Я шукаю...

Apple офіційно запускається в Україні

apple ukraine

Всесвітній ринок техніки щодня розширюється і збільшує обсяги постачання. Найвідоміші та затребувані бренди прагнуть зайняти лідуючі позиції в продажах власної продукції. Apple належати до першокласної техніки преміумсегменту.

Тож не дивно, що величезна кількість шанувальників чекають виходу нових айфонів або програмного забезпечення з нетерпінням, інтересом і захопленням.

Розробники компанії щороку радують своїх споживачів не тільки новинками, а й особистим представництвом в країні. На сьогодні Україна увійшла до числа резидентів, де Apple офіційно запускається.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що таке офіційне представництво?

Для іноземних компаній це можливість вийти на український ринок і представляти інтереси власника. Офіційний статус юридичної особи дозволяє регулювати ринок продажів. Також, виконувати всі необхідні функції для того, щоб забезпечити покупцеві вигідні умови. Apple зареєструвала представництво в Україні з метою гуртового та роздрібного продажу ліцензійної техніки, запуск локалізованих сервісів.

На цю мить Apple має тільки посередників. Вони безпосередньо здійснюють продажу потенційним покупцям. Це оптимальний варіант для іноземного бізнесу. За правилами територіального законодавства необхідно платити податки, надавати підтверджуючі документи.

Посередник вже має статус в країні. Тому, взаємини офіційного представника і ресейлера працюють на взаємовигідних умовах. В даному, випадку посередник має право виставляти продукцію з власною ціною.

apple

Продукція Apple в Україні

Нині техніка Apple потрапляє на український ринок через офіційного дистриб'ютора. Покупець має можливість вибрати оптимальний варіант за доступною ціною. Вартість при продажу посередник зазначає самостійно. Однак, в такому випадку техніка коштує набагато дорожче. На даний показник може впливати партнерські взаємини, умови постачання.

Представництво відкриває масу можливостей для українського покупця. В першу чергу, це гарантія якості від власника, економія коштів. Сертифікована продукція обслуговується в ліцензійному сервісному центрі.

Крім техніки має офіційний сайт компанії. Сьогодні кожен користувач може знайти за запитом і перейти в необхідний розділ. Apple запустила український розділ сайту і початку локалізацію з можливістю ознайомитися, вибрати товар українською мовою. Також, всі клієнти зможуть дізнатися найближчу адресу магазинів з продажу ліцензійної продукції. Список авторизованих ресейлерів можна знайти у відповідному розділі. Всі інші постачальники, які не вписані, працюють нелегально.

Читайте також: Як Apple викриває «крота»

Особливості сайту

Дизайн та оформлення сайту відповідає загальному вигляду продукції Apple. Тут можна знайти розділи техніки, категорії. При вході на верхній панелі спливає запит від геолокації. Щоб перейти на україномовну версію, необхідно вибрати країну проживання і натиснути кнопку «Далі». Локалізація дозволяє в автоматичному режимі адаптувати сайт під українського споживача. Також, у верхній частині сайту буде вказані розділи: Мас, iphone, watch, TV, music, підтримка і де купити.

Головні переваги

Представництво Apple в Україні офіційно зареєстровано у квітні 2020 року. Діяльність компанії буде пов'язана з гуртовою та роздрібною торгівлею комп'ютерами, електронним і телекомунікаційним обладнанням. Крім цього, Apple відкрила вакансію менеджера з персоналу в Україні.

Це означає, що кожен український користувач зможе звернутися за підтримкою в офіційне представництво та отримати консультацію рідною мовою. Відомо, що компанія шукає співробітників серед українського населення.

Основні плюси:

  • Сертифікована продукція і магазин на території країни;
  • Офіційні ціни від розробника техніки;
  • Можливість звернутися в локалізований сервісний центр;
  • Великий попит і споживання продукції на українському ринку;
  • Вигідні взаємини;
  • Відсутність нелегальних посередників.

Також, в майбутньому Apple хоче навчити Siri української мови. Це голосовий помічник, який можна використовувати як додаткового пошукового пристрою. Користувачі можуть робити будь-який запит. Розумна програма Siri проводить пошук і відповідає на поставлені завдання. У мережевих магазинах продукція Apple буде представлена ​​і далі. При цьому, споживач отримує вибір, де краще купити гаджет або техніку.

apple ukraine

Підсумки й висновки

Можна з упевненістю сказати, що запуск офіційного представництва Apple - це важливий крок для міжнародного ринку. Компанія самостійно визначає торгову стратегію в кожному окремому регіоні. Тому, для України це можливість піти від посередників. Apple може піти від роботи з дистриб'юторами та укладати нові великі контракти з компаніями безпосередньо.

Кожен українець має можливість взаємодіяти з представництвом. Офіційний сайт з підтримкою українською мовою дозволяє більше розбиратися в деталях, вивчати ринок. Локалізація сайту - це впевнений крок у майбутнє. Окремі блоки та розділи вже зараз можна прочитати українською мовою. Надалі контент також буде наповнюватися інформацією.

Наявність фірмового магазину, великого складу і сервісного центру впливає на швидкість постачання. Тепер новинки від Apple буде швидше з'являтися на прилавках. Нема потреби чекати чергу, доставка здійснюється за короткий проміжок часу.

Кожен український користувач зможе придбати техніку від компанії Apple на території своєї країни. Для всіх охочий є можливість подавати заявки на вакансії. Продукція Apple є однією з найбільш затребуваних у світі. Попит з кожним роком збільшується. Компанія враховує потреби кожного регіону, закриває запити та потреби покупців.

Читайте також: Ecophone – якісний відновлений iphone за доступну ціну

Ваша оцінка: