Я шукаю...

Book Track - знахідка для цілувальників книжок. Як відшукати будь-яку книгу за допомогою програми.

Демонстрація додатку Book Track

Book Track - що це?

Book Track- це платний ексклюзивний додаток для iPhone, iPad і Mac. Ця програма допоможе вам впорядкувати свою бібліотеку, відстежити ваші книжки та допоможе вести, ні мало ні багато, щоденник літературних уподобань.

Знайдете Book Track ви на просторах App Store, і коштувати він буде - 4,99 $. Розробники цього додатка створили щось на зразок гардеробної номерної шафи для шопоголіка, тільки замість шафи - записна книжка книжкового хробака, а замість шопоголіка - завсідник у світі підручників, прози, поезії або, - чим чорт не жартує? - навіть коміксів.

Читайте також: Окуляри віртуальної реальності від Apple

В яких випадках Book Track буде корисний?

Припустимо, ви живете в Казахстані. Рідне місто невелике, і книгарень раз, два та й усе. І ось один знайомий в ненав'язливій бесіді рекомендує вам якийсь роман. Нехай він і оповідає про нього плутано і порушує хронологію сюжету, книга ця вам раптово стає цікава. Хоча ні, плутані вигадки знайомого тільки підсилюють ваше бажання, вам захотілося зануритися в цей світ, відчути його через призму поглядів письменника.

Але от не задача: ви переконаний прихильник паперових книг. Ви не розумієте, в чому може бути задоволення від читання без таких фетишів як: запах сторінок; без дотиків до обкладинки; без того, як можна по блоку визначити, скільки ще залишилося прочитати; без тяжкості тому в нагрудній кишені чи в портфелі; без вашої улюбленої закладки, що побачила стільки історій, кінець кінцем

.читання книги

Ви заходите в Google і відкриваєте перше ліпше посилання інтернет-магазину. Тут цього роману не виявилося. Ви заходите на друге, трете - той же результат. Ви наважуєтеся пройтися до книгарень, але і там вас чекала невдача. Роман виявився рідкісним. А прохання позичити цю книжку у приятеля не увінчалися успіхом. Той виправдовувався тим, що книга-то для нього річ особиста і важлива, і як би ненароком огинає ваше прохання в розмові.

І тут-то б і знадобився Book Track. Ви відкрили би додаток, і він автоматично знайшов б цю книгу в інтернеті. Ви заходите в магазин додатка і купуєте жаданий роман. І не потрібні вам ні знайомі знайомих, у яких у мами цей том десь там завалявся у шафі; і не потрібно блукати по барахолкам і ринках; і не потрібно качати безплатну електронну версію, закривати очі на помилки та паршиву верстку. Два натискання - книга вже у вас.

Як користуватися Book Track?

Творці розробляли додаток для того, щоб навести порядок в бібліотеках кожного з користувачів. Для цього є два розділи:

  1. бібліотека - тут будуть зберігатися як всі електронні, так і паперові книги.
  2. список бажань - тут будуть книжки, які ви запланували прочитати.

Додати книгу в один з розділів можна трьома способами:

  • Онлайн - введіть назву твору, ім'я автора або унікальний ISBN-код - цей код присвоюється книзі при публікації. Він надрукований вище штрихкоду.

пошук книг онлайн

 

  • Вручну - ввести дані самостійно, якщо програма не підкаже вам варіант з мережі.
  • Засканувати штрих-код - ви можете зробити фото штрих-коду. Можливо, такий спосіб буде корисний, коли ви знайшли цікаву для вас книгу в магазині, але ціна вас не влаштовує; або вам люб'язно дали потримати книжку, просто помилуватися, але вона не ваша.

 

пошук книг по штрихкоду

 

Ось, коли книга в одному з розділів, ви зможете побачити дату її додавання або змінювати на ваш розсуд, а саме:

  • Відредагувати обкладинку - обрізати її, повернути, замінити на фото або додати вподобаний фільтр.
  • Додати теги - ви вільні навести порядок, як вам буде зручно, привласнити групі книг жанр або, наприклад, написати - «обов'язково прочитати до смерті»
  • Статус - прочитано, не прочитано.
  • Присвоїти рейтинг - оціните книгу за п'ятибальною шкалою (1 - ну таке собі, 5 - шедевр, епохальний текст)

Спільна робота з іншими платформами та синхронізація з iCloud.

Book Track працює і з іншими сервісами: Reading List, Goodreads і BookBuddy. Ви можете імпортувати або експортувати книги з перерахованих вище платформ, а якщо захочеться поділитися списком книг - експортувати його в PDF або CSV форматах.

Оскільки додаток працює на операційній системі IOS, всі дані будуть зберігатися на хмарному сервері iCloud. Ця особливість може бути вельми до речі для тих, у кого є і iPhone, і iPad або навіть MacBook. Однак з комп'ютерною версією є один нюанс, про який варто згадати в наступному розділі...

Буде цікаво для властників айфон: Програми для вивчення англійської мови на iPhone

Підбиватимемо підсумки про Book Track.

На манір самої IOS, Book Track вийшов строгим і аскетичним. Тут немає нагромадження тисячі і однієї функцій, інтерфейс мінімалістичний, і в додатку розбереться навіть дитина. Однак деякий час Book Track був обділений російською локалізацією, що дуже неприємно. Але сама неприємна особливість - версію на Mac доведеться купувати окремо.

Компанія Apple славиться тим, що їх пристрої не тільки якісні й прості, але і відмінно взаємодіють один з одним, наприклад: якщо ви сфотографували птаха на камеру iPhone, фотографія майже миттєво опиниться в призначеної папці MacBook. Синергія гаджетів посилюється з кожним новим оновленням програмного забезпечення. А ось коли версію програми на комп'ютер потрібно докуповувати на один з «яблучних гаджетів» окремо - ланцюжок розривається, доводитися латати його і докуповувати відсутню ланку.

Ще одна неприємна особливість - Book Track не має безкоштовного пробного періоду, як це буває в подібних програмах. Ви відразу повинні вирішити для себе: чи потрібен мені цей додаток чи ні?

В іншому, політика компанії Apple в Book Track помітна відразу: просто, зі смаком і, зрозуміло, не безплатно. Додаток регулярно оновлюється і, можливо, нарікання на відсутність деяких фішок стануть не актуальні вже під час того, поки автор пише цю статтю ...

Ваша оцінка: