Я шукаю...

Програма Elevate – Brain Training: грайте та тренуйте свій мозок!

три телефони

Зазвичай відеоігри зовсім не асоціюються з навчання, це як дві протилежності, які, здається, не можуть співіснувати. Але так здається тільки на перший погляд, адже ми звикли, що ігри на телефоні, комп’ютері створені лише для розваг. Ну, а навчання – серйозний процес, від якого не можна відриватися, в ньому немає місця розвагам, веселощам, адже треба бути цілковито сконцентрованим. Однак давно вже доведено, що пізнання всього нового найлегше дається саме через гру. Було багато спроб і намагань створити ігри для навчання, але більшість з них зазнали фіаско. Чого не скажеш про Elevate – Brain Training. Цей проєкт став неймовірно популярним, привернув увагу. Чим саме? Нумо розбиратись.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що за програма?

Elevate – прикладна програма для мобільних пристроїв. Розробники заявляють її як ефективний тренажер концентрування, ораторського мистецтва, швидкості мислення, пам’яті та математичних навиків. В бібліотеці ігор представлені не логічні головоломки, а контентні розваги. Серед них – ігри на пошук синонімічного ряду, арифметичні розрахування, добір окремих слів, яких не вистачає в ряді, а також – швидке читання англійською мовою. 

зображення елевейту

Ця прикладна програма відрізняється достатньо гарним графічним оформленням, тому буде цікавою багатьом верствам гравців. Особливо корисною програма виявиться для тих, хто бажає «підтягнути» англійський і розширити свої пізнання цієї мови. 

Особливість програми також в тому, що для кожного користувача вона добирає індивідуальну програму навчання. Її створення основане на навичках користувача, отже це гарантує максимальний успіх в навчанні.

Регулярні заняття дають змогу розвинути та підтримувати продуктивність розуму та, звичайно, мислення. Для цього достатньо щодня виконувати цікаві та захопливі завдання, та навчатися в ігровій формі. Стиль програми – розважальний, отже це сприяє підтримці максимального інтересу у користувача. Серед незаперечних переваг:

  • надзвичайно просте керування;
  • найзручніший інтерфейс;
  • захопливі завдання. 

Читайте також: Екологія: вплив техніки на утворення вуглекислого газу

«Гімнастика для розуму» - саме так користувачі встигли охрестити цю прикладну програму. Її ефективність доведена. Ви вже найближчим часом відзначите, на скільки підвищиться ваша продуктивність, розвинуться інші навички, а це, погодьтеся, збільшує впевненість в собі в рази. Доведено, що триразові заняття-ігри кардинально покращують абсолютно всі навички та роблять людину більш впевненою в собі. 

Що пропонує розробник?

Прикладна програма Elevate – Brain Training для тренування розуму об’єднала понад тридцять відеоігор, за допомогою яких можна швидко та ефективно розвинути критичні когнітивні навички, серед яких найголовніші – вміння концентруватися, пам'ять, обробка інформації, здатність аналізувати та так далі. 

екран елевант

Серед незаперечних переваг програми слід відзначити.

  1. Індивідуальний підхід. Для кожного користувача підбирається індивідуальна програма та особливі завдання щодо навичок, розвинути які людині потребує найбільше. 
  2. Аналіз. Програма дозволяє детально проаналізувати продуктивність і оцінити, чого ви досягли за певний час. 
  3. Адаптивне підвищення складності. З досягненням певних результатів програма буде підбирати для вас складніші завдання. 
  4. Календар навантаження. Дуже корисний і дієвий додаток, з яким можна легко відстежувати слабкі місця та підтримувати свою мотивацію. 

Як користуватися?

Завантажити прикладну програму на свій телефон можна з різних інтернет-ресурсів, головне – щоб вони були перевіреними та не несли загрозу для вашого пристрою. Одразу після запуску ви маєте змогу оцінити красоту підібраної кольорової палітри. Розробники також подбали про те, щоб кожний елемент сприймався якомога легше. Це простежується навіть в «полегшених» шрифтах та інших деталях мінімалістичного дизайну. Анімація та інша атрибутика порадує навіть найприскіпливіших користувачів. 

Щоб скористатися прикладною програмою, в ній слід створити власний акант. Це дуже просто й не вимагає багато зусиль. Достатньо всього ввести у відповідні поля свою e-mail адресу, ім’я та вік.  

намальована картинка

Після цього програма запропонує обрати типи завдань, які стануть найбільш актуальними та корисними саме для вас. Наприклад, якщо ви бажаєте покращити ораторські здатності, оберіть саме цей розділ. Те ж саме стосується тренування пам’яті, навичок написання текстів і так далі. Обираючи, пам’ятайте, що саме від вашого вибору залежить, які завдання ви будете отримувати щодня. 

Типи завдань

Прикладна програма пропонує три типи завдань, які кожен раз будуть змінюватися. Виконувати їх доведеться почергово. Як тільки закінчите перше завдання, одразу отримаєте бали та змогу детально ознайомитися зі статистичними даними. Тільки після цього перейдете до завдання іншого рівня. Слід зазначити, що існує також преміумверсія Elevate, в якій стають доступними 14 ігор.

Англомовна версія: переваги

Elevate – прикладна програма, яка працює тільки англійською мовою. І цьому є свої безперечні переваги. Граючи, ви маєте змогу тренувати свою англійську. Але є одне «але» – володіти мовою треба хоча б на середньому рівні.

Отже, Elevate – Brain Training – цікава прикладна програма з іграми, які допоможуть розвинути розумові навички. Грати в неї не тільки цікаво, але й корисно. Отже, завантажуйте програму на свій мобільний пристрій та насолоджуйтеся процесом, пізнаючи багато нової й корисної інформації!  

скрін елевант

Вам може бути цікаво: Max Payne: класика Rockstar Games на мобільних додатках

Ваша оцінка: