Я шукаю...

Як вимкнути Wi-Fi на телефоні?

Як вимкнути Wi-Fi на телефоні? - icoola.ua - фото

Батьки, яким не подобається дивитися, як їхні діти проводять в мережі багато годин або заходять в інтернет пізно увечері, замість сну, можуть відключити Wi-Fi на телефонах. Це найпростіший спосіб обмежити користування інтернетом, якщо в телефоні немає активного пакета даних. То як же вимкнути Wi-Fi на телефоні?

Навіщо блокувати Wi-Fi на телефоні?

Якщо вам не подобається, що ваша дитина проводить занадто багато часу в мережі, постарайтеся обмежити її. Звичайно, потрібно буде придумати інший спосіб використання дитиною вільного часу - сходити в кіно або разом покататися на велосипеді. Деякі діти можуть використовувати відсутність нагляду та виходити в мобільний інтернет пізно увечері чи навіть уночі. Це може призвести до недосипання та труднощів з концентрацією уваги протягом дня. Найкраще рішення для запобігання такій поведінці — тимчасово заблокувати Wi-Fi на телефоні.

Вручну вимкніть Wi-Fi

Найпростіший спосіб відключити Wi-Fi на телефоні - просто перейти в «Налаштування пристрою». Однак цей метод матиме успіх лише у дуже маленьких дітей, які ще не в змозі повністю контролювати розширені функції телефону. Більшість смартфонів пропонують ярлики для увімкнення або вимкнення Wi-Fi у головному меню телефону поруч із такими функціями, як Bluetooth або мобільні дані. Якщо ваші діти вже підковані в техніці, вони напевно зможуть включити інтернет з'єднання знову.

Змініть пароль Wi-Fi

Якщо ви зміните пароль від домашньої мережі Wi-Fi, телефон вашої дитини не зможе підключитися до неї. Можливість зміни пароля на прийом хвиль, що передаються роутером, завжди можлива незалежно від постачальника послуг. Зазвичай ви отримуєте пароль, наданий виробником, який знаходиться на наклейці у нижній частині маршрутизатора. Щоб змінити цей пароль, увійдіть до конфігурації сайту для вашого роутера. Зазвичай для цього потрібно ввести свою IP-адресу у браузері. Якщо у вас виникли проблеми зі зміною пароля, ви також можете звернутися до служби технічної підтримки вашого інтернет-провайдера. Ви також можете обмежити доступ окремих пристроїв до Wi-Fi у налаштуваннях маршрутизатора, якщо вони пропонують цю опцію.

Зрозуміло, що обмеження Wi-Fi вдома не завадить вашій дитині користуватися бездротовою мережею в інших місцях. Зміна пароля також не підходить, якщо ви хочете обмежити час перебування дітей у мережі, але не повністю заборонити їм доступ до Інтернету.

Додаток для батьківського контролю

Як вимкнути Wi-Fi на телефоні? - icoola.ua - фото1

Цей варіант є найкращим способом частково заблокувати Wi-Fi на телефоні. Ви знайдете багато програм для батьківського контролю в Google Play та App Store. Серед іншого, вони пропонують додаткові функції, які підвищать вашу поінформованість про те, скільки часу ваша дитина проводить в Інтернеті та які сайти вона відвідує. Багато програм також пропонують спеціальні обмеження на доступ, наприклад, до сайтів для дорослих. Однак доступ до Інтернету також можна обмежити, наприклад, встановивши обмеження часу використання мережі. Використовуйте цю функцію, щоб заблокувати доступ до мобільних даних на вашому телефоні та у всіх мережах Wi-Fi. Нарешті, ми маємо кілька порад для додатків, які пропонують ці функції. Прикладами є Norton Family, Kids Place або Google Family Link. Ви можете знайти більше, ввівши слова «Батьківський контроль» у пошуковій системі. Змінити налаштування доступу у всіх них може лише хтось із батьків, хто знає пароль для входу.

Якщо ця стаття допомогла вам, тоді вас також може зацікавити, як дізнатися пароль від wi-fi на айфон?

Ваша оцінка: