Я шукаю...

Summoner`s Greed: Цікава Tower Defense, або ж занудний провал?

Summoner`s Greed

Tower Defense - це класика ігрової індустрії. Як правило, такі ігри славляться своєю простотою, але, в той самий час, що чіпляє механікою, яка дає гравцеві виклик. І представників такого жанру на ринку зараз чимало.

Є класичні ТД-ігри, які вже стали рідними для багатьох гравців. Але, коли розробники зрозуміли, що в гру можна впроваджувати систему колекціонування персонажів, то ринок, в тому числі і Tower Defense`ів досить сильно змінився. Стали з'являтися нові цікаві проєкти, які дали можливість вдихнути життя в, ​​здавалося б, застояний жанр.

І ось гра Summoner Greed. Вона розповідає про «Призивальника», який повинен просто захистити свою скриню з золотом. Але наскільки ця гра хороша?

summoner кадр

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Про що гра Summoner Greed?

Summoner Greed оповідає про звичайного мага, здатність якого полягає в можливості закликати монстрів. Саме вони роблять за нього всю «брудну» роботу. Цей маг краде скриню, за якою починають полювати всі охочі вороги. Ваше завдання - це допомогти магу утримати свої багатства.

Вам потрібно купувати нових монстрів, які будуть корисні в сутичці, використовувати заклинання, покращувати камені, які служать своєрідними бар'єрами, і покращувати монстрів різними доступними шляхами. Це і все, що можна сказати про гру.

Ігрові механіки

Tower Defense ігри бувають абсолютно різними. Якісь створюють дійсно цікаві та унікальні карти з безліччю лазівок і способів захиститися. Деякі навіть дозволяють вам взаємодіяти з оточенням, щоб отримати вагому перевагу в бою. Існують навіть такі, які дають вам можливість ставити свої зміцнення в будь-якій точці карти.

Але ось у випадку з Summoner's Greed все до неможливості просто. У вас на карті є всього 9 слотів під монстрів. І ви вже самі вибираєте, як їх ставити. З одного боку - це хороший хід. У вас немає можливості створити якусь дику імбалансну комбінацію, яка зробить гру неймовірно простою. З іншого боку, ви не можете повною мірою реалізувати потенціал деяких карт, що робить гру, місцями, трохи некомфортною.

Також, на карті, між вашими вежами, розташовані камені. Вони служать головною опорою, і не дозволяють ворогам пройти крізь щілини. Саме завдяки ним, ви отримуєте можливість атакувати монстрів якомога довше. Однак, розслаблятися теж не варто, адже деякі вороги можуть каміння і зламати. Приємного мало, особливо, якщо ви тримаєтеся на останньому подиху.

Монстрів досить велика кількість, їх можна покращувати за золото і закликати за допомогою двох валют. Перша - це сфери, які служать основною валютою для призову монстрів. Друга - кристали. За них ви можете закликати епічних і легендарних монстрів. Якщо сфери можна отримати кожен раз, коли ви закінчуєте хвилю, або ж вбиваєте боса, то кристали видаються за досягнення.

Також, маг може використовувати три заклинання, які будуть корисні в бою. Користь від них, звичайно, знаходиться під питанням, проте, вони є.

Ну а поліпшити камені, атаку монстрів, видобуток золота (необхідно для поліпшення монстрів і деяких навичок), а також ефективність самих здібностей ви можете в магазині.

На цьому з геймплейними особливостями все.

summoner герої

Переваги гри

Говорити про переваги можна досить довго. Особисто мене гра привернула своєю рекламою в Instagram. Вона була ненав'язлива, висміювала реклами інших додатків і давала зрозуміти, що в ній немає реклами. І її дійсно немає!

Здавалося б, на цьому з перевагами можна було б і зупинитися, однак, є ще ряд відмінних особливостей, які підкуповують гравця. По-перше - це графіка. Гра виглядає досить мило і мультяшно. І це все збалансовано. Монстри виглядають кумедно, місцями навіть необразливо. Це робить їх досить дисонансними героями, які одночасно милі котики, але і смертоносні вбивці.

Крім графіки, можна виділити і систему заробітку валюти. Заробіток кристалів, які вважаються досить цінною і значущою валютою, не є чимось важким. Їх можна придбати у торговця за золото, отримати за досягнення. Загалом, це дійсно приємно. Вам навіть не доводиться замислюватися про те, щоб закинути реальних грошей в гру. І це приємно. Отримати їх ви можете навіть за добровільний перегляд реклами (якщо вам так пощастить), тому претензій до цього і бути не може.

Плюсом до всього, заклик монстрів досить непогано працює. Тут немає такої дратівливої ​​системи, що за звичайні сфери ви отримаєте звичайних (в кращому випадку рідкісних) монстрів, в той час, як кристали відкриють вам двері в світ епічних і легендарних. Ні. Ви можете спокійно отримати як епічних, так і легендарних монстрів, витративши лише сфери. Особисто мені випало два легендарних, що цілком спростило загальний ігровий процес.

Відзначити також варто різноманітність монстрів. Якщо вороги відрізняються лише візуально і показниками сили, то ось монстри є дійсно цікавими, і з ними треба придумувати різні комбінації. Гра просто випробовує вас пробувати щось нове.

Ну а головне - це загальна простота. Так, її хтось може поставити мінусом, однак, загальна простота - це те, що робить цю гру дійсно заманливою, не особливо напружує і досить цікавою.

Але не одними перевагами повниться гра.

Читайте також: Гра Among Us: особливості гри і як завантажити на айфон

summoner фінал

Недоліки Summoner's Greed

Не дивлячись на те, як ця гра може заманити, є багато факторів, які можуть і відкинути рядового користувача від неї.

Почати варто з деякою настирливості. Так, здавалося б, найперше перевага - це відсутність реклами. Але гра знає, як набридати і без неї. Час від часу, з'являються «монітор» і торговець. І це неймовірно дратує. Здавалося б, що тут поганого? Але коли між хвилями бачиш це повідомлення, то вже починаєш сумувати, адже поки цей торговець ( «монітор») дійде, поки він зупиниться, пройде секунд 5. Що в цьому такого? Так те, що, коли граєш в гру вже другу чи третю годину поспіль, а ця штука з'являється мало не щохвилини, примушуючи чекати - це нітрохи не краще реклами. Але реклама хоча б відрізняється іноді.

Далі слід поговорити про монстрів. Деякі є відверто марними, але вони скоріше «стартові». Говорити про них навіть не варто, та й ставити як недолік теж. А ось легендарні - це вже інша розмова. Є один з легендарних монстрів Феліна. Це ангел, який має непогану атаку, а також, раз в декілька секунд, б'є всіх ворогів на карті нищівною хвилею, яка завдає 1000% від її базового дамагу. Це вже неймовірно сильно. Феліна самостійно може знищити хвилю ворогів за два удари, і це не перебільшення. А якщо до неї в пару поставити ще і тотем шкоди, то хвиля може закінчитися на одному ударі. Таким чином, з 9 пішаків, у вас встигає грати тільки одна. Інші легендарні персонажі, щонайманш з тих, що є, банально не вивозять такий рівень, як у Феліни.

Але проблема з балансом героїв утворює нову проблему. Своєрідний «швидкий старт». Ця проблема характерна тим, що, маючи незбалансованого героя, ви можете дуже швидко почати розносити ворогів. Ви робите це раз по раз, поки не потрапите в глухий кут: занадто сильного боса. Боси, на секундочку, в рази сильніші рядових монстрів, їх вбивство - це вже справжня проблема. І тоді вже Феліна не допоможе. Тоді ви просто потрапляєте в глухий кут, єдиний вихід з якого - починати спочатку рівень, щоб фармити більше, більше і більше ресурсів. Досить дратує. Ну а заклинання призивальника стають просто максимально марними, що робить їх просто непотрібними атрибутами інтерфейсу, не більше.

Але і з тупиків утворюється третя проблема. Тупик змушує просто фармити. І не залишається просто нічого, крім як сидіти, встромляти в екран телефону і чекати. А чекати доведеться довго. Таким чином, просто виходиш з гри, і чекаєш, коли назбирається золото. Через це все, я заходжу в гру раз в місяць, зібрати ті купи золота, які у мене є, прокачати на них доступних монстрів і навички, після чого, дочекатися чергового глухого кута.

А також, щоб випробувати нові комбінації монстрів, вам доведеться чекати, поки ви не програєте. Так, по ходу гри не можна міняти героїв. Програти навмисне ви не можете, адже ви ніяк не впливаєте на монстрів, ви не можете їх прибрати. Тому, доведеться чекати чергового глухого кута. А він може настати далеко не скоро. Ось ви вибиваєте легендарного героя, у вас сверблять руки, щоб випробувати його в бою. Але маючи на карті Феліну, вам доведеться ще чимало почекати, аби отримати можливість зіграти з героєм.

Ну і остання проблема - це валюта. Так, знову ж, у перевагах було сказано, що валюту можна отримати просто і безкоштовно. Але не всю. Є «Камені призивальника». За допомогою них можна отримати унікальних «спеціальних» монстрів, які, напевно, навіть легендарних переплюнуть. Тільки на кожного такого потрібно 1000 каменів. А камені отримати вже дуже непросто. Вони випадають в кількості однієї-двох штук зі спеціальних монстрів "гномів", які з'являються дуже рідко. І так, якщо ви зайдете в черговий глухий кут, то гра не буде автоматично кидати вас до якоїсь контрольній точці. Вона не зрушить з місця, поки ви не виберете, чого хочете самі. Саме з цієї причини, вам потрібно постійно сидіти біля телефону, сподіваючись на появу гномів. Якщо вимкнути телефон, камені, звичайно ж, збиратися не будуть.

summoner головний герой

Чи варто Summoner's Greed уваги?

Відповісти на це питання однозначно не можна. Хтось, звичайно ж, отримає від гри саме те, чого хоче: простоту, виклик, прокачування, колекціонування. Також, приємна графіка і можливість отримувати валюти за просто так - це все круто. Однак, відсутність балансу і постійні тупики просто вбивають гру. Настирливі торговці також не приносять ніякого щастя.

Гра сама себе з'їдає, сама себе робить нудною, нецікавою. Вона змушує забивати на саму себе, робить так, що зайти в неї хочеться через місяць, а то й два, аби подивитися, скільки золота накапало, і як скоро тупик зникне, і з'явиться новий. Це все. Грати в неї варто на свій страх і ризик, адже, знову ж таки, все індивідуально. Пару днів провести в ній із задоволенням можливо. Але не впевнена, що в ній вийде затриматися надовго.

Читайте також: Чому варто завантажити Assassin's creed на iPhone

Ваша оцінка: