Я шукаю...

Розвиток Apple: становлення легендарної компанії

Розвиток Apple: становлення легендарної компанії - icoola.ua - фото 1

Apple – найуспішніша технологічна компанія в історії. Вона створила безліч найпопулярніших продуктів останнім часом та допомогла визначити, як люди використовують технології. iPhone змінив все, коли був випущений, і це був лише початок. З того часу Apple продовжує впроваджувати інновації та випускати нові та цікаві продукти, які не дають нам спокою. Ось кілька прикладів:

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Apple втілює нові ідеї в галузі апаратного та програмного забезпечення

Apple – це компанія, яка привносить нові ідеї на ринок. Вона завжди шукає шляхи вдосконалення та інновацій. Apple також є компанією, яка постійно запроваджує нові ідеї.

Apple досить розумна, щоб працювати над тим, що не працює

Apple - це компанія, яка готова спробувати нове, навіть якщо це нове не працює. Apple має довгу історію невдач, щоб вчитися на своїх помилках та вдосконалюватись далі.

Готовність Apple до невдач ілюструє той факт, що не всі її ранні продукти були успішними. Наприклад, планшет Newton MessagePad провалився, тому що люди воліли використовувати ручку та папір (принаймні, для ведення нотаток), а не писати на склі стілусом; Apple III коштував Apple 100 мільйонів доларів збитків через виробничі проблеми; а перший комп'ютер Джобса - Lisa - став одним із найбільших провалів Apple, незважаючи на те, що при запуску в 1983 його широко звеличували як революційний.

Найбільшим хітом iPhone був сенсорний екран

Найбільшим проривом Apple у iPhone став його сенсорний екран. Він був унікальним і виділяв iPhone серед інших телефонів на ринку. Сенсорний екран - це новий спосіб взаємодії з комп'ютером: ви можете перегортати фотографії, натискати кнопки та посилання або робити інші дії, інтуїтивніші, ніж традиційні комп'ютерні інтерфейси. Наприклад, якщо ви переглядаєте статтю в Safari на iPhone і хочете поділитися цікавою частиною статті в Twitter або Facebook, не виходячи з Safari (ця функція називається "share sheets"), ви можете просто торкнутися обраного місця одним пальцем, а потім провести вгору іншим пальцем, щоб відкрити опції обміну. Якщо при виконанні цього жесту ваш палець трохи зісковзне з мети, він зазвичай повертається на місце; завдяки цьому використання сенсорних екранів здається природнішим, ніж якби вони керувалися тільки курсором миші або трекпадом.

Сенсорний екран змінив все і відразу

Сенсорний екран – це новий спосіб взаємодії з комп'ютером. Він інтуїтивніший і природніший, ніж інші способи взаємодії з комп'ютером, такі як миша або клавіатура.

Сенсорний екран більш доступний, ніж інші способи взаємодії з комп'ютером, оскільки він не вимагає жодного спеціалізованого обладнання, крім того, що входить до стандартної комплектації більшості ноутбуків, планшетів та телефонів.

Сенсорне управління також є інклюзивним; Будь-яка людина може використовувати палець або стілус як пристрій введення, незалежно від того, чи він добре бачить чи не має доступу до інших видів технологій, таких як клавіатура Брайля або оновлені дисплеї Брайля.

Після сенсорного екрану з'явився App Store, який змінив роботу iPhone на все життя

App Store від Apple - це найбільша зміна в історії компанії. App Store назавжди змінив iPhone і по суті змінив те, як люди використовують комп'ютери. Це був не просто спосіб пошуку програм на телефоні - це був новий спосіб роботи, спілкування та взаємодії з комп'ютерами.

Магазин програм перетворив iPhone на комп'ютер, який можна використовувати для виконання завдань. Він не такий потужний, як ноутбук або настільний комп'ютер, але може виконувати роботу.

iPhone став новим видом персонального комп'ютера, який є абсолютно новою річю, для якої люди можуть використовувати комп'ютери

Ви, напевно, чули, що iPhone - це новий вид персонального комп'ютера. Це правда, але це також більше, ніж просто комп'ютер. Насправді iPhone вміє так багато, що ви можете використовувати його практично для всього, для чого ви використовували б звичайний комп'ютер, і навіть більше!

У цьому розділі ми розглянемо деякі способи, за допомогою яких можна використовувати iPhone замість ноутбука або настільного комп'ютера для повсякденних завдань, таких як відправка електронної пошти і перегляд веб-сторінок. Ви дізнаєтесь, як виконувати ці дії з будь-якого місця, використовуючи стільникову мережу або підключення WiFi, і при цьому забезпечувати безпеку пристрою за допомогою паролів, технології розпізнавання відбитків пальців Touch ID (або Face ID) та кодів двофакторної автентифікації, що надсилаються через текстове повідомлення або телефонний дзвінок.

iPhone був адаптований для виконання безлічі різних завдань безліччю різних компаній та людей протягом багатьох років

За минулі роки iPhone був адаптований для вирішення різних завдань різними компаніями та людьми. Одна компанія, відома як Apple Inc., зробила собі ім'я, створивши перший у світі телефон, спеціально призначений для додатків.

iPhone також став шлюзовим пристроєм, який дозволив людям отримати доступ до онлайн контенту через текстові повідомлення або електронну пошту. Це пояснюється тим, що смартфони зазвичай оснащені можливістю підключення до Інтернету та магазином програм, що дозволяє користувачам завантажувати будь-які програми на свій пристрій.

Майбутнє Apple – в інноваціях

Насамкінець хочу сказати, що майбутнє Apple - в інноваціях. Протягом десятиліть компанія досягала успіху завдяки своїй здатності до інновацій. Apple - це компанія, яка має довгу історію інновацій, і це продовжуватиметься й у майбутньому.

За роки свого існування компанія Apple випустила багато чудових продуктів, але саме iPhone змінив усе. Це був перший справжній смартфон, який перетворився на пристрій, який люди могли використовувати для багатьох завдань. Це дозволило Apple заробити мільярди доларів на додатках і послугах, що продаються через їх магазин App Store, що дає підстави вважати, що майбутнє компанії забезпечене принаймні на даний момент.

Окрім прогресу та розвитку, в "яблучній компанії" бувало також чимало скандалів.

Ваша оцінка: