Я шукаю...

Bloodstained: Ritual of the Night огляд. Чому варто скачати на Айфон

Гра Bloodstained: Ritual of the Night

Bloodstained: Ritual of the Night iPhone – це поєднання готичного хорору та екшину який передає атмосферу Англії 20 століття. Гра має цікаву історію, тут велика кількість таємниць і є багато заблокованих кімнат, а героїні постійно не вистачає ресурсів для виживання.

Дана гра буквально побила рекорди, на її створення було зібрано більше 5,5 мільярдів доларів, а необхідно було всього лиш 500 мільйонів.

Перші фрагменти гри можна було побачити в 2019 році, саме тоді розробники повідомили точну дату появи у продажі.

Всі дії відбуваються в альтернативній реальності на Землі. Люди втратили віру через настання епохи великих технологій, саме після цього відбулося виверження вулкану і почалося вторгнення демонів. Алхіміки вирішили створити нову расу.

Bloodstained: Ritual of the Night iPhone інформація про гру

Настільки якісна гра з чудовою графікою та цікавим сюжетом виходить досить рідко. Жанр пережив не самі кращі часи тому Bloodstained можна б було вважати експериментальним проектом, якщо не враховувати кількість коштів які довелося зібрати розробникам на розвиток ідеї.

Bloodstained: Ritual of the Night створення гри

В 2015 році була зібрана рекордна сума коштів і над створенням нової гри розробники працювали цілих 4 роки.

Гру змогли повністю удосконалити, відтінки стали набагато яскравішими і більш насиченими. Тому можна стверджувати що час даному проектові лише пішов на користь.

Спочатку розробники планували всіх героїв зробити мультяшними, однак вже зовсім скоро рішення було змінене. Над створенням дизайну вдалося попрацювати таким відомим дизайнерам як Єсітака Амано, Аямі Кодзима. Цим спеціалістам вдалося створити ідеальну картинку.

Bloodstained вийшла досить аутентичної, атмосферною і звичайно ж хардкорною грою. А підсилити ефект яскравої картинки допомагає підходяще музичне супроводження.

Bloodstained: Ritual of the Night огляд

Головна героїня – Міріам, яка прокидається після тривалої коми і починає розуміти, що вона помирає. А для того щоб це не допустити їй необхідно повністю очистити замок від демонів, а також дістатися до головного антагоніста гри.

Здійснючи Bloodstained: Ritual of the Night огляд варто відмітити, чудову графіку гри, а також велику кількість можливостей які доступні головній героїні. Вона здатна не просто отримувати багато різноманітної зброї, але й створювати різноманітні предмети.

Так як і в інших подібних проектах центральна постать гри має велику кількість ворогів. Міріам чекає велика кількість боїв з ворогами, що може стати великою несподіванкою для непідготовлених гравців.

Огляд популярної гри Bloodstained на iPhone

Для того щоб отримати хорошу кінцівку, гравцеві прийдеться нелегко. А саме прийдеться обстежити всі локації, зустрітися з великою кількістю противників і вбивати так званих босів.

Сюжет екшину чудово реалізую концепцію Metroidvania. Головна героїня змушена постійно знаходитися в русі, вивчати нові локації та навколишній світ, брати участь в боях і в ході даного процесу здобувати нові навички. При цьому всьому тут немає відчуття, що гравець змушений слідувати системі, персонаж може сам обирати куди йому рухатися.

Героїня – справжня майстриня військової справи і в бійках може використовувати велику кількість технік та зброї. Кожен вид зброї потребує конкретних прийомів та навичок. Екіпіровку можливо буде придбати, або ж отримати за виконання певних завдань. А також інколи додаткові компоненти які будуть потрібні можна буде знайти в скринях впродовж руху по замку.

Все створено таким чином, що гравець обирає все опираючись на власні смаки. Так наприклад, для тих хто віддає перевагу ближнім боям можна обирати булави та мечі. Це дасть можливість перемагати навіть самих сильних суперників. А крім можливості обрати зброю, також будуть прикраси, одяг. Особливе місце займатимуть уламки. Вбиваючи ворога можна отримати рідку частину даного компоненту.

Також рекомендуємо ознайомитись з оглядом психологічної гри у стилі трилера з елементами хоррору - Medium.

Саме уламки відповідають за отримання додаткових можливостей, перетворень у замку а також контролю і управління великою рукою. На шляху можна буде знайти невеликі портали які дозволять набагато швидше переміщатися і потрапляти на вже відкриті локації. А в центральний хаб допоможуть повернутися придбані у торговців камені.

Герої гри Bloodstained

Bloodstained пропонує декілька закритих кімнат. Там можна знаходити книги які допомагають покращувати характеристики. А демонічний стиліст здатен змінити образ героїні, та змінити її одяг.

В Bloodstained велика кількість додаткових персонажів, можливостей, та цікавих локацій проте розробникам так і не вдалося створити по-справжньому зрозумілу карту гри. Тому дуже часто гравець не розуміє, що саме йому потрібно робити щоб покращити ситуацію.

Гравці яким все ж довелося спробувати ігровий світ Bloodstained: Ritual of the Night стверджують що тут присутній навіть деякий юмор. Він деколи стосується швидше старіших проектів, однак не боїться торкатися сучасних трендів які з’явилися в оновленому варіанті.

Нову версію в першу чергу очікували фанати Castlevania. І розробникам все ж вдалося здивувати ігроманів.  

Bloodstained: Ritual of the Night проходження

Для того щоб отримувати постійно нові можливості, зброю і відкривати кімнати потрібно постійно виконувати завдання і рухатися вперед. Якщо користувач Айфон буде постійно виконувати всі запропоновані дії Bloodstained: Ritual of the Night проходження буде досить легким і цікавим.

В процесі проходження доведеться зіштовхнутися з великою кількістю ворогів.

Вепар

Це головний бос з яким головній героїні доведеться мати справу. В поєдинку з ним не буде нічого складного, Міріам просто повинна буде майстерно давати відсіч йому та іншим ворогам при цьому ухилятися від ударів.

Рівень Вепар гри Bloodstained: Ritual of the Night

Крім розмахувань з потужною силою Вепар також пустить у головного персонажа кислотну рідину. А якщо йому вдасться потрапити у центр поєдинку, то він отримає можливість атаки по всій довжині поля бою. Якщо часто потрапляти на атаки то життя може не вистачити на цілий поєдинок. Щоб виграти цей бій, потрібно:

 • Підійти до ворога і атакувати за допомогою уламка «Вогняна гармата».
 • Коли Вепар почне атакувати кислотою важливо ухилитися від цього і вдарити його.

Спочатку  доведеться битися з іншими противниками, а після цього повторити знову перший пункт.

Вхід

Потрапивши до входу замку потрібно якомога швидше бігти до залу з Кривавим вівтарем. Після цього потрібно дістатися до верхнього рівня і  подивитися сцену з Альфредом.

В одній із кімнат героїня зустрінеться з Зангецу і змушена буде  його зупинити.

Зангецу

Цей додатковий персонаж не зовсім бос, одна Міріам доведеться також і з ним влаштувати бій. Є щодо цього наступні рекомендації:

 • Ворог буде здійснювати атаку за допомогою катани, в останні хвилини коли практично буде здійснений удар потрібно підстрибувати.
 • Коли Зангецу буде здійснювати розмах потрібно опинитися за його спиною і зробити два удари.

Собор Кехта

Після бою з’явиться можливість отримати легкі кошти. В  одній з кімнат можна буде побачити наляканого хлопця, який допоможе здійснити обмін каменю на тисячу монет. Весь замок в якому відбувається гра поділений на дві частини і щоб потрапити в іншу частину необхідно заволодіти уламоком «Вітраж».

Собор Кехта в грі Bloodstained: Ritual of the Night

Ex Machina

Потрібно піднятися на верхній рівень башти. Тут можна знайти вхід до бібліотеки. Там буде два персонажі одного з яких доведеться вбити. Вампір бібліотекар знаходитиметься у полоні боса і саме з ним треба буде здійснити бій.

Бібліотечний бос

Цей ворог особливий тим що вміє високо стрибати. Тому краще запастися різними зіллями для укріплення персонажа, а також стравами. Рекомендується виконати наступну послідовність під час бою:

 • Зачекати поки ворог самостійно спуститься і почне здійснювати атаку.
 • Потрібно залізти на труби і почати атаку зверху.
 • Коли ворог почне підніматися туди ж потрібно зіскочити у низ і очікувати атаки.
 • Повторювати всі дії потрібно декілька разів.

Дракони-близнюки

Цей бій вважається одним із самих важких. Варто знати наступне про нього:

 • Дракони не атакують відразу двоє, всі дії здійснюються по черзі.
 • Коли відбувається виверження вогню буде невелика перерва, персонажу потрібно знаходитися по центру даного полум’я.
 • Якщо не вдасться позбутися ворога за певний час, то дракони здійснять сильний удар який стане смертельним.
 • Драконів можна не вбивати достатньо протриматися до того моменту, коли вони спустяться на нижній рівень башти.

Дракони-близнюки в грі Bloodstained: Ritual of the Night

Східна лабораторія

Тут потрібно буде вирішити головоломку. Для економії часу краще увійти до порталу який знаходиться зліва. Всі дії потрібно здійснювати саме за допомогою порталів.

В ході цього всього доведеться битися з першим босом, проте на цей раз він буде володіти кращими прийомами.

Непропустіть також огляд нестандартної гри з містичною атмосферою - Limbo.

Кімната Джібеля

Необхідно повернутися до бібліотеки, після цього вийти з кімнати і використати відбиваючий промінь. Після цього вийде потрапити у локацію яка раніше була недоступною. Саме тут можна буде знайти Джібеля, але не варто його вбивати так як саме він має відкрити головний секрет, хто саме стоїть за викликом демонів.

Мага варто атакувати до тих пір поки його не вдасться роззброїти. Після цього потрібно буде відшукати вхід до «Схованки чудовища». Для того щоб потрапити туди потрібно повернутися в сад і піднятися наверх. На балконі з місяцем потрібно розрубати його навпіл. Це і стане вірним шляхом до правильної кінцівки гри.

Кімната Джібеля  з гри Bloodstained: Ritual of the Night

Bloodstained: Ritual of the Night скачати на Айфон

Якщо необхідно Bloodstained: Ritual of the Night скачати на Айфон, то потрібно зайти в App Store і знайти дану гру .

В грі є все необхідне для того щоб її завантажити та цікаво провести час. Серед основних позитивних моментів новинки можна виділити:

 • Велику кількість ігрового контенту, що особливу сподобається фанатам даного жанру.
 • Можливість швидкого переміщення з однієї локації у іншу.
 • Яскраві кольори, та відмінна графіка яка створює потрібну атмосферу.
 • Вільний сюжет, що характерне для багатьох ігор японських розробників.

Bloodstained – це цікава гра яку можна вважати однією з найкращих в даному жанрі. Гравець який очікую побачити щось нове обов’язково повинен встановити її на свій смартфон та насолодитися ігровим процесом.

Ваша оцінка: