не завжди це можливо, бо телефон може розрядитися не завжди в зручний момент. Але експерти рекомендують доводити акумулятор до 0% раз на два місяці. Не варто це робити більше!

Телефон без пароля

Перейдемо до безпеки вашого смартфону. Пароль потрібен для захисту ваших особистих даних. Адже немало шахраїв, які можуть викрасти телефон і скористатися ним. Тим більш, викрадений телефон з паролем має більше шансів на повернення.

Телефону у кишені

Тримати телефон постійно в руках під час прогулянки

Гаджет можна легко викрасти з рук, і не лише це може трапитись. Адже він також може випасти з рук на асфальт чи у калюжу. Тому будьте уважніше й обережніше!

Класти телефон під подушку перед сном

А особливо так роблять, коли заряджають свій гаджет. А це сильно перегріває телефон і його акумулятор, що приносить немалу шкоду. То залишайте свій гаджет в більш прохолодному місці.

Це основні причини, що можуть сильно пошкодити вашому телефону, тому зробіть висновки.

Використання Айфона на морозі

Використання смартфона на морозі

Хочеться приділити увагу стосовно користування смартфоном при морозі. Тримайте кілька порад.

  1. Захист для смартфона. Для початку, вам потрібно тримати свій гаджет у кишені чи в іншому закритому місці, щоб не «мерзнуло».
  2. Обережно зі снігом! Сніг – це вода, тому при потраплянні цього у ваш смартфон може принести немало проблем. Також уникайте розмов телефоном під час таких умов погоди.
  3. Використовуйте чохол. Адже це дасть додатковий захист вашому смартфону.

Захист смартфона від вірусів

Також немало людей цікавляться стосовно захисту своїх смартфонів від різних вірусів, адже їх в Інтернеті безліч. Не потрібно недооцінювати телефонних вірусів, адже вони можуть спричинити проблеми.

Захист смартфона

Потрібно бути уважнішими щодо завантаження неофіційних додатків. Наприклад, якщо ви зайшли на якийсь певний сайт і потім з`являється повідомлення про те, що на вашому пристрої є віруси й необхідно перейти за посиланням, щоб завантажити антивірус, то в ніякому разі цього робити не можна. Адже це і є вірус.

Як дізнатись, що на вашому смартфоні вірус?

Віруси є більш ізольовані, вони не можуть поширюватися на усю систему. Всі додатки в AppStore та PlayMarket проходять контроль стосовно наявності вірусів. Але якщо ви встановили додаток з неперевіреного джерела, то є вірогідність того, що може бути вірус. А потім це може проявлятися в ненормальній роботі гаджету. Іноді навіть хакери можуть зламати додаток, який був випущений перевіреною компанією.

Як дізнатися що на Айфоні вірус

Найпростіші способи, які можуть допомогти вашому гаджету покращити свою роботу:

  • почистьте історію і данні в браузері;
  • перезавантажуйте телефон.

Як захистити ваш смартфон від вірусів?

  • регулярно обновляйте ваш телефон;
  • не завантажуйте додатки від сумнівних джерел;
  • не переходьте за посиланням.

Ще ми хочемо проінформувати вас стосовно пошуку вкраденого смартфона. Які є способи пошуки та його повернення. Адже крадіжка телефона для кожного може бути дуже неприємним моментом.

Свій телефон можна перестрахувати ще до крадіжки або втрати. Стосовно iPhone, то режим втрати можна ввімкнути в програмі «Знайти iPhone» на сайті iCloud.com. І потім на вашу електронну адресу надходить певний лист з підтвердженням. Тоді ви вказуєте про втрату, і спочатку будуть вимкнені усі ваші платіжні функції, реквізити ваших кредитних карт і все необхідне.

Також ви зможете побачити поточне місце знаходження вашого iPhone.

Тому, рекомендується, щоб додаток «Знайти iPhone” був у вашому смартфоні.

Звичайно, ніщо не може обіцяти повернення телефону.

Другий спосіб – це звернення до поліційного відділення. Потрібно буде написати заяву і надати докази, що телефон саме ваш.

Прочитайте також: Як заряджати Айфон швидше.

Тому будьте уважніше до свого смартфону. Дотримуйтеся простих правил щодо його використання. І бажаємо вам, щоб телефон працював довго і без зайвих проблем!

Ваша оцінка: