Я шукаю...

Як продовжити життя акумулятору на iPhone

акумулятор телефону

Бувають ситуації, коли нам потрібно, щоб наш пристрій не розряджався якомога довше, а він, як на зло, вимикається в найневідповідніший момент. Звичайно ж, мало хто захоче цілий день проводити біля розетки й кожного дня носити з собою павербанк.

Якщо ви дбаєте про те, щоб ваш пристрій був не тільки багатофункціональним, а й  витривалим, слід звернути увагу на роботу акумулятора. Рано чи пізно акумулятор починає втрачати свою місткість і, на жаль, ми не можемо це зупинити. Зате ми цілком можемо сповільнити цей процес, знаючи кілька нехитрих способів для продовження життєвого циклу вашого пристрою.

 акумулятор телефону1

У цій статті ми підготували для вас кілька способів, які допоможуть зробити використання акумулятора максимально ефективним.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Слідкуйте за циклами повторного заряджання: вони повинні бути неповними

Коли ваш iPhone розряджається з 100% до 0%, він «проживає» один цикл розряджання.

Середня кількість циклів середньостатичного смартфона становиться близько 450. Після такої кількості повторних заряджань ефективність роботи акумулятора значно знижується, через що після двох років експлуатації ваш пристрій розряджається набагато швидше, ніж на початку використання.  Все що вам потрібно робити – не розряджати акумулятор до нуля і не заряджати його до ста відсотків. Заряд вашого смартфона бажано підтримувати на рівні 50-80 відсотків.

Щомісячне розряджання

Не дивлячись на пораду вище, раз на місяць варто розряджати телефон до нуля, а потім заряджати на сто відсотків. Це дозволить продовжити життєвий цикл батареї, оскільки при такій профілактиці раз на місяць вона зможе відновлювати свої ресурси.

Старайтеся не заряджати смартфон цілу ніч

Як тільки ваш підключений до мережі телефон втрачає хоча б найменшу кількість заряду, він автоматично відновлюватиме втрачену частину цілу ніч. Для батареї такі процеси є дуже виснажливими, оскільки вона не має можливості відпочити й відновитися. Також не варто залишати телефон під подушкою та накривати будь-якими іншими предметами, тому що це спричиняє перегрів, який не тільки негативно відбивається на роботі акумулятора, а й може привести до надзвичайної ситуації. Тому якщо ви заряджаєте телефон вночі, постарайтеся змінити свою звичку і робити це вранці.

 акумулятор телефону2

Читайте інші статті з нашого блогу: Популярні концепти Apple Car

Не дозволяйте телефону перегріватися

Перегрів не має під собою нічого позитивного для вашого пристрою. Втрата місткості батареї може швидко пришвидшитися при надмірному нагріванні. Варто особливо пильно стежити за цим процесом влітку й оберігати ваш смартфон від негативного впливу сонячних променів. Також взагалі не варто перевищувати максимальну температуру нагрівання вашого пристрою під час заряджання, навіть якщо на нього впливає не спека, а просте тепло. Наслідки такого перегріву можуть бути найнеочікуванішими та по-справжньому небезпечними.

Не дозволяйте телефону переохолоджуватися

Будь-які перепади температур стануть справжнім стресом для вашого пристрою. Старайтеся не користуватися телефоном в мороз: це, так само як і нагрівання, не приведе ні до чого хорошого.

Користуйтеся тільки тим зарядним пристроєм, який ви отримали разом з придбанням смартфону

Якщо ви справді дбаєте про довгу та ефективну роботу вашого акумулятора, то не варто використовувати зарядні пристрої від будь-яких інших гаджетів. Адаптер в них може виявитися дешевим і неякісним, що з часом негативно вплине на процес заряджання вашого смартфону. Ваш телефон та, наприклад, планшет можуть вимагати різні режими заряджання, тому важливо використовувати оригінальний кабель та адаптер, які підійдуть конкретно для одного пристрою.

Правильно зберігайте акумулятор

Якщо ви звикли купувати речі наперед, то з акумулятором так робити точно не варто. Ці компоненти влаштовані таким чином, що навіть не функціонуючи в пристрої, вони втрачають місткість свого заряду. В ідеалі потрібно зберігати такі акумулятори зарядженими на 40-60 відсотків, навіть якщо ви ними не користуєтеся, але хочете зберегти життя батареї.

 акумулятор телефону3

Також не варто постійно заряджати їх до максимального рівня, оскільки це змусить пристрій втрачати місткість заряду в кілька разів швидше.

Вмикайте деякі функції тільки тоді, коли необхідно

Використовуйте Wi-Fi, GPS та Bluetooth тоді, коли цього вимагає ситуація, у всіх інших випадках старайтеся їх вимикати. Вони змушують акумулятор на вашому пристрої розряджатися набагато швидше, що призводить до потреби в постійній підзарядці. 

Фоновий режим Айфона

Не залишайте програми та додатки у фоновому режимі, коли закінчуєте ними користуватися. Тут вам стане в пригоді розумний менеджер завдань, який сам зупинятиме роботу таких застосунків.

Перезавантаження Айфона

Не перезавантажуйте смартфон просто так. Коли в цьому немає потреби, краще уникати цього процесу, оскільки він забирає у вашого акумулятора багато енергії.

Яскравість дисплея Айфона

Використовуйте мінімальну яскравість дисплея. Це майже не вплине на картинку, проте суттєво зекономить енергію батареї.

Не заряджайте телефон в чохлі

Чохол сприяє нагріванню пристрою, що, як ми вже підмітили раніше, призводить до швидкої деградації батареї. Якщо ви помітили, що під час звичайного заряджання гаджет дуже сильно нагрівається, можливо справа саме в чохлі. Зніміть його і перевірте чи він не шкодить роботі батареї.

Чи варто користуватися функцією «Режим енергоощадження»?

Вона дозволить зекономити витрати акумулятора та продовжить роботу вашого смартфону на кілька годин. При активації цього режиму, на телефоні автоматично будуть вимкнені всі додатки та програми, які поглинають багато енергії. Основні функції цей режим не чіпає, натомість він просто зменшує виробничу спроможність гаджета і рятує акумулятор від виснаження.

Щоб ще більше покращити режим автономної роботи, ви можете вибрати «Зменшення руху» в налаштуваннях. Таким чином телефон не буде витрачати зайвий заряд на відтворення анімації на головному екрані, проте продовжить нормально функціонувати.

За допомогою таких нехитрих речей, ви зможете значно продовжити життя своєму акумулятору, щоб ваші пристрої служили вам довгостроково і не вимикалися в найвідповідальніший момент.

Читайте також: Огляд програми Pocket – зберігаємо інформацію з користю

Ваша оцінка: