Я шукаю...

Як налаштувати значки додатків за допомогою програми Ярлики

Додаток Ярлики

Компанія Apple вирішила освіжити комплектацію робочого столу на iPhone, вірніше зробити його більш зручним для користувачів. Звичайно мова йде не тільки про віджети та теки з додатками - тепер кожен користувач зможе за допомогою всього декількох рухів замінити іконку програми на смартфоні. Найцікавіше, що для цього нема потреби робити нічого особливого, ніяких інших додатків завантажувати теж не буде потрібно, абсолютно всі дії можна зробити завдяки додатку «Команди».

Тепер можна генерувати свої команди. Додаток, встановлений за замовчуванням, має понад 300 заздалегідь запрограмованих дій і має функцію підтримки iOS. З даної статті ви зможете дізнатися всі правила для заміни іконки й додатків в смартфоні, а також багато іншої корисної інформації.

Цікава інформація про серію ігор AdVenture.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Що таке Ярлики?

Ярлик - це спеціальний файл для швидкісного відкриття програми, тека, інших файлів. Після включення функції ярлик ви звертаєтеся до свого гаджета: «Відкрий цю програму». Смартфон дивиться посилання на якому запроваджено ярлик і відкриває її.

Оскільки Ярлик вважається самостійним файлом, то всі взаємодії, які з ним відбуваються, ніяким чином не впливають на вказаний їм об'єкт, і він займає зовсім небагато місця на пристрої.

Як правильно замінити іконку програми

Якщо ви вже втомилися від стандартного кружечка, мрієте поміняти на щось зовсім нестандартне, то потрібно зробити наступне:

 • Відрити додаток «Швидкі команди». Якщо він відсутній, то прийдеться звантажити собі на пристрій. У вгорі розташований спеціальний плюсик на який потрібно буде натиснути.
 • Наступний пункт - це зайти в пошук і вписати туди «Відкриття програми». Вибрати цю функцію і перед вами відкриється перелік додатків наявних на вашому пристрої. Вам необхідно всього лише вибрати те, що потрібно особисто вам.
 • Потім вводите назву новенької команди й вибираєте «Додати на екран Додому». Вам запропонують поміняти ім'я та іконку. На останню потрібно натиснути «Вибрати фото».
 • Виберете будь-яку фотографію з галереї, призначте її до іконки. Потім варто вибрати функції «Додати», вона відразу буде на вашому робочому екрані.
 • Останнє, що залишилося - вибрати потрібне вам найменування для іконки, воно може бути будь-яким, після додати на потрібний вам екран.

Після всіх проведених маніпуляцій можете спокійно прибирати стару ікону і використовувати нову. Тільки у даного методу є несуттєвий дефект - під час пуску спочатку у вас будуть відкриватися «Команди», а потім уже всі необхідні вам програми.

Варто прочитати про Trade-In.

Створити свій власний естетичний домашній екран в iOS 14

Крім додатків «Команди» для оптимізації іконок, є ще кілька додатків. Наприклад, за допомогою одного з них можна робити свої віджети з найрізноманітнішими квітами, оформленням. Цей додаток допомагає робити свої власні віджети. Наприклад, можна кожну іконку оформити в яскраву колірну гамму, а потім вибрати правильні шпалери, в результаті оформлення вийде в однаковій кольоровій гамі.

Навіщо потрібні однакові команди в iOS

З самого початку програма «Команди» була виготовлена тільки для персональних команд Siri. З їх допомогою в одну фазу помістяться багато необхідних вам дій. Наприклад, якщо задати команду їдемо додому, то голосовий помічник увімкне список пісень і вибере найпростіший для вас маршрут для того, щоб ви змогли дістатися в найкоротші терміни додому.

В iOS «Швидкі команди» з'явилося ще кілька додаткових цікавих функцій, які включаються під час деяких подій. Наприклад, коли телефон досягає необхідного рівня заряду. Або якщо смартфон використовував весь заряд більше ніж заздалегідь завданий параметр. Можна вибудувати автоматичну активацію заощадження енергії, на вашому смартфоні.

Переваги iPhone

Ні для кого вже не секрет, що смартфон став не просто засобом зв'язку і спілкування між людьми в різних кінцях світу, а самим справжній феномен, який зміг здивувати та привернути весь світ сучасних технологій. З моменту першої появи смартфона, про нього говорять як про щось феноменально нове та абсолютно унікальне.

Головні переваги iPhone:

 • Оптимізація. Саме вона є найголовнішою перевагою, особливо це видно під час його порівняння з іншими операційними системами. У нього ніяких зайвих налаштувань, а всі потрібні функції перебувають у швидкому доступі.
 • Робота всіх функцій смартфона добре налагоджена і немає ніяких гальм під час роботи або завантаження додатків.
 • Програмних помилок взагалі майже ніколи немає.
 • Красивий і лаконічний дизайн, як на задньому бампері завжди розташовується яблуко.
 • Колірна гамма теж досить різноманітна, а це значить що ви зможете вибрати колір моделі, що сподобався саме вам.
 • Престиж. Так це теж належить до своєрідних переваг смартфона, оскільки випуск даних моделей займає всесвітньо відома компанія Apple. А всі ми прекрасно знаємо, що поганої продукції у них точно немає і бути не може.

За будь-якою моделлю Афона досі вишиковуються цілі черги, оскільки його творці зробили все можливе, щоб ціна повністю виправдовувала якість. Ще жодному виробникові так і не вдалося зайняти місце Apple, вони як і раніше - номер один у всьому світі. Байдужих до їх продукції ніколи не було і немає, оскільки їх імідж створювався роками. Вони змогли створити по істині унікальну культуру, яка розвивається, а не стоїть на місці.

Зараз мати Афон хочуть багато і до речі вперто йдуть до цієї мети, збирають гроші, купують пристрої на виплат або навіть беруть кредит, тільки це вже не саме важливо, адже вони йдуть на зустріч до своєї хоч і маленької, але головної мрії. Так що смартфони міцно закріпилися в сучасному світі, а головне що скласти їм гідну конкуренцію ніхто не може і найближчим часом навряд, хто зможе.

Ваша оцінка: